Skocz do zawartości

Ogame


Gość Hell Shell

Polecane posty

  • Odpowiedzi 934
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wszystkie te bugi o których wcześniej mówiliście są tak prawdziwe jak to co obiecują nam politycy przed wyborami.Jak ktoś chce to niech poszuka i ściągnie sobie programami p2p(sam tak zrobiłem).W większości poradników i sztuczek jest napisane coś typu musisz zasiedlić planete o współżędnych X:XXX:X i nazwać ją XXX swój login zmienić na XXX a hasło na XXX i wtedy niby magia zadziała i moc będzie z tobą :lol: A czemu to służy?? Wykradaniu kont bo wystarczy że będę czekał i akurat mi się uda wejść na konto zmieniam hasło ,e-mail i w najgorszym przypadku takie konto idzie na allegro za 2 dychy albo ktoś z zawiści je kasuje :l

aha

uni 5

bialy 555728 (Miejsce 402 z 5442)

sojusz na 15 miejscu(pkt) 8(floty)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, w ogame gram już od 1,5 roku ;) - grało się i na 13 kontach naraz, ale nie polecam bo t ostrasznie męczace :D ...

Dziwi mnie tylko jedno, dlaczego nie było nigdy ogame o grach inaczej/freeware >? wkońcu chyba się zalicza, i jak dla mnie to jest lepsza od wszystkich razem wziętych : ) ...

Pyty / Helgrind

U : 3 - 4 - 17 - 21

Sojusze : Galaxy (od samego początku) i GSS (z przerwami), innych nie wymieniam ;) ...

C'ya in ogame ...

P.S.

W sprawie tego OGI to chyba wezme i wysle maila :>) ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUper giera. Gram już ponad rok na U3... Ostatnio są problemy z GO. Połowa Uni dostała niesłusznie bana. Ze nmną sprawa się już wyjaśniła i mi zdjęli bana :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Uni 16

Tad30s - koniec, były top 6 ;)

Uni 38

Tad30s - Top 100, z samej floty :P Wiele złomowan ^^ Kto gra ten wie złomną - znikam :]

Sojusz A Kyszzz, 12 miejsce sojuszu

Uni 44 - zrobili na mnie pierwsze RW łapiące sie do ST ^^

Tadeos jest bardzo znany na Uni 38 (tez tu gram), zlomuje duzo i efektywnie. Jego sojusz jest bardzo kontrowersyjny i chytry. Tadeos duzo pisze na forum a jego avek (tutaj ma tego samego) jest jego znakiem rozpoznawalnym. A ja jestem cienki :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...