Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hell Shell

Ogame

Polecane posty

Tez to przechodzilem, z tym, ze podalem zly adres mail...:) Nie twierdze, ze z Toba musi byc tak samo, ale nie zaszkodzi sprawdzic. Zreszta zawsze mozesz zarejestrowac sie ponownie zmieniajac tylko nazwe użytkownika.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85713576

Jak myslicie. Kupowanie surowcow przez allegro jest swego rodzaju uszustwem w stosunku do innyc graczy? Chyba nie, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jako ten co salbo czyta FAQ i regulaminy na forum ogaem zapytuje sie tu jak to jest z bashem. Moge zaatakowac w trzech falach trzy razy dziennie, ale tylko jednego gracza czy jedna jego planete? Jesli gosciu ma 9 planet to w ciagu doby moge wykonac na kazda z nich 3 ataki? Wydaje mi sei ze na kazda ale wole sie upewnic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę grałem w ogame dobiłem 2000 pkt... i mi się znudziło. To cos podobnego do street of race (grę polecam) tyle że o innej tematyce i szybciej się nudzi... ciągłe budowanie tych budowli itd.

jak coś (link do street of race): www.streetofrace.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę grałem w ogame dobiłem 2000 pkt... i mi się znudziło.

No to LOL. Już napewno ktoś o tym pisał! Początek jest tutaj nudny to fakt, ale jak zdobędziesz tutaj ok. 50k pkt to gra nabiera smaczku, a jak jesteś w dobrym top to gra jest super! Tak cię wciągnie, że będziesz po nocach siedział :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna planete bez wypowiadania wojny mozesz atakowac 3x3 czyli 9 razy w ciagu doby. Jezeli gracz ma planet 9 to w ciagu doby mozesz zaatkowac (trzymajac sie oczywiscie limitu 3x3 per planeta) 81 razy. Moon jest liczona jako osobna planeta i go tez mozesz 3x3 atakowac na dobe.

gdyby "teoretycznie" miec farme, ktora by miala 9 planet i 9 zawieszonych nad tymi planetami moonow, to moglbys zaatakowac 81+81, czyli ponad 160 razy (to tak w kwestii przykladow)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zib - poczta na wp.pl ma to do siebie, że wszelkie hasła itd. nie dochodzą :) Po prostu. Mają jakąś blokadę czy coś. interia.pl nie ma z tym problemów.

A ja poza uni 36 na którym pnę się do góry, zarejestrowałem się na uni 15 na ogame.org :D Całkiem fajnie się gra, bo ludki tam za bardzo jeszcze grać nie umieją ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zib - poczta na wp.pl ma to do siebie, że wszelkie hasła itd. nie dochodzą :) Po prostu. Mają jakąś blokadę czy coś. interia.pl nie ma z tym problemów.

ja mam konto na WP.pl i hasła dochodzą ale są w folderze SPAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 3x3 czyli jedną można atakować 9 razy ?

3 ataki po 3fale. Jedna fala musi byś przeprowadzona szybciej niż w 1h. Tzn. Jak widzisz, że koleś ma dobrą farme i chcesz go posprzątać to puszczasz jedną flote, potem drugą flote i 3flote i to najlepiej robić w odstępie ok. 1min.

Możesz zrobić tak 3razy wciagu 24h na dana planete, czyli 3x3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest temat o ogame a nie o jakimś street of race :roll:

Jak myslicie. Kupowanie surowcow przez allegro jest swego rodzaju uszustwem w stosunku do innyc graczy? Chyba nie, prawda?

Moim zdaniem jest to nie wporządku wobec innych. Ogame jest grą darmową, a kupowanie surowców jest moim zdaniem zwyczajnym wyłudzaniem pieniędzy od maniaków, którzy chca mieć wszystko od razu....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciagu doby jedna planete mozna atakowac 3 razy. Kazdy z tych "razow" mozna jednak na fale zamienic. Fala to sa max 3 floty puszczone jedna po drugiej, z tym "ale", ze odleglosc miedzy puszczeniem pierwszej floty fali a trzeciej floty fali nie moze przekraczac 30 minut. Najlepiej jak to powidzial przedmowca, puszczac co kilka minut/sekund kolejne floty.

Co do sprzedarzy surowki z allegro, to zaciagnelem jezyka u GO JPD UNI 25, oto co mi odpisał:

Witam.

Takie coś jest nielegalna i karalne. Nie wolno sprzedawać surowców. W razie wykrycia jest kasacja konta dla sprzedającego i kupującego.

Pozdrawiam

Wiec pomyslcie czy warto...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciagu doby jedna planete mozna atakowac 3 razy. Kazdy z tych "razow" mozna jednak na fale zamienic. Fala to sa max 3 floty puszczone jedna po drugiej, z tym "ale", ze odleglosc miedzy puszczeniem pierwszej floty fali a trzeciej floty fali nie moze przekraczac 30 minut. Najlepiej jak to powidzial przedmowca, puszczac co kilka minut/sekund kolejne floty.

Co do sprzedarzy surowki z allegro, to zaciagnelem jezyka u GO JPD UNI 25, oto co mi odpisał:

Witam.

Takie coś jest nielegalna i karalne. Nie wolno sprzedawać surowców. W razie wykrycia jest kasacja konta dla sprzedającego i kupującego.

Pozdrawiam

Heh, to fakt, znam kolesia, którego zabanowali za handel na 30 lat :D Sprzedaż surowców jest karalna, ponieważ jest to "czerpanie korzysci materialnych z gry"co jest niedozwolone, tak jak np. handel na Allegro kontami i przedmiotami z WoW. I moim zdaniem to dobrze, mam w galaktyce dupka, który kupuje ciagle na Allegro i wciaż pnie się do góry w statach w zastraszającym tempie, co uwazam za nieuczciwe :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uni 30 mnie wciagleo z powrotem do gry, ale jakos tak mialko sie gra i cholerenie trudno bedzie sie przebic do czolowki. W poniedzilaek otwieraja Uni37 i tam mam zamiar zaczac razem ze wszystkimi i troche powalczyc. Jeszcze ktos sie wbija na 37?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde 37 XD ładuje się tam zobaczymy jak tam pujdzie.Doświadczony gracz powinien od razu przebić się do czołówki.Szkoda że wcześniej nie wiedziałem mo tym stopniowaniu trudności gry.Im wyższe uni tym łatwiej :D.Teraz to bym wymiatał na 35 lub 36.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aja dopiero co zacząłem grać na uni 35 i jak narazie idzie mi dobrze tylko trzeba wszystko zaczynać od nowa. A wstąpiłem tam, bo razem z kumplami z klasy chcieliśmy nasz sojusz zaożyć na w miarę nowym uni i tak to się zaczęło. Jka narazie 16 pkt. Yeah :) Gram od dwóch dni :). Poza tym gram na uni r jeszcze i tam już mam 1280 pkt i zkolonizowałem planetkę . Jaka frajda, że moge sobie bez problemu do niej wysłactransportowce z surowcami z planety matki i wszysko bedzie się budowało od razu bez czekania na wydobycie materiłaów. Ahh. Pięknie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jako ten co salbo czyta FAQ i regulaminy na forum ogaem zapytuje sie tu jak to jest z bashem. Moge zaatakowac w trzech falach trzy razy dziennie, ale tylko jednego gracza czy jedna jego planete? Jesli gosciu ma 9 planet to w ciagu doby moge wykonac na kazda z nich 3 ataki? Wydaje mi sei ze na kazda ale wole sie upewnic.

na kazda planete mozesz zrobic 3 fale w ciagu 24h

czyli 9 atakow na jedna planetke lecz kazda fala musi miec przerwe 30 min

do jednej fali zaliczaja sie 3 ataki (floty)...

czyli jak koles ma 9 planet to 9 x 9 = 81 nie liczac ksierzycow ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedWolf - takie sobie to z priorytetem, a właściwie to jak już stać cię na budowę 100 WR to z reguły recyklery już masz :P więc tamten przykład jest do (_!_). No a ogólnie to też niezbyt przydatny pomysł.

Już lepiej głosujcie na utylizator :]

A co do tych ataków. Była ankieta na forum OGame "jak dobrze znasz OGame" czy jakoś podobnie. Zrobiłem ją i przy pytaniu:

"Czy gracz A może zaatakować gracza B o godz. 10.01, 10.02, 10.03, 10.04, 10.05, 10.06, 10.07, 10.08 i 10.09 (oczywiście po kolei)?"

A odpowiedź mnie zdziwiła.

"Tak jeżeli są to pierwsze ataki gracza A na gracza B"

Chodziło o jedną planetę chyba. No i coś się wtedy nie zgadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedWolf - takie sobie to z priorytetem, a właściwie to jak już stać cię na budowę 100 WR to z reguły recyklery już masz :P więc tamten przykład jest do (_!_).

No, a jak go pare minut wcześniej zezłomowali? A jak masz dużo, ale widzisz, że nie obok ciebie ktoś kogoś skasował na kilkadziesiąt milionów i chcesz odrobinke skubnąć?

A co do tych ataków. Była ankieta na forum OGame "jak dobrze znasz OGame" czy jakoś podobnie. Zrobiłem ją i przy pytaniu:

"Czy gracz A może zaatakować gracza B o godz. 10.01, 10.02, 10.03, 10.04, 10.05, 10.06, 10.07, 10.08 i 10.09 (oczywiście po kolei)?"

A odpowiedź mnie zdziwiła.

"Tak jeżeli są to pierwsze ataki gracza A na gracza B"

Chodziło o jedną planetę chyba. No i coś się wtedy nie zgadza.

hmmm, wszystko się zgadza :) 3x3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle to jest napisane, przerwa między pierwszą a ostatnią (czyli trzecią) falą nie mogą wynosić więcej niż 30 minut. Możliwy jest dlatego ww. atak czyli 9 fal co minutę gdyż składają się one na 3 ataki po 3 fale.

Uni37 otwarte. Zapraszam do sojuszu Texas który stworzyłem, beda tam koledzy i znajomi, ogolnie sami pewni ludzie, jakby ktos chcial to moze sie dolaczyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...