Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hell Shell

Ogame

Polecane posty

ale tylko te wojny zostaną zakończone, których sojusz wypowiadający wojne ma już 3inne wypowiedziane przez siebie wojny;)

Po za tym to raczej na dobre wyjdzie. Jak jakiś sojusz ma wojne to się na niej skupi, a nie puści tylko jeden atak. Co to jest wtedy za wojna? A teraz to całe sojusze będą się przejmować swoimi losami;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogame to gorsze niż nałóg codziennie przed szkołą wstawałem by sprawdzić co się dzieje na końcie, a co po szkole też ogame( dobrze że idzie wiosna, pójde pobiegać i pograć w ... [nieee, nie ogame :D:D ])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na uni36 żeśmy się porozjeżdżali...

Hawk gdzieś wsiąknął (nie ma cię na tych koordynatach :!: o.O), ja się wpisałem do innego sojuszu i cisza... Jakby ktoś chciał zagrać to i tak musi poczekać bo uni przepełnione, ale w razie czego... może uda się wyrwać z sojuszu i założyć własny? Raz jeszcze? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ze mną nie jest tak źle, jak mi się wydawało :). Mimo, że jestem w top 800, NIE wstaję o godzinie 6:00, by sprawdzić, co na koncie. Nie wstaję też w środku nocy. Ale ze mnie lama ;).

P.S. Gram na Uni35. Jakby ktoś jeszcze grał na tym uni - zapraszam do sojuszu United Dragons - U.D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy obowiazywala mozliwosc wojen TOP 200 to wystarczylo raz wypowiedziec takowa wojne, czyli wypisac wszytskie sojusze, ktore w momecie wypowiedzenia istnialy na uni i juz mozna bylo farmic kogo sie chcialo bez trwogi o bash :wink:

Niestety ten kij mial tez dwa konca bo kazdy inny mogl cie farmic bez ryzyka bashu, dlatego sojusze, ktore wojne TOP 200 wypowiadały, musialy nalezec do czołowki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ze mną nie jest tak źle, jak mi się wydawało :). Mimo, że jestem w top 800, NIE wstaję o godzinie 6:00, by sprawdzić, co na koncie. Nie wstaję też w środku nocy. Ale ze mnie lama ;).

Ja jestem w top 300 i top 700 (bo gram na dwóch kontach) i wcale nie kosztowało mnie to wielu zarwanych nocy. Jeśli już to siedze do późna, na noc nigdy raczej budzika sobie nie nastawiałem :wink: Owszem to jest straszny nałóg ale da się z nim żyć... jednak co to za życie :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna gra... I to prawie darmowa ( no chyba że chcesz mieć komandora). Gram na Uni 32 pod nickiem Zhreddek i nie byłbym zawiedziony gdyby ktoś podarował troszkę kryształków czy czego tam chcecie... Ale w rzeczy samej początki w tej grze nie są trudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 6 dniach grania w Ogame mogę powiedziec jedno- ta gra naprawdę wciąga. Tym bardziej, że mogę na bieżąco konsultować się ze swoimi sojusznikami, omawiać strategię rozwoju itp. I czynie to w realu, bo owi sojusznicy to kumple z klasy :)

Jeśli chodzi o szczegóły techniczne. Mam 60 pkt, właśnie ulepszam flotę i wybieram się na łowy…

P.s

Chętnie przyjme wszelkie datki w postaci surowców :) uni6 Mr Sairam, MyMind, 4:305:6

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. gram w oGame'a od jakiegoś miesiąca na uni 4 i bardzo mnie to wciagneło. Jednak z kumplami, których w to wciągnołem doszlismy do wniosku, ze dobrze by było wejść na jakieś nowe uni i tam zacząć od nowa. I dzisiaj się zarejestrowałem o godz. 10.30 i jeszcze nie otrzymałem hasła z tym, że moi kumple otrzymali od razu. Mam pocztę na wp i nawet kilka razy dałem polecenie aby przypomiał hasło i wysłał je ponownie pod mój adres dla mojego nicka, al nic nie ma. Co zrobić?? Czekać??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...