Skocz do zawartości

Ogame


Gość Hell Shell

Polecane posty

  • Odpowiedzi 934
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ehh ta gierca zaczyna mnie nudzić.Powiny być jakieś algorytmy/skrypty.Np tak żeby na co 5 godzxin wysyłało mi flote z misją napadaj/transportuj.

Opisy terz nie są dopracowane a pozatym większość technologii jak widzę do niczego nioe służy.Taka laserowa/jonowa/energetyczna powinny poprawiać statystyki a tu nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na uni30 170 pkt, ale gram dopiero tydzien. Gralem kiedys na 11, ale szybko sie znudzilo, teraz pocinam w sojuszu z kumplami z klasy. Zabawa duzo lepsza niz w pojedynke w sojuszu gdzie jest 200 osob. Jakby ktos gral na 30 niech sie odezwie, mozna zawsze pohandlowac czy ewentualnie sie wzajmnie oskubac z surtowcow;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram na 19 Uni mam 34k pkt i zadnej floty :D tzn kiedys mialem ale ciagle mnie farmili wiec zaczołem inwestować tylko w gospodarke. Ale ostatnio zaczołem rozbudowywać sobie obrone (tez ciagle mi ja niszczyli i nie miałem prawie żadnej) i mam np. 900 l.laserów i tak często mnie nie farmią :D gram tez na 23 Uni ale tam mam z 6k pkt i też żadnej floty :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAFAl-> Ty, jeśli się nie myle, lecisz w Husarii? Ja jestem bez sojuszu, co pewnie zauważyłeś. Mam mało pkt, bo mnie jechali przed dłuższy czas. Ale pozbierałem, fs'y porobiłem i obrone wystawiłem. Oni zniszczeni do reszty, spokój mi dali. I teraz ide w górę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko czy jezeli ktos zniszczy komus ksiezyc to powstaje jakies pole zniszczen ??? , ostatnio na polu zniszczen widzialem 97.5 miliona metalu :D ,szkoda ze tak daleko ale majac w bazie 4 recyklery zabralem sobie 80tys metalu lepszy rydz niz nic :D , ale mnie tak dziwi ile czego gosc musial miec zeby tyle zlomu zostawic na polu :/ co po zniszczeniu daje tylko metal (tam bylo 0 krychy sam metal) , ale co mnie dziwi to gosc mial tyle zlomu i mu ksiezyc nie powstal :/ heh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, ta bitwa byla wieksza, o wiele wieksza niz te 90 milionow metalowego debrisu. Poprostu agresor zaraz po bitwie zdarzyl juz zgarnac caly krysztal (ktrego zazwyczaj jest mniej niz metalu) i dlatego na orbicie krazyl juz tylko metal.

Liczac stosunek metalu do krysztalu to ta bitwa byla na jakies 200 milionow metalu i 90 milionow krysztalu. Ale to tylko przypuszczenia.

Zrob tak, zapamietaj nick pokonanego, wjedz na forum ogolne, tam jest dzial typu: "Tytany" wcisnij Tytanow na twoim uni i tam sa wypisane najwieksze bitwy danego UNI, bez watpienia znajdziesz tam odpowiedni temat, gdzie pokonany bedzie po prawej stronie, po lewej bedzie agresor. Wejdz do tego tematu i juz w pierwszym poscie masz RW z tej bitwy i zobacz ile zlomu zostalo po tej bitwie i ile agresor zdazyl zebrac :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na tamtych wspolzednych bylo duzoooo wiecej surowcow http://board.ogame.pl/thread.php?threadid=181634 to raport z ostatniej walki :D , wiem dlaczego tyle zlomu bo gosc nie zrobil FS i cala jego flota poszla sie ... ale dziwne 2400% szans na moona i nie powstal heh

No 2,4k % to niezła sprawa :) To jest najlepszy wynik uni2 i jeden z najlepszych ogame.pl Agresor spadł z ok. 16miejsca na ok 28, ale chyba było warto, bo zapisał się w histori tego uni ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh ale odbudowa takiej floty troche mu zajmie :/ i tego mu wspolczuje , no chyba ze ma nanity 10 level wtedy to w miech odbuduje wszystko :)

Hmm w sumie to nie od nanitów zależy jak ktoś szybko się odbuduje. Jeśli ma dobrze rozwinięte kopalnie, no i z nanitami na 3 poziomie nie miałby żadnych problemów z szybką odbudową. W końcu to nie nanity dają surówke...

A obrońca o ile pozycji spadł, może wiesz? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety niewiem o ile spadl obronca po tej walce ale napewno sporoooo stracic tyle statkow to z 40-50 miejsc jak nic :/ ,heh ale jezeli gsc tyle statkow mial to ma napewno szybkie wydobycie a z nanitami moze o wiele szybciej odbudowac armie , heh szkoda ze takich bitek nie ma wiecej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy być może pamiętają, jak kiedyś pisałem o sposobie zbudowania satelit na rozwój grawitonów. Chodziło o to, że zbieramy surowce na satelity i gdy już mamy potrzebną ilość to wymuszamy sobie bana z urlopem, jakimś sposobem na 3 dni. Wtedy satelitki się budują i nikt nie może nam ich zniszczyć :) Niestety w związku ze zmianami w tabeli kar staję się to nie możliwe....

("Wymuszanie blokady konta do własnych celów (np. w trakcie budowy satelit na technologię grawitonów) jest zabronione. ---> Kara: kasacja (ban na więcej niż 36 dni z urlopem)")

A szkoda szkoda :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@tej - po to są satelity słoneczne, żebyś miał więcej energii... Czyta się opisy... :|

RedWolf - ja już co prawda nie gram, ale trochę szkoda że ma być ogame zresetowane. Chociaż w sumie jeszcze nic nie wiadomo, right?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy mozna jakos zwiekszyc "wydobycie" energi przez satelity sloneczne??

Niestety satelity wydobywają wiecej energii tylko wtedy, gdy są budowane na planecie położonej blisko słońca. Jedyne co możesz robić żeby uzyskiwały wiecej energii to zbudować ich wiecej :wink:

Niezły pasztet ktoś znalazł niewykrywalnego buga na mnożenie sórowców :D

Teraz chłopaki myślą nad zresetowaniem całego ogama :(

Skąd oni o tym wiedzą, skoro to niewykrywalny bug? Poza tym napisz gdzie Ty o tym przeczytałeś, to dowiem się wszytskiego.. Byłbym wdzieczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@tej - tak, terraformer zwiększa ci planetę o 5 pól (właściwie to o 4, bo on sam jedno zajmuje).

Ewentualnie możesz porzucić planetę i skolonizować jeszcze raz licząc na to, że będzie miała więcej pól, ale chyba nie o to tu chodzi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedWolf data napisania tego posta przez tamtego admina(?) to 23.03.2005. Skoro już mineło 10 miesięcy i nie ma żadnych konkretów, wypowiadają się tylko gracze, to mało prawdopodobne by doszlo do takiego resetu ogame. Tym bardzije że musieliby zresetwać wszytskie uni, być może nie tylko polskie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...