Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hell Shell

Ogame

Polecane posty

Ludzie !! Jak zaczymać produkcje w stoczni!!

Bo eda miał 100 sond szpiegowskich zamiast satelit słonecznych.PILNE!!!

Niestety produckji w stoczni nie da sie ani zatrzymac ani anulowac.

A ja mam pytanie to bardziej zaawansowanych graczy. Mianowicie chodzi o rozwoj grawitonow. Powiedzmy ze uzbieram wystarczajaca sume krychy i deuteru, bo wybudowac wystarczajaca ilosc satelit. Powiedzmy ze mam nanity lvl 3 :) Wtedy satelity buduja sie ok. 3 dni. Powiedzcie mi, czy bedzie to bug albo cos, jesli zalatwie sobie bana z urlopem na te 3 dni, kiedy beda sie budowac satelity? :D Powiedzmy dostane bana za bash. Czekam na odpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryka robotów nie przyspiesza produkcji w stoczni a jedynie szybkość wznoszenia budowli, do tego piwerszego służy Fabryka nanitów.

Tak wogóle to witam wszystkich.

Gram na Uni16, nick gratak, 75k punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ortografia, chłopie, ortografia!! poza tym nie wydaje mi się, żeby kolonie mogły robić tyle surowki na godzinę, bo u mnie na GŁOWNEJ planecie produkcja jest taka: 7111 3591 1560 (M/K/D)...a mam 110k pkt :]

Wierz mi jest możliwe miec takie wydobycie przy tylu punktach. Ja byłem przed banem 180 i miałem wydobycie koło 4k 2k i 0,9k a kumpel ktory byl 500 ktorys mial wydobycie nieporownywalie wieksze,. Wsszystko zalezy od tego na co sie nastawisz. Osoba ktora byla 23 na liscie miala natomiast 2x mniejsze wydobycie ode mnie. Apropo Jestem Miofx z uni 31 na 32i 33 gralem ale porzucilem konta nie wiem czy ktos sobie je wzial. Wiec w razie czego to nie ja. Kto gra jeszcze na uni 31??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karzda kolejna wersja ma ulatwiac zycie, poki co tak jest wiec nei narzeakm, szkoda tylko, ze nie ma laczenia flot...

gram na uni 25 nick Revotur, obecnie jestem na 120 miejscu, jestem czlonkiem rady sojuszu HS ktory z kolei jest na 9 miejscu, to tyle o mnie :wink:

grawitrony bardzo chetnie, ja buduje bunkier na matce i na niej beda satelity. Po grawitronach satelitki przydadza sie na mieso armatnie. Dla przeciwnkow bunkrowania polecam 9 gale, kolonia w ktoryms z srodkowych ukladow, koniecznie na 1 dzialce. Bodajze 6k satelit zbudujesz i jestes w domu, no i nie musisz sie spieszyc.

Stoczni nie mozna wstrzymac, a szkoda. Jest to najbardziej odczuwalne kiedy leci na ciebie skoordynowany atak rakietowy a ty nie mozesz budowac kontr bo masz stocznie zapchana na 11 godzin.

Bana za basha (jesli nie masz recydywy) dostaje sie na 3 dni z urlopem, lecz niedaj bog GO zauwazy ze wykorzystujesz to dla swojej korzysci to da ci dziennnego banana bez urlopu a wtedy "good night death star"

jak dla mnie za duzo ryzyka i kombinowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gracie może na ogame.org!? Ja gram na 12 uni, powstało ono w lipcu tego roku, jest to najmłodsze uni u anglików (!) najlepszy gracz ma tam-uwaga- niewiele ponad...2k pkt! Na samym końcu statystyk są gracze mający okooo 300pkt. Najstarsze uni poswstało w 2004/2003 roku. Jakoś tak, dokładnie nie pamiętam. A co do GS mozliwość zniszczenia jest zależna od ilości GS/wielkości księżyca. Im więcej GS, a mniejszy moon, tym bardziej pewne jest, że uda ci się zrobić drugi Aldeeran.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, u mnie w szkole zablokowano OGame, tak że nie da się wejśc na żadną stronę gry (nawet zagraniczną). Wszystko przez to, że uczniowie za dużo czasu spędzali na grze miast zajmowac się lekcją. Oczywiście wzbudziło to liczne i gromkie protesty społeczności uczniowskiej. I ni tylko, bo okazało się, że niektórzy nauczyciele też w OGame grają. To świadczy tylko o wspaniałości tej gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhehe...u nas na przerwach też połowa kompow jest okupowana przez graczy ogame :D ale na razie na lekcjach chyba uważamy, bo niczego nie zablokowali :D

technologie: laserowa, jonowa i plazmowa nie poprawiają skuteczności dział itp. są za to stosunkowo tanie, więc ja rozbudowałem np. jonową na 9, żeby być wyżej w statsach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc ja rozbudowałem np. jonową na 9, żeby być wyżej w statsach :)

A kto patrzy na top w badaniach? :wink: Ja na pewno nie, ale jak kto lubi :)

RedWolf ---> księżyc można rozwalić tylko GŚ. A najlepszym programem liczacym wynik takiej bitwy jest wzór zamieszczony gdzieś w FAQ na forum OGame :)

Hmm a co myślicie o nowym wyglądzie Galaktyki w wersji 0.72?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala wygląda lepiej, ale ja się musiałem trochę przyzwyczaić. Bo przywykłem do starego wyglądu. Wesołych Świąt życze, wesołego karpia i smacznego Nowego Roku, czy jakoś tak to szło... Na ogame.org mam Diona, ale nie tego, w sojuszu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy się chwalą to i ja się pochwale :wink: Gram na 15 uni i 21 uni. Nick KyloPL. Piszcie na priv jak cos :)

Tez gram na uni15, nick Revan. Jestem w sojuszu Senate, sprawdzilem, ze ty w OLS :twisted: Mamy od jakiegos czasu wojne, ale niestety ja dzialam w pierwszej gali, ty w czwartej :D Takze nasze floty sie nie spotkaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...