Skocz do zawartości

Rozwiązany: Podkręcanie staruszka Intela- warto?


hawk14

Polecane posty

Ostatnio jestem zmuszony używać takiej konfiguracji komputera:

Procesor: Intel Celeron D325 2.5 ghz

Płytka główna:Asus P5GPL

Grafika: GeForce 9600 GT 512

Zasilacz: Codegen 350 W

Pamięć: 512 mb :/

Wiatraczki uruchomione: Z przodu w tej obudowie ktoś nie wpadł na pomysł z wiatrakiem, ale znowu za bardzo tego podkręcać nie chce więc tak bardzo to sie chyba grzał nie będzie. Na procesorze jest intelowski wiatrak który ma dokładnie 9 cm promień. Z boku znajdują się dwa wiatraczki o średnicy

7 cm z czego działa tylko jeden na razie, drugiego nie podłączałem. Z tylu jest miejsce do wpasowania wiatraka więc jeden taki ten z boku można by było przełożyć tam tylko doradźcie czy ma wdmuchiwać powietrze czy ustawić go raczej na wydmuchiwanie tego ciepłego?

Ogólnie to chciałbym go podkręcić chociażby do tego 2.8 ewnt. 3.0 Na chama moge też dokupić jakiś większy wiatrak czy coś. Aaaa i jaką paste zastosować?

No i to chyba na tyle by było. Jeżeli mi możecie poradzić czy da się to w ogóle jakoś podkręcić i czy go nie przeciąże to bardzo bym prosił o takie info. No i czy w ogóle da sie to zrobić bo słyszałem że z jednordzeniówkami Intela są jakieś problemy. No i miło by było zobaczyć jakiś streszczony opis jak to zrobić bo artykuł w numerze 05.09 mówił tylko o dwurdzeniowcach. Ostatecznie sam coś wyszperam ale... Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera, jeżeli w grę wchodzi zmiana zasilacza to poczekam dwa miesiące i wymienie płyte główną, procka na 2 rdzeniowego i ramu dokupie... i pewnie zasilacz zmienie... ehh

No to oc mi przyszło i poszło. Myśle że za 2 miesiące coś podkręce więc.. jak narazie dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie napisz za 2 miesiące. Gdy uzbierasz ok. 1000zł, to będzie można kupić coś fajnego pod AM3.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...