Skocz do zawartości

Gothic 3 - kucie broni z czystej rudy


Stalkerkiel

Polecane posty

Witam. W Nordmarze da sie nauczyc kuc bron z czystej rudy. Wszystko jest ok, ale na jakiego grzyba to? Wiecie moze czy da sie wykuc jakas bron z tej czystej rudy czy tez to zostalo umieszczone w grze po nic czy tez ja nie odkrylem wszystkiego? I jaka jest najlepsza bron. Moze byc i 1 i 1,5 i 2 reczna :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam runiczny miecz może ci wykuć kowal w faring jak zabijesz 3 trole,broni z rudy nigdy nie kułem ale po cholere ci ona?jest tyle innych broni, poszukaj w skrzyniach a znajdziesz gniew innosa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszukując skrzynie (musisz ich sporo zaleźć) możesz natrafić na plany broni z czystej rudy. Da się znaleźć plan jedno- i dwu- ręcznego miecza. Jeśli w skrzyniach nie znajdziesz czystej rudy to jedna sztaba leży na kowadle w kopalni z piecem, a drugą możesz dostać za wypędzenie orków z nordmaru od przywódcy fire clan'u

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufry z magicznym sprzętem:

Myrtana:

1. Ardea (dzicz, las) ? nad kamiennym kręgiem, na drodze do Vengradu, w jaskini z Pełzaczami, na zachód od farmy ze Schratami.

2. Reddock ? obok Sebastiana.

3. Cape Dun ? w jaskini ze smokami, pod miastem.

4. Montera (dzicz; las) ? w jaskini za Złodziejami Zboża, na północ od młynu.

5. Montera (dzicz, las) ? w jaskini Rakusa, na wschód od miasta, na wchód od farmy z Mlecznymi Krowami.

6. Okara ? ?pokój? alchemika, na lewo od ?pokoju? paladyna Rolanda.

7. Okara ? niedaleko wejścia, w wąwozie, nizince z czterema Ogrami (czy jakoś tak, dawno grałem).

8. Gotha ? w domku alchemika, na lewo, przed schodami do bramy głównej.

9. Gotha ? ostatni dom w wewnętrznym dziedzińcu.

10.Vengard ? obok Karrypta.

11.Vengard ? w chacie 2-iego Orkowego Dowódcy.

12.Vengard (poza murami) ? zaraz po ścieżce prowadzącej na górę od Bariery, na wschodzie z trzema namiotami oblężeniowymi Orków.

13.Vengard (poza murami) ? na północ od miejsca gdzie przeniósł Cię ?Niewiadomy Teleport? (czy jakoś tak), na kamiennym kręgu z Gargulcami.

14.Silden ? obok Grompela, miasto Szamana. (???) 15.Geldern ? obok Groka, Wodza Szamanów.

16.Geldern ? w pokoju z trzema szamanami, następny od Groka.

17.Geldern ? w chacie Grimboll?a, południowy ? zachód miasta.

18.Trelis ? w Świątyni, pokój przed Kamakiem.

19.Trelis ? w Świątyni, pokój z Kamakiem.

20.Trelis (dzicz, las) ? w kamiennym kręgu z Gargulacami, na wschód od Świątynnego Wykopaliskowego Obozu z Orkami.

Razem: 20

Varant:

1. Braga ( poza miastem) - przy przesmyku (przełęcz), obok Kurta.

2. Ben Erai (po za miastem) ? w jaskini z Twardymi (???) Pustynnymi Pełzaczami.

3. Bakaresh ? na północ od miasta, w jaskini z Koczownikami Raseru.

4. Bakaresh (poza miastem) ? na północ od Bakareshu, Na północno-wschodnim

wybrzeżu, w jaskini za małym Orkowym Obozem.

5. Ben Sala ? na wzgórzu z Orami Zawiadowcami.

6. Al Shedim ? w kwaterach Wojowników.

7. Al Shedim ? w kwaterach Uzdrowicieli.

8. Al Shedim - kwatera Straznikow Umarlych

9. Mora Sul ? w miejscu gdzie przebywa Gonzales, za tronem.

10. Mora Sul ? w Świątyni, na parterze.

11. Ishtar ? w skarbcu za Zubenem, na prawo.

12. Ishtar ? w podziemnych lochach, dostępna przy arenie, na prawo.

13. Pustynia ? północny ? wchód od Al Shedim, na północ od Smoka, za zniszczoną chatą.

14. Pustynia ? obóz Hurita, za ścianą w południowo-wschodnim rogiem ruin.

15. Pustynia ? prosto na wschód od kryjówki Asaru (jaskinia), na szczycie wzgórza, chronione przez Potwora.

16. Pustynia ? na głównej drodze z Bragi do Ishtar, na pierwszej oazie z Assasynami.

Razem: 16

Nordmar:

1. Dzicz; Las; Puszcza ? ostro na południowo-wschodni brzeg, w spalonej chacie na końcu długiego półwyspu.

2. Dzicz ? podążając wschodnim wybrzeżem, na tyle doliny w stronę zachodu(zaraz po połamanym wózku z krwawymi śladami Cieniostwora) strzeżonym przez Czarnego Trolla (południe od jaskini Pełzacza w jakiejś dolinie).

3. Dzicz; Las; Puszcza ? wciąż podążając wschodnim wybrzeżem, namiot Szamana w obozie Orków.

4. Dzicz; Las; Puszcza ? w grobowcu Snorre?a.

5. Dzicz; Las; Puszcza ? w grobowcu Baldar?a.

6. Dzicz; Las; Puszcza ? w grobowcu Berek?a.

7. Dzicz; Las; Puszcza ? miejsce gdzie jest Czarny Troll, czyli wierzchołek wzgórza nad grobowcem Angir?a.

8. Dzicz; Las; Puszcza ? w obozie Orków gdzie jest Bębniarz, za obozem myśliwych z Klanu Wilka, dostępna także z przejścia przez przełęcz od Silden.

9. Dzicz; Las; Puszcza ? w kopalni Magicznej Rudy with the smelter (??? Nie wiem co to znaczy), jest tez inne wejście przez obóz Orków na północ od Klanu Młota; to miejsce (gdzie jest skrzynia) jest odseparowane od reszty kopalni.

10. Klasztor ? na samym dole Biblioteki.

Razem: 10

Skrzynie z magicznymi przedmiotami nie są podpisane.

Kufry z broniami:

Myrtana:

1.Cape Dun ? w jaskini ze smokami (są tam 4 typy skrzyń, które są nie podpisane).

2. Cape Dun ? w skrzyni Alchemika (nie jestem na 100% pewny co do tej skrzyni, przepraszam).

3. Okara ? na wschód od obozu Rebeliantów, jest tam zbocze z pięcioma Trollami pilnującymi skrzynię; to miejsce jest też alternatywnym wejściem do Wielkiej Jaskini za Złodziejami Zboża na północ od młynu Montery.

4. Vengard ? piąty dom Orkowych Dowódców (ściślej: chata 5-ego Orkowego dowódcy ).

5. Vengard ? poza barierą, na szczycie wzgórza, gdzie jest 3 namiot Oblężeniowy Orków.

6. Silden ? skrzynia Umbrak?a.

7. Silden (dzicz, las) ? zaraz po wodospadzie, strzeżona przez trzech krokodyli.

8. Trelis ? za Vakiem.

9. Dzicz; Las; Puszcza (Gotha) ? na górze(góra, mountain), wysoko ponad Gothą, strzeżona przez Czarnego Trolla; to miejsce jest także osiągalne gdy przechodzimy przez przełęcz od Nordmaru albo przez gallery (??? Jakby balkon) który prowadzi do Nordmaru od Faring.

Razem: 9

Varant:

1.Ben Sala - za Daro, miejsce gdzie przebywa Julio.

2. Bakaresh ? w Skarbcu. Główne piętro. Tam gdzie jest większość skarbu.

3. Bakaresh ? Skarbiec, wyższe piętro.

4. Bakaresh (dzicz; las) ? południowa część trzech wysepek.

5. Mora Sul ? miejsce gdzie przebywa Gonzales. Skrzynia na prawo.

Razem: 5

Nie ma żadnych skrzyń w Nordmarze.

Skopiowane na szybko, nie przejrzalem. I nie ma opisu, w ktorej skrzyni jest co. Skrzynie mozesz otwierac w dowolnej kolejnosci, a i tak gniew innosa, czy inne miecze znajdziesz w ktorejs z kolei :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie łażąc po Varancie znalazłem "przepis" na miecz mistrzowski (daje mistrzostwo w walce dwoma mieczami) ale ciężko było znaleźć katany (bynajmniej mi) ale warto było ponieważ idąc do nordmaru wiedziałem że mogę na nie liczyć =;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...