Skocz do zawartości

Gothic - problem z teksturami


resiak12

Polecane posty

Dziwna sprawa... ale to akurat nie jest chyba problem z teksturami. Gra po prostu insertuje postacie po kilkanaście razy. To tak jakby plik Startup (kiedyś modowałem Gothica więc się orientuję) miał wpisane, że tą postać ma przywołać więcej niż raz. I tak to tutaj widać... reinstal nie pomaga? Pewnie nie skoro z jedynką jest ten sam problem? Możesz zainstalować jakiś mod i zobaczyć czy w nim sytuacja będzie taka sama.

Gothic to dosyć stara gra, więc istnieje też możliwość, że twój sprzet jest za nowy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gentlemen, Loukasz może mieć rację, bowiem na Windowsie 7, na moim komputerze, z Gothicem 1 było wręcz identycznie jak przedstawiono na screenie. W drugiej części zaś po wyjściu z wieży Xardasa całość migała co chwilę, jakby zanikało całe otoczenie.

Z tego co czytałem na internecie, niestety ten problem występuje na Windowsie 7 i chyba nie ma sposobu na naprawienie tego prócz downgade'a (acz mogę się mylić). Jednakże nie spotkałem się na forach, by ktoś miał taki kłopot na Windowsie XP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian1911, Twoja rada nadaje się do kosza. Nie wiem czy przeczytałeś chociaż jakiego systemu operacyjnego używa założyciel tematu...

resiak, nie przerwałeś jakoś pierwszego dialogu pomiędzy Bezimiennym i Diego? Spróbować możesz też włączyć obsługę tylko jednego rdzenia do gry. Może gra zbyt kombinuje i szybki procesor nie myśli co robi. Może sterowniki do grafiki?

@down, gafa za gafą (patrz: jego sygnatura)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...