Skocz do zawartości

PC C2D E6420 4GB RAM GF GTS250 1GB HDD 500 Sidewinder X6 Enermax 485W


igor8472

Polecane posty

PC na częsci (to co mi z jeszcze niesprzedanych zostało), od dawna już używam komba lapek+konsola.

Odbiór osobisty we Wrocku albo wysyłka, możliwa za pobraniem. Ewentualnie kupuję właśnie laptopa jak ktoś ma jakiś na sprzedaż mogę w rozliczeniu dać jakieś części.

Komponenty i dodatki:

Obudowa Cooler Master Centurion 590 + 6 wentylatorów 120 mm (z czego 3 podświetlane na niebiesko) + Panel do regulacji wentylatorów i odczytu temperatury (3 czyjniki i 3 wentylatory) Aerocool FP01 - ze składanym ekranikiem LCD - cena całości 200zł, moge też sprzedać panel osobno za 55 zł a obudowę za 150zł

Płyta Główna: Gigabyte EP35-DS3P z najnowszym wgranym biosem (gwarancja do 2011.07.25) - cena 180zł (na tym mobo swoje C2D e6420 2.13 GHz podkręciłęm na 3.1)

Procesor - Core 2 Duo E6420 4 MB cache 2.13 podkręcony na 2.8 GHz a bez problemu podkręca się na tej płycie na 3.1 GHz - cena 160zł

Napędy: nagrywarka DVD Sony/NEC ND4571A + DVD Rom Compaq DVD116MB - cena 47/33zł

DODATKI:

Wypasiona mysz bezprzewodowa dla Graczy Microsoft Sidewinder X8 4000 DPI

Bezprzewodowa z możliwością podłączenia kabla i ładowanai bateri, odbiornik zintegrowany z pojemnikiem na zapasowe ślizgacze (8 szt, nie użyłem żadnych) Stan dobry, minimalnie wytarte 2 głównie przyciski, BOX, w zestawie wszystko co fabryka dała. Mysz zasilana 1 x AA. Akumulatorek wystarcza mi na ok tydzień używania po 5-6 h dziennie Cena - 140zł.

.

pc4r.jpg

mysz1.jpg

mysz2o.jpg

pcnagr1.jpg

pcdvd1.jpg

pc2x.jpg

pc1nc.jpg

mspad.jpg

pcmobo1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że byłbym zainteresowany dyskiem twardym ale muszę jeszcze to pomyśleć. Może dam ci odpowiedź ale jakbyś miał innego klienta to sprzedaj jakby co.

Czy dysk bez problemu będzie działał jeśli ten który mam teraz to zwykły SATA a widzę że ten twój to SATA 2.

Ile przesyłka i czy dysk z zawartością czy formatowany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...