Skocz do zawartości

wycenka Ps2 "slim"


elbanek

Polecane posty

Witam mam taki problem chciałbym sprzedać swoją konsole prosilbym o wycenę :

- Playstation 2 slim (czarna) SCPH 77004 (moze z 10 - 15 razy na niej gralem , nie przerobiona , kupiona przezemnie w MM w Radomiu , stan konsoli i lasera jest idealny , nawet jednego zajakniecia czy przyciecia) .

- Pad oryginalny DualShock (moge dodac tez pada z Playstation bo mam takowego tez w idealnym stanie)

- Karta pamieci 8 Mb (oryginalna nie ten syf z allegro , co gubil mi savy z gier) .

- Okablowanie , przejsciowka , oryginalne pudelko , paragon pewnie tez gdzies bym znalazl .

- 4 Oryginalne gry :Tekken 5 , Soul Calibour III , Burnout:Takedown , Kingdom Hearts.

- Stan boxow i plyt idealny , bez rys itp (o sprzet i gry bardzo dbam nie to zebym byl pedantyczny ale jak sie dba tak sie ma ;D)

Więc ile mogłbym za nia dostac , za informacje Dziękuje ślicznie ;D

PS: Większość czasu była w pudelku , jeśli znajdzie się chętny żeby ja odkupić to nie ma sprawy , niech pisze tutaj żeby w razie czegoś nikt mi nie zarzucił oszustwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za ofertę oczywiście jak najbardziej jestem zainteresowany proszę o informację jak to załatwimy tutaj lub na pw .

Oczywiście mogę pokazać zdjęcia tej konsoli z dodatkami do niej , żeby udowodnić ze ja posiadam i w jakim jest stanie.

PS:zapomniałem o najważniejszej grze w kolekcji Castlevania curse of darkness , najlepsza na ps2 castlevania , teraz już ranga biały kruk taki sam stan jak innych gier.

Ile mógłbym dostać za nia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie unoś się tak. Wyceniłem Twój "towar", ale kupić go nie chcę. A na pewno nie teraz. Po prostu sprawdziłem kilka podobnych ofert i napisałem, ile bym był skłonny za to dać. To wszystko. Nową konsolę chcę sobie kupić za pół roku. Teraz nowy komp na mnie czeka :].

PS.

Ile za tą grę, to niestety nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...