Skocz do zawartości

Battlefield 2 - gra się wyłącza


Zawek

Polecane posty

Siemka dzisiaj miałem chrapke na bf2 i sobie go zainstalowałem nie było serwerów więc pobrałem patche do 1.3 włączam i... czarny ekran i po chwili wywala mnie do pulpitu nie wiem co jest mam najnowsze stery do karty graficznej, a gra chodziła mi jeszcze jakieś 6 miesięcy temu tylko ją odinstalowałem. Robiłem reinstalke chyba 5 razy i nadal mnie wywala do pulpitu i gra sie wyłącza. Bardzo prosze o szybką odpowiedź.

Mój sprzęt :

Intel Pentium D CPU 2.80Ghz

Radeon X1600/1650 Series

3gb ram

Win. XP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz i zainstaluj patche do 1.5. Czyli odpowiednio 1.44 i 1.50. Prawdopodobnie na tamtych patchach już nie stoją żadne serwery. I nie zrażaj się że jeden z nich ma blisko 2GB, warto bo w nim zawarte są dodatki Armored Fury i Euro Force, za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam Zawek ale właśnie jak to kolega Mordimer77 stwierdził myślałem o battlefield bad company 2 :) A co do twojego problemu to może wydać się głupie ale masz więcej niż 1Gb na dysku C ??? kiedyś miałem taki sam problem z inna gra i brak miejsca na C był problemem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Ja Szukałem i w końcu znalazłem jak się uporać z tym problemem, aby battlefield się co chwile nie wyłączał.

1. Włącz battlefielda.

2. Zminimalizuj grę przechodząc na pulpit.

3. Uruchom Menedżer urządzeń (ctr+alt+delete)

4. Znajdź proces bf2.exe

5. Kliknij prawym na ustaw koligację, następnie odznacz cpu1

W moim przypadku działa. Dodam, że mam 2 rdzeniowy procesor.

Pozdrawiam wszystkich i życzę przyjemnej gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...