Skocz do zawartości

Counter-Strike


D'artagnan

Polecane posty

  • Odpowiedzi 421
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

A czemu nie? Rozumiem że to forum także jest od pytań ale można napisać tutaj a w razie nie uzyskania odpowiedzi napisać na boardzie... Co to jest 10 dni?? Jeśli problem jest poważny to cóż - musisz czekać... Bo to forum jest o wszystkicg grach a board jest tylko o jednej i są tam osoby które w dziedzinie tej gry są fachowcami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Na tym forum znajdziesz support do prawie każdej gry

Po drugie na boardzie CeSka jest pewna zwłoka zanim się wkręcisz, do tego stary lay i dotyczy on nie jednej gry, a wielu.

Zresztą ja bym z board tamtego polecał zaglądanie w działy KOMPEDIUM... bo w innych to odchodzi niebywały spam, chyba że to komuś nie przeszkadza. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam osobiście taki problem że jak gram około (zależy) 30 minut to gdy coś pisze (poprzez naciśnięcie ''Y'') to np. zamiast y pisze mi z, zamiast : pisze mi ł i tak dalej. Czy ktoś może wie jak to naprawić?? Bo gdy wyjde z gry i wejde na nowo to problemu nie mam aż do 30 minut grania(przeważnie) Prosze o natychmiastową pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam osobiście taki problem że jak gram około (zależy) 30 minut to gdy coś pisze (poprzez naciśnięcie ''Y'') to np. zamiast y pisze mi z, zamiast : pisze mi ł i tak dalej. Czy ktoś może wie jak to naprawić?? Bo gdy wyjde z gry i wejde na nowo to problemu nie mam aż do 30 minut grania(przeważnie) Prosze o natychmiastową pomoc.

To nie jest żaden problem w grze, ani w komputerze ;) Poprostu naciśnij CTRL+Shift i będzie działało :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żaden problem w grze, ani w komputerze Wink Poprostu naciśnij CTRL+Shift i będzie działało

Oki dzięki sprawdze :D. A może wiesz jak włączyć mowe przez mikrofon?

Bo coś chyba nacisnołem [F1-F12 (oprucz F10 i F11)] i teraz nie wiem którym włączyć tą mowe. Bo sprawdzałem w działaniach klawiatury i nic tam nie ma.

A poza tym to jescze jedno pytanko :D. Bo jak chce wybrać spra'y i daje go np. do program files to gdy w grze chce zmienić bierzący na nowy to gra nie widzi tego obrazka. Wchodze dokładnie tam gdzie go dałem a gra go nie widzi. Jak więc mam zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Aby umieścić swoje logo w CS1.6 bądź CS:CZ zapraszam pod poniższy link:

◘ Link

:arrow: Zmiana z -> y jest wynikiem dwóch ułożeń klawiatury które są standardowo wpisane w pasku języka. Aby zażegnać problemu musisz kolejno uruchomić prawy klik myszy na pasku u dole ekranu/pasek narzędzi/pasek języka/usuń: język programisty POLSKI 214.

:arrow:

By włączyć mikrofon musisz wpierw przetestować swój mikrofon - Options/Voice/Test, aby aktywować go klawiszem wejdź do zakładki Keybord i tam przy komendach powinieneś widzieć VOICE. Bądź też tak jak SPAWN podał wyżej. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ci się wyłączył w regulacji głośności.. mi też sie czasem taki ni z gruchy wyłącza...

Pasek zadań>Regulacja głośności

Jeśli nie będziesz miał tam mica klikasz

opcje>sterowniki zaawansowane

Głośnośc na full, balans na środek i (jeśli jest zaznaczony) odznacz "wycisz"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno pytanie!! Kupiłem sobie niedawno słuchawki z mikrofonem model Creative HS-400!! I mam problem bo niewiem jak je skonfigurowac żeby było mnie dokładnie słychac w grze!! Prosze o wskazówki!! Z góry dzieki!!

Korzystaj z przycisku Edytuj zamiast pisac posta pod postem - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś o opcji edit?? Co do modelu gracza - nie da się tego zrobić... Prawdopodobnie był to admin i na serwerze były takie skiny ustawione...

Jeśli o słuchawki chodzi to nie ten dział... Ale nie miałeś czasem do nich przyłączonych sterowników??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedno pytanko. Czy może ktoś z was wie jaką nazwe ma server (w CS:SOURCE) w którym jedynymi planszami były:

de_Dust 2 i de_Dust. Było 14 terorystów ( botów ) któzi wyglądali jak zombiaki z Half-Life 2. Chodziły one ( zombiaki) z karabinkami i mp5 lecz używali tylko noży. Mieli około 400 hp. Nie był to polski server ale zarąbisty. Jeśli ktoś zna nazwe tego servera to prosze o jak najszybszą odpowiedź. Z góry dziękuję :P:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
A ja mam jeszcze jedno pytanko. Czy może ktoś z was wie jaką nazwe ma server (w CS:SOURCE) w którym jedynymi planszami były:

de_Dust 2 i de_Dust. Było 14 terorystów ( botów ) któzi wyglądali jak zombiaki z Half-Life 2. Chodziły one ( zombiaki) z karabinkami i mp5 lecz używali tylko noży. Mieli około 400 hp. Nie był to polski server ale zarąbisty. Jeśli ktoś zna nazwe tego servera to prosze o jak najszybszą odpowiedź. Z góry dziękuję :P:P

Wlazłem kiedyś na podobny server ale był na cs_train. Znalazłem się tam przez przypadek ale jeśli Ci zależy to najlepiej zaznacz, żeby pokazało Ci nazwę servera alfabetycznie i szukaj od litery Z. Jeśli w nazwie serva będzie zombie lub coś w tym stylu to pewnie to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zamierzam kupić "Counter Strike Anthology" i chciałbym się dowiedzieć co zawiera ten pakiet, którą wersję cs'a (1.6?), czy condition zero też tam jest i czy są jakieś dodatki np. day of defeat, team fortress itd. Za pomoc z góry dziękuję i mam nadzieję że ktoś mi pomoże (najlepiej ktoś kto kupił ten pakiet) :D pozdro :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić "Counter Strike Anthology" i chciałbym się dowiedzieć co zawiera ten pakiet, którą wersję cs'a (1.6?), czy condition zero też tam jest i czy są jakieś dodatki np. day of defeat, team fortress itd. Za pomoc z góry dziękuję i mam nadzieję że ktoś mi pomoże (najlepiej ktoś kto kupił ten pakiet) :D pozdro :wink:

CS 1.6

CS:CZ

CS:CZ:Deleted Scenes

DoD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS 1.6

CS:CZ

CS:CZ:Deleted Scenes

DoD

Ok :D dzięki za odpowiedź, chyba jeszcze dzisiaj wybiorę się do Media Markt :D a team fortress to darmowy dodatek czy co :?: jak kupię cs anthology to będę mógł ściągnąć za darmo team fortress czy odzielnie trzeba to kupić :?: a i jeszcze zastanawiam sięczy nie lepiej kupić half-life anthology tam też chyba counter strike jest :?: :D jak myślicie co bardziej opłaca się kupić :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...