Skocz do zawartości

Counter-Strike


D'artagnan

Polecane posty

  • Odpowiedzi 421
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

niestety zeby grac w 1.6 to trzebo zalozyc konto i MIEC CD-KEYA. A jak takowego nie masz to szukaj w necie(xxx)czasami sa wiry:P:P:P:) ja mam 1.6 i CZ ale mam tez cd-key(orginalek:E:)

wiec szukaj cd key,steama sciagniesz z google i wpisz download counter strike 1.6 i szukaj w linkach

pozdro i powodzenia:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo...mam problem jak chce wejść na jakis server w Steam... wyskakuje "This game is currently unavailable.Please try again at another time"... i niee wiem o co biega:( i oczywiscie mam orginalnego CS i jestem zalogowany:)

To co pomożecie?? czekam na odpowiedz ...pozdr for ALL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah... Jestem prawie pewny że ten post to provoke... ale cóż odpowiem :wink:

:arrow: Większość graczy preferuje csa 1.6 (chcesz znać moje zdanie?? wejdź do działu "gramy w sieci" i zajrzyj do topicu o CS:S dowiesz się dlaczego 1.6 a nie inna wersja).

:arrow: Steam to taka wspomagajka - wyszukuje serwery, można przez nią kupować i ściągać gry... Taka mała koparka valve :wink:

:arrow: Cs nie wymaga opłat jak WoW czy inny MMORPG płacisz za oryginalną grę, rejestrujesz, masz, i to by było na tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiących CS'a zachęcam do oglądania kanału w TV Arirang - leci tu WEG Counter Strike - turnieje w SC'a pomiędzy różnymi ekipami, nagrywane prze kamery telewizyjne. Język programu angielski, ale na prawdę warto oglądać. Nie wiem w jakie dni to dokładnie leci. Ja nie jestem fanem tej gry, ale w takim przekładzie oglądam z chęcią. Polecam - można się wiele nauczyć, lub pośmiać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z CS:S - gdy włączam się do jakiejkolwiek gry , to postacie podczas chodzenia robią 3 kroki do przodu i nagle lądują 2 kroki z tyłu :( To nie jest problem z lagami - zawsze poniżej 80 :P Usunąłem CS:S i ściągnąłem go od nowa ( poprzez Steam oczywiście ) ale problem dalej jest :P Czy to problem z grą , Steamem , routerem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z CS:S - gdy włączam się do jakiejkolwiek gry , to postacie podczas chodzenia robią 3 kroki do przodu i nagle lądują 2 kroki z tyłu :( To nie jest problem z lagami - zawsze poniżej 80 :P Usunąłem CS:S i ściągnąłem go od nowa ( poprzez Steam oczywiście ) ale problem dalej jest :P Czy to problem z grą , Steamem , routerem ?

Wciąż nie powiedziałeś jakie masz łącze i jak zdefiniowany pozostaje FireWall w stosunku do (odblokowanych) portów. Tutaj ewidentnie jest wina połączenia z Netem. Aby się o tym przekonać to utwórz własną grę i zagraj z botami (standardowo w steamowskiej wersji CeSeSa, są już umieszczone boty więc nie powinnieneś mieć problemu w zainicjowaniu takiej rozgrywki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...