Skocz do zawartości

Counter-Strike


D'artagnan

Polecane posty

Dobra instalacja steama poszła w porządku wszystko ok ale mam pare pytan co do 1.6: czy można go włączać inaczej niż przez steam? I czy zna ktoś program do robiena configów pod 1.6? I do jakigo folderu takowe mam wrzucić?

PS. Przepraszam modków za 2 posty ale tamten był już wystarczająco chaotyczny :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 421
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Arnoldzik
Dobra instalacja steama poszła w porządku wszystko ok ale mam pare pytan co do 1.6: czy można go włączać inaczej niż przez steam? I czy zna ktoś program do robiena configów pod 1.6? I do jakigo folderu takowe mam wrzucić?

PS. Przepraszam modków za 2 posty ale tamten był już wystarczająco chaotyczny :lol:

Ja buszuje na 1.5, bo nie mam czasu ściągnąć patcha. Co do cofnig`ów to możesz to chyba zrobić ręcznie. Przynajmniej ja tak robiłem :)

---

Jak znajdziecie kiedyś na serwerze kolesia "d_b" to go nie zabijajcie (nie pytajcie dlaczego :lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peightter

A jak znajdziecie kolesia "TheK!D" na bfv to UCIEKAJCIE!!!! Nie pytajcie dla czego! Nie macie z nim szans... to jest tak zwany "pro" :P:P:P

peightter = TheK!D :D:D:D:D

PS

Jak zobaczycie kogos z tagiem |BoB| to też uciekajcie...

PS 2

www.bobclan.com rekrutuje! Trzeba znac angielski i miec minimum 16 lat!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peighter co twój post wnosi do tematu? Poza tym to topic o cs nie o bf vietnam, po drugie jak szukasz ludzi do klanu do nie na forum tylko na servqach polskich, po 3 większośc samozwańczych pr0gamerów to zwykłe lamqi n/c :evil: I zgadzam się że powinni uciekaćbo ztakimi grać to żadna przyjemnośc.

Dobra z cfgem się poradziłem było nawet łatwiej niżw 1.5 8) tylko że teraz mam kolejny problem jak biorę new game w cs.ie 1.6 i daje sart game to mi wyskakuje błądkrytyczny "instrukcja spod "0x0ae15969" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x0b0a57e0". Pamieć nie może być "read". To jets jego dokładna treść. O co w tym biega?

EDIT: TO ty biszesz o BFV a ja napisałem że mam klejny problem z cs'em.

PS. Nie wydaje mi się żebym napisał o tym klanie tylko o tobie alecóż będę musiał sobie okulary kupić. Polecacie jakieś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peightter

sub_zero? A ja sie zastaawiam co twoj post wnosi do tego tematu? Ani on o bfv, ani nic mądrego nie powiedziales, kolejny koles ktory mysli ze jest adminem. A co do bobclanu to jest to europejski clan dupo a nie polski! I zobacz sobie nasza pozycje w CB zanim zaczniesz gadac glupoty!

Do adminow: No sorry ze zasmiecam temat ale wkurzyl mnie no!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELLO!! LUDZIE POMOZCIE MI BO JA MAM BIG PROBLRM A OTO

Prosze o pomoc.!!!!

Po 1; ciagle gralem w Enemy Territory i postanowilem zmienic sie na CS... wiec kupilem cs cz w sklepiku poszedlem do domciu i odpalilem. Nie bardzo jestem obeznany w tym steamie. Najpierw WSZYTSKO poszlow porzadku. Poradzilem sobie bez klopotow. Cieszylem sie gra...do czasu...:(

Zrobilem sobie reinstalke systemu. Ponownie zainstalowalem cs. Zapomnielm nazwy uzytkownika do steama wiec chcilame utworzyc nowe lecz na tym samym cd-keyu. Jak mi wyskoczyl komunikat ze ten cd-key jest uzywany zaczalem kombinowac nad starym kontem. W koncu coz tam zrobilem i wyslali mi nazwe konta mailem. DOSTALEM. Zrobilem to co poprzednio. Update, itp itd. Wchodze do gry. SERWERY MI SIE POJAWIAJA. ALE JAK SIE CHCE DOLACZYC DO GRY SCIAGA SECRET MODULE ,mapy i dzwieki jesli jakiejs nie mam I ZATRZYMYJE SIE NA """"PRECACHING RESOURCES""""" CO MAM ZROBIC?!?!? PROSZE O POMOC...jak najszybciej

:cry: :cry: :cry: :( :cry: :( pomozcie mi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema aby grac w ver 1,6 musicie sciagnac sobie steam jak sciagniecie instalke(pare MB) to instaujecie po instalce rejestrujecie sie na steam (czyli wykonujecie kolejne polecenia wyswietlane) po wszystkim steam znajdzie wam gry jakie macie pod steam czyli HL Cs i reszta(rikochet itp) jak juz to zrobicie klikacie server wyswietla sie wam lista serv i Cs updatuje sie do ver 1,6 a razem z nim steam do nowszej wersji po wszystkim wystarczy kliknac ikone steam w dolnym rogu kolo zegara rozwija sie dajecie zakladke gry(games) i klikacie Cs i wchodzi wam do Cs z nowym wygladem ustawiacie sobie opcje dajecie find srver i gracie milej gry pozdo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche sie pospieszylem z tym poprzednim postem ale przynajmniej bedzie instrukcja :) co do pytania poprzednika o wieszajacym sie steam podczas download'u tego czegos to tez tak mialem i nie wiedzialem co to wiec go odinstalowalem i gralem w 1,5 potem mi sie partycja zpitolila z winem i format potem zmiana serv na Cs z 1,5 wiec musialem znowu instalnac steam a w miedzy czasie zrobilem sobie scana antywir panda platinum i wykryl mi ze caly komp jest zainfekowany vir o nazwie w95/partieB czy jakos tak atakuje on wszystkie pliki z rozszezeniem .exe co powoduje ich nie stabilnosc m.in pojawianie sie komunikatow ze costam.exe spowodowal blad i zamkniecie aplikacji pozbylem sie tego wira i dziala normalnie juz sie nie wiesza steam ani nic innego wiec zrob sobie moze scana kompa a jak robiles to nie wiem co moze powodowac zawieche dzieki pozdro i sorka za poprzedni post :D:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KItcore, będziesz miał teraz audiotele :twisted: .

Czy mam :

- wykasować Twojego poprzedniego posta i całe Twoje pisanie pójdzie na marne

- zostawić posta ale walnąć Ci ostrzeżenie za olewanie próśb moderatora

- przymknąć oko ale jednocześnie zobowiązać Cię do przeczytania regulaminu tego działu, który najwidoczniej jest Ci obcy

Którą bramkę wybierasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze steamem, mianowicie kiedy chcem zagrać w cs'a to mi wyskakuje wiadomość że mam źle zarejestrowanego half-lifa, a dokładniej że cd-key jest już używany, a mam oryginalnego cd-kay'a z half-life generacji. Pleeeeeeeeeeeeeease help :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze steamem, mianowicie kiedy chcem zagrać w cs'a to mi wyskakuje wiadomość że mam źle zarejestrowanego half-lifa, a dokładniej że cd-key jest już używany, a mam oryginalnego cd-kay'a z half-life generacji. Pleeeeeeeeeeeeeease help :(

Jeżeli masz oryginał to z tego co wiem - jest sposób, aby ten kto używa twojego ORYGINALNEGO cd-keya został zbanowany. Więcej informacji jest na stronie STEAMA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jarosław Konsur

A ja mam jeszcze inny problem. Otóż wszystko jest dobrze zainstalowane

(tzn. steam+Cs1.6+najnowszy patch do HL), ale gdy chcę uruchomić CS

poprzez Steam to pokazuje się ekran powitalny. Czekam 20 minut

i nic. Czy ktoś też miał taki problem???(z Opposing Force też tak się dzieje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Szaitis osobiscie wybralbym bramke nr 3 :) ale jak w kazdym audiotele :) to do ciebie nalezy ostateczna decyzja jeszcze raz sorka za tamtem post pospieszylem sie zabardzo to juz sie wiecej nie powturzy AMEN

OK, więc niech będzie bramka nr 3 :wink: . Przeczytaj regulamin i na drugi raz jak zapomnisz czegoś dopisać to edytuj poprzedni post zamiast pisać nowy. Pozdrawiam - Szaitis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz oryginał to z tego co wiem - jest sposób, aby ten kto używa twojego ORYGINALNEGO cd-keya został zbanowany. Więcej informacji jest na stronie STEAMA.

Chcą żebym im jakiś skan przesłał pocztą do siedziby ale nie mam jak.

A dawałeś komuś swojego cd-keya??

Nie nie dawałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
Gość miszcz_16

czy counter strike 1.6 jest darmowy i czy trzeba posiadac pelna wersje half life ???? ja widzialem jakiegos cs pelna wersja na gry.wp.pl ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam takie pytanie, czy na half life 1 mozna dograc Counter Strkie, czy potrzebny jest jakis patcz by sie dało? Bo poniewaz niemozna juz kupic CA samego, to by mozna bylo kupic Half Life 1 za ok 20zł i dograc CS`a z internetu. Wiem że H1 pasuje do CS bo sa zestawy half life + CS+OF+Blue cośtyam ale za 60 zł, a sam h1 za 20. A przez CS`a mozna sciagnac za darmo:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...