Skocz do zawartości

Counter-Strike


D'artagnan

Polecane posty

mam taki problem o co chodzi z tym "console" bo gdy klikam na to wyskakuje "using secondary sound buffer" i co w tym chodzi nic się dalej nie dzieje...poza tym nie mogę uruchomić botów czy mógł by mi ktoś to dokładnie wytłumaczyć wszuystko krok po kroku bo grę mam dopiero od dzisiaj (2 czerwiec).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 421
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

wyskakuje mi komunikat "you cannot conecnt to a server which is operatig under different protocol version" i nie mogę się połaczyć do serwera... a co do botów nie mam zamiaru ściągać wersji 1.6 ani CO tylko krok po kroku niech mi ktoś wytłumaczy jak się ję podłącza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marnycin

A więc tak...

Jeżeli masz orginalnego cs'a z hl generation to powinni Ci dodać płytkę oznaczoną dumnym "BONUS" tam masz boty TeamBot, wystarczy wypakować boty do folderu z grą i wszystko powinno działać. Jest jeszcze taka możliwość że nie masz ... hmmm zapomniałem jak to sie nazywało, niemniej jednak chodzi o taki bajer, dzięki któremu boty wiedzą jak chodzić na określonej mapie. Więc może po prostu ściągnij sobie boty z tym bajerkiem i zrób tak jak Ci to powiedziałem. Ja też miałem problemy, ale jakoś wybrnęłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam tej płytyki bouns :P bo gre kupywałem na Allegro i jest oryginalna...ake wpakowuje ją do folderu i co dalej?? i niech mi ktoś powie o co chodzi z tym komunikatem "you cannot connect to a server which is operating under differenr version" bo nie moge się podłaczyc do żadnej gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskakuje mi komunikat "you cannot conecnt to a server which is operatig under different protocol version" i nie mogę się połaczyć do serwera... a co do botów nie mam zamiaru ściągać wersji 1.6 ani CO tylko krok po kroku niech mi ktoś wytłumaczy jak się ję podłącza

ja też tak miałem. Ściągnij najnowsza wersję patcha. jeśli nie chcesz 1.6 , śmiało ściągnij 1.5 bo na nim gram. Wersja 1.5 nie posiada steam'a. Ściągnij tą wersję i napisz dalej co sie dzieje to ci pomoge.

Patch do counter-strike:

www.counter-strike.pl

www.counterstrike.pl

( nie to nie jest jedna i ta sama strona)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlekDef

A w jaką wersje cs grasz? Bo może próbujesz podłączyć się z 1.5 na serwer 1.6 albo 1.4(może jeszcze jakieś antyczne istnieją). A co do botów to to coś to się nazywa waypoint i ściągnij sobie lepiej podboty lub nnboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskakuje mi komunikat "you cannot conecnt to a server which is operatig under different protocol version" i nie mogę się połaczyć do serwera... a co do botów nie mam zamiaru ściągać wersji 1.6 ani CO tylko krok po kroku niech mi ktoś wytłumaczy jak się ję podłącza

ja też tak miałem. Ściągnij najnowsza wersję patcha. jeśli nie chcesz 1.6 , śmiało ściągnij 1.5 bo na nim gram. Wersja 1.5 nie posiada steam'a. Ściągnij tą wersję i napisz dalej co sie dzieje to ci pomoge.

Patch do counter-strike:

www.counter-strike.pl

www.counterstrike.pl

( nie to nie jest jedna i ta sama strona)

Dzięki za pomoc ale ściągne sobie nowszą wersje jedynie jak będe miał stałe łacze (tydzień) bo narazie mam zwykły modem a ten patch zajmuje 125 mb chyba :Dł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak...

Jeżeli masz orginalnego cs'a z hl generation to powinni Ci dodać płytkę oznaczoną dumnym "BONUS" tam masz boty TeamBot, wystarczy wypakować boty do folderu z grą i wszystko powinno działać. Jest jeszcze taka możliwość że nie masz ... hmmm zapomniałem jak to sie nazywało, niemniej jednak chodzi o taki bajer, dzięki któremu boty wiedzą jak chodzić na określonej mapie. Więc może po prostu ściągnij sobie boty z tym bajerkiem i zrób tak jak Ci to powiedziałem. Ja też miałem problemy, ale jakoś wybrnęłem :P

-chodzi mu o waypointy;) aleto chyba nie przez to, wiem że jak robiłem mapkę do csa 1.6 to boty same sobie robiły waypointy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze zrozumialem masz pudelkowego csa czyli wersje retail. jak bedziesz mial juz ta stalke to zassaj http://www.counter-strike.pl/download/pafi...nload&id=24 jesli chcesz grac po necie. A co do botow to zassaj sobie podboty chociazby stad http://zw-clan.polip.com/pliki/download/pod25ins.exe jak je zainstalujesz mozesz sobie zrobic gre w play on lan i kiedy zaladuje juz gre menu botow bedziesz mial pod "="

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki już wiem jak grać z bootami i wszystko :D jak założą mi stałke to ściągne wersje 1.5 :] narazie nie wiem tylko jak kupić mogę sobie 2 pistolety?? bo widziałem jak androidy z dwoma biegają a ja nie wiem jak zrobić tak samo...i wiecie jak można też zrobić zeby po każdym kupieniu broni nie wychodziło z menu do kupowania bo mi co kupie to wychodzi z tego menu...i jeszcze jedno :P kiedy mam nowe mapki to nie chce mi się nigdy na nich boty wgrywać dlaczego??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nie wiem tylko jak kupić mogę sobie 2 pistolety?? bo widziałem jak androidy z dwoma biegają a ja nie wiem jak zrobić tak samo...

2 pistolety mozesz sobie kupic jak jestes terrorysta i masz 1000$ wlazisz w menu pistoletow i jest to yba 5 pozycja anty tego nie maja bo unich jest five-seven na 6 pozycji podobnie jak jest z kalachem ktory jest w terro a ktorego nie ma w ct bo ci drudzy maja m4a1 jest tak jeszcze z kilkoma bronmi

i wiecie jak można też zrobić zeby po każdym kupieniu broni nie wychodziło z menu do kupowania bo mi co kupie to wychodzi z tego menu...

najlepiej zrobic sobie bindy czyli cos takiego ze np naciskasz f5 i kupuje ci kalach/m4a1 z nabojami jak chcesz sie w to pobawic to poczytaj tu http://www.cs.fpp.pl/?pl:pages:show:21::: jak je zrobic i tu http://www.cs.fpp.pl/?pl:pages:show:882::: configi innych ludzi

i jeszcze jedno kiedy mam nowe mapki to nie chce mi się nigdy na nich boty wgrywać dlaczego??

bo nie masz waypiointow czyli powiedzmy takich schematow drog po ktorych boty maja lazic wpisz na googlach waypoint dla ... tu nazwa boow jakie masz i napewno cos ci znajdzie sciagnij je i wrzuc do odpowiedniego folderu w cs nie wiem jakie masz boty ale w podbotach jest to folder cstrike->podbot->WPTDefault

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość KItcore

Hej mam Csa kupionego z calym zestawem Half life generacja 70zl:) wszystko smiga mam wersje 1.5 csa sciagnalem tez Cd(cheat dead) ver4.22.3 ktory jest wymagany na niektorych serwerach wlaczam Cd zostawiam wlaczonego wlaczam Csa wyskakuje ze CS launcher wykonal bla bla bla i zostanie zamkniety(mam XP) zamyka sie klikam jeszcze raz wchodzi i tu jest wal bo gdy wchodze na serwer z wymaganym Cd po paru sekundach wywala mnie z serwera i pisze ze musze miec Cd czy ktos wie o co tu chodzi z gory dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Hej mam Csa kupionego z calym zestawem Half life generacja 70zl:) wszystko smiga mam wersje 1.5 csa sciagnalem tez Cd(cheat dead) ver4.22.3 ktory jest wymagany na niektorych serwerach wlaczam Cd zostawiam wlaczonego wlaczam Csa wyskakuje ze CS launcher wykonal bla bla bla i zostanie zamkniety(mam XP) zamyka sie klikam jeszcze raz wchodzi i tu jest wal bo gdy wchodze na serwer z wymaganym Cd po paru sekundach wywala mnie z serwera i pisze ze musze miec Cd czy ktos wie o co tu chodzi z gory dzieki

Z CD jest taki problem , ponieważ są co chwila nowe wersje programu------masz 4.22.3 a możliwe , że serwer wymaga 4.6. Ja też nad tym siedziałem i się męczyłem. Zanim włączysz CS uruchom CD i zostaw go włączonego w tle - to może pomóc. Potem uruchom zwykłego CS'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KItcore

dzieki ale dalej mi sie robi to samo co poprzednio dobra mniejsza z tym mam inne pytanko jak ladnie skonfigurowac opcje graficzne w Cs aby ladnie chodzilo mam radeona9000 celerona900 i 384ram jak ktos moze napisac jak to odbrze skonfigurowac tzn czy lepiej pod D3D czy open Gl moze sa jakies latki dzieki z gory za pomoc 3majcie sie 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olorion

Ja mam takie pytanko. Qpilem sobie 2.5 roq temu hl & cs i gralem sobie na 1.5

Wyszedl 1.6 i nie moge zalogowac swojego cd keya.

Btw nikomu go nie dawalem etc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arnoldzik
oki już wiem jak grać z bootami i wszystko :D jak założą mi stałke to ściągne wersje 1.5 :] narazie nie wiem tylko jak kupić mogę sobie 2 pistolety?? bo widziałem jak androidy z dwoma biegają a ja nie wiem jak zrobić tak samo...i wiecie jak można też zrobić zeby po każdym kupieniu broni nie wychodziło z menu do kupowania bo mi co kupie to wychodzi z tego menu...i jeszcze jedno :P kiedy mam nowe mapki to nie chce mi się nigdy na nich boty wgrywać dlaczego??

To teraz ja ci pomogę :)

1. Żeby ci szybko stałke załączyli to sobie kiedyś pokatujemy :)

2. Dual Beretta (dwa pistolety) są dostępne tylko dla terro' date=' w zakładce PISTOLS, ale kosztują bodajże 1000$, więc nie kupisz ich w pierwszej rundzie.

3.Z tego co wiem nie da sie tak zrobić, żeby po każdym kupieniu nie wyłaziło z konsoli. Możesz zabindować klawisze w taki sposób, że jednym kliknięciem kupuje ci od razu np. Mp5, Kevlar i amunicję (jak znajde wpis do konsoli to napisze).

4.Boty nie działają na nowych mapkach, bo nie mają Waypoint`ów, czyli takich "znaczników" jak mają się poruszać. Na ludzkie to wychodzi na to, że boty mają klapki na oczach i wolą nie grać bo i tak przegrają :)

BTW: Jak grasz na polskich serwerach to sugeruje zabindować klawisze od F1 do F12, bo i tak przeważnie z nich się nie korzysta a jest o tyle dopsz, że klikniejsz raz i robi sie to samo jakbyś machał po klawiaturze przez 10 sekund.Ja mam ustawione mniej więcej w taki sposób, że...

F1-F4 - broń lekka (2x Pistolety; Mp5; Ump .45)

F5-F8 - broń ciężka (M16; Steyer-Aug; Sniperka; Shotgun)

F9-F12 - komendy (say:dzieki; say:czekajcie etc.)

dzieki ale dalej mi sie robi to samo co poprzednio dobra mniejsza z tym mam inne pytanko jak ladnie skonfigurowac opcje graficzne w Cs aby ladnie chodzilo mam radeona9000 celerona900 i 384ram jak ktos moze napisac jak to odbrze skonfigurowac tzn czy lepiej pod D3D czy open Gl moze sa jakies latki dzieki z gory za pomoc 3majcie sie

Moim zdaniem wybranie OpenGL w rozdzielczości 800x600 powinno rozwiązać problem. W końcu cs nie jest tak wymagający.

(Olorion

)

Ja mam takie pytanko. Qpilem sobie 2.5 roq temu hl & cs i gralem sobie na 1.5

Wyszedl 1.6 i nie moge zalogowac swojego cd keya.

Btw nikomu go nie dawalem etc

Miałem kiedyś ten sam problem, musiałem skasować całego cs`a i ręcznie kasować wszelkie wpisy z rejestru żeby wsio działało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Ja mam takie pytanko. Qpilem sobie 2.5 roq temu hl & cs i gralem sobie na 1.5

Wyszedl 1.6 i nie moge zalogowac swojego cd keya.

Btw nikomu go nie dawalem etc

Skontaktuj się z polskim wydawcą , powiedz o co chodzi. Mianowicie , że ktoś uzywa twojego orginalego CD-Keya. Oni skontaktują się z odpowiednimi ludźmi i zbanują gościa z tym Cd-Keyem . Potem ty sobie to konto założysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dr_YrY

Dzien dobry ... Zassalem steama w wersij 1.0.0.0 ten siem instaluje poprawnie i updatuje .. a gdy chce zalorzyc nowe konto to przy pytani o mail chwile mysli (taa) a potem:

----------Wystąpił problem z aplikacją Steam i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.---------

Hilfe! chce pokosic :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Modele można tworzyć w programie o nazwie MILKSHAPE (z tego co wiem, to za darmo jest wersja trial), a mapy tworzy się w programie o nazwie WORLDCRAFT3 - ten jest chyba darmowy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh a czy to prawda że w TEN piątek wsyzstkie servy 1.5mają zostać zupgreadowane do 1.6? :cry:

EDIT: dobra wiem już że servy 1.5 zosają zmienione na 1.6 :/ ale żeby ściągnąć 1.6trza mieć podobno konto na steamie... ja wcs'a gram krótko więc może powie mi ktoś skąd mam zassać steama jak założyć na nim konto (i czy jest to konieczne do zainstalowania 1.6) oraz skąd zassać 1.6 :/

EDIT2:Dobra znalazłem link dościągnięcia steama i cs'a 1.6 razem. Ale czy 1.6można bezpośrednio nadinstalowac na 1.5 czy trzeba przeinstalować h'la? I jeszcze jedno pytanko czy żeby założyć konto na steamie trzeba wejśc na jakąś stronę czy po rozpakowaniu plików tam będzie wsyzstko opisane? Aha i czy żeby grać w 1.6 trzebamieć konto na steamie lub wogóle go (steama) posiadać

PS. en steam to odpowiednik chocicażby battle net'u tak? bo się już pogubiłem :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...