Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hirokaraka

Morrowind

Polecane posty

o to mi właśnie chodzi że nie wiem gdzie jest ta komnata tej smarkatej, a ta książka jest wystawiona na jakimś stoliku czy czymś czy trzeba jakieś skrzynki pootwierać? A jest jakieś zaklęcie zeby otwierać zamki i inne takie o wiekszym levelu niż 50? no bo otwarte drzwi ondusi to ja znam ale potrzebuje coś mocniejszego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka była chyba w kufrze, a komnata smarkuli jest, wydaje mi się, naprzeciwko pokoju tatuśka, ale głowy nie dam. A jeśli chcesz otwierać zamki, to znając dowolny czar otwierający możesz zrobić w Gildii Magów inny czar tego typu o dowolnej sile. Poza tym skoro już robisz questy dla gildii złodziei, zawsze możesz rozejrzeć się po Balmorze - tam w ramach questów dla lokalnej filii gildii złodziei spotykasz mistrza zabezpieczeń (Hecerinde - niestety wiedza o tym, kto to jest nie przyda ci się na wiele... Koleś szkoli cię dopiero po zrobieniu tego questa)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłam system i kompa i przestała mi się odpalac tyldą konsola! przeszukałam już dziesiątki stron, forów, tematów, poradników technicznych i masę innych dziwactw w poszukiwaniu rozwiązania problemu i nic.. raz natrafiłam na kogoś kto miał podobny problem jednak nikt nie podjął się udzielenia mu sensownej odpowiedzi.. ma ktoś z was pomysł dlaczego może się tak dziac albo jak to rozwiązac? z góry dziękuję za odpowiedź.. pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ostatnio taki jeden problem z Morrkiem - znikają mi różne postaci i nie moge wykonywać questów

np. chce wybudować sobie twierdze w rodzie hlaalu ale nie moge zdybyć aktu własności od tego balera alera czy jak mu tam bo go nie ma!

albo musze nakłonic to kolesinke ze świątyni żeby się wyniosła bo roznosi chorobe czy coś - na początku była na arenie ale zniknęła

jak możecie to chociaż powiedzcie jaki jest mod albo coś tam na konsole żebym ten własności mogła mieć

pomocy!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłam system i kompa i przestała mi się odpalac tyldą konsola! przeszukałam już dziesiątki stron, forów, tematów, poradników technicznych i masę innych dziwactw w poszukiwaniu rozwiązania problemu i nic.. raz natrafiłam na kogoś kto miał podobny problem jednak nikt nie podjął się udzielenia mu sensownej odpowiedzi.. ma ktoś z was pomysł dlaczego może się tak dziac albo jak to rozwiązac? z góry dziękuję za odpowiedź.. pozdrawiam

...a próbowałaś przeinstalować grę? : ))

Swoją drogą- po co Ci konsola? Ja całą grę ukończyłem bez jej pomocy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania:

1.czy jest gdzieś dostępna mapa do Morrowinda? (poza tą w grze). W niektórych misjach nie ma opisu jak dojść i radź sobie człowieku...

2. Gdzie mogę znaleźć "Kroniki Nchuleft" ?

3. W niektórych miejscach ginę (czasem), choć nikt mnie nie atakuje (używałem wykrycia istoty).

4. Czy gdzieś są opisy czarów (istniejących od początku) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wazmi

1. http://www.uesp.net/morrow/map/mw_map.shtml // Stamtad pobierz mape offline

2. Vivec - Dzielnica Przybyszów gdyż tam znajduje się księgarnia: Rzadkie Księgi Jobashy, gdzie możesz nabyć ową ksiegę

3. Nie wiem

4. http://gameexe.pl/Czary-art141.html

Stary, to byly dokladnie 2 minuty szukania w google ;)

@Awaria

http://www.elderscrolls.phx.pl/forum/index...showtopic=10569 drugi post ;)

@all

Milej gry życzę :P Jak czegos nie wiecie to piszcie na gg : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema:twisted: Mam pewien problem :oops:

Czy wiecie może jak zaklina się przedmioty?? Mam zwykły, mały, nędzny i większy kryształ duszy. Mam zwój "łapania duszy" ale nie wiem jak naładować kryształ... HELP!!!

Z góry dzięki za odp. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może jak zaklina się przedmioty?? Mam zwykły, mały, nędzny i większy kryształ duszy. Mam zwój "łapania duszy" ale nie wiem jak naładować kryształ... HELP!!!

Wystarczy nacelowa na potwora i żucic to zaklęcie ! Kamień powinien się wtedy naładowac ... aha zapomniałem musisz zabic potwora zanim czar pryśnie !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema:twisted: Mam pewien problem :oops:

Czy wiecie może jak zaklina się przedmioty?? Mam zwykły, mały, nędzny i większy kryształ duszy. Mam zwój "łapania duszy" ale nie wiem jak naładować kryształ... HELP!!!

Z góry dzięki za odp. :lol:

Rzucasz na potwora czar "Łapania duszy", potem go zabijasz i wtedy (o ile masz wysoką um. zaklinania) powinno Ci naładować kamień...

Chociaż ja zawsze kupowałem gotowca w Gildii Magów w Balmorze ;).

PS. Zastanawiam się czy 3ci raz przechodzić Morrowinda... Tym razem jako mag ;D. I chyba to zrobię xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż ja zawsze kupowałem gotowca w Gildii Magów w Balmorze ;).

Ale ze mnie.... Mam nadzieję że chodzi Ci o naładowany kryształ 8) To rozwiązuje mój problem. Dzięks :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może jak zaklina się przedmioty?? Mam zwykły, mały, nędzny i większy kryształ duszy. Mam zwój "łapania duszy" ale nie wiem jak naładować kryształ... HELP!!!

Wystarczy nacelowa na potwora i żucic to zaklęcie ! Kamień powinien się wtedy naładowac ... aha zapomniałem musisz zabic potwora zanim czar pryśnie !!!

nie chcę być wścibska, ale z tym "żucić" to jest chyba coś nie tak :wink:

ja dalej mam problemy ze znikającymi postaciami, ale jakoś sobie radzę. ten miner czy miren arobar to ma być w którymś za swoich pokoi, tylko szkoda że go tam nie ma... a może jest gdzieś indziej? jak coś wiecie w jego sprawie to napiszcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę to jest misja ze złodziejami jaj, jeśli tak to:

wyjdź z gildii skręć w lewo, wyjdź z miasta, idź drogą nie przez most a tą drugą idąc tam po chwili powinieneś zauważyć dwóch górników przy ognisku, jeśli ich widzisz to brawo doszedłeś do kopalni celu twojej misji. Teraz wystarczy tylko spenetrować jej wnętrze i zabić złodziei jaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hagen misja o ktora mi chodzi jest po tej ze zlodziejami jaj. mi chodzi o ta co trzeba znalezc 4 gosci ukrywajacych sie w jakiejs jaskini. Jeden z nich ma podobno stac na czatach przed jaskinia. oni sa odpowiedzialni za zaginiecia i kradzieze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...