Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hirokaraka

Morrowind

Polecane posty

Mam pytańko w najnowszym CDA było świetna gra Morrowind czyli w numerze 140. Już kiedyś w nią grałem i ją przeszedłem, ale były teraz 1g modów i dodatków, więc chcaiłem sobie jeszcze raz przejść, ale razem z modami tylko gdy je zainstalowałem i wypakowałem w Data Files i włączyłem go tm gdzie też się włacza dodatki itp. i wszystkie je właczyłem i caly czas posteepowałem według instrukcji i właśnie w czasie ładowania było pełno informacji na które można było odpowidzieć albo tak lub nie i gdzy właśnie tak to wyskakiwało tego w pełno, że aż przestałem i dałem nie i wyszedłem z gry. Nie wiem czy tak ma zawsze być i troche mniej dałem tych modów i chciałem wczytać to wyskakiwały błedy tak samo jak tez jak chciałem od nowa zacząć gre. Nie wiem co robić czy coś źle robie czy jak prosze o pełną instrukcje tak to zrobić jeśli można.

Te warny pytają czy chcesz kontynuować uruchamianie gry z następującym modem. A skoro ty włączyłeś ich bardzo dużo, to wyskakuje bardzo dużo warnów ;). Włącz sobie tylko 1-3 mody, bo jak odpalisz wszystkie na raz to chyba będziesz miał slideshow zamiast gry :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a mianowicie: zacznę od podania mojego sprzętu:

- Celeron 1100 MhZ

- 256 MB RAM

- Radeon 9200 SE

Kiedy daje nowa gra, rozmawiam z jakimś Trollem i migają mi wszystkie textury, znikają i pojawiają się, jednym słowem wkurzająco migają, nawet napisy przy rozmowie, mam wersję z CDA, prosze o pomoc.

Mam zainstolowanego DX 9.0c, może pomogą sterowniki do karty? A może pozmieniać coś w opcjach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a mianowicie: zacznę od podania mojego sprzętu:

- Celeron 1100 MhZ

- 256 MB RAM

- Radeon 9200 SE

Kiedy daje nowa gra, rozmawiam z jakimś Trollem i migają mi wszystkie textury, znikają i pojawiają się, jednym słowem wkurzająco migają, nawet napisy przy rozmowie, mam wersję z CDA, prosze o pomoc.

Mam zainstolowanego DX 9.0c, może pomogą sterowniki do karty? A może pozmieniać coś w opcjach?

Hm... karta napewno wystarczająca, bo sam na takiej grałem jeśli masz Windowsa powyzej 98 to Ramu masz dosłownie na styk (minimalne wymagania), procek też powinien starczyć. Proponuję wyłączyć wszelkie bajery, zmniejszyć zasięg widoczności, osłabić jakosć tekstur i ew. rozdzielczość (nie napisałeś na jakiej uruchamiasz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a mianowicie: zacznę od podania mojego sprzętu:

- Celeron 1100 MhZ

- 256 MB RAM

- Radeon 9200 SE

Kiedy daje nowa gra, rozmawiam z jakimś Trollem i migają mi wszystkie textury, znikają i pojawiają się, jednym słowem wkurzająco migają, nawet napisy przy rozmowie, mam wersję z CDA, prosze o pomoc.

Mam zainstolowanego DX 9.0c, może pomogą sterowniki do karty? A może pozmieniać coś w opcjach?

Hm... karta napewno wystarczająca, bo sam na takiej grałem jeśli masz Windowsa powyzej 98 to Ramu masz dosłownie na styk (minimalne wymagania), procek też powinien starczyć. Proponuję wyłączyć wszelkie bajery, zmniejszyć zasięg widoczności, osłabić jakosć tekstur i ew. rozdzielczość (nie napisałeś na jakiej uruchamiasz).

Wchodzę na dysk twardy, Folder gry Morrowind i wciskam folder textury,a tam nie ma żadnego pliku, u was tesz tak jest, jest jakiś patch?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie podam konfiguracje kompa

1Gb ram

radeon 9550 256/128

procek AMD athlon 64 bit 2,4 gHz

plyta agp 8x nForce

i jak włączam gre pojawia sie w ramce :

Wystąpił problem z aplikacją Morrowind i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

daje kliknij tutaj i :

AppName: morrowind.exe AppVer: 1.2.0.722 ModName: morrowind.exe

ModVer: 1.2.0.722 Offset: 0029ca61

daje pierwsze z 2 kliknij tutaj i :

C:DOCUME~1komarUSTAWI~1Temp4add_appcompat.txt

instalowalem gre 2 razy a nie chce formatowac czy jest jakies wyjscie ?

ok rozwiązał sięproblem . Trzeba bylo Catalysta od poczatku zinstalowac.

Jak bede miał problem z przejściem gry odezwe się.

Nie pisz dwóch postów pod rząd. Używaj przycisku "zmień" - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gra morrowind dołaczona do pisma w ostatnim numerze.

Podczas uruchamiania gry wyskakuje mi bład: "Font file not found: Data FilesFontsmagic_cards_regular.fnt.".

Dwie godziny temu jeszcze wszystko było ok i gra sie ładowała...

Najwidoczniej po prostu wcięło ten plik, może w efekcie nieprawidłowego działania jakiegoś moda, a może przez błąd na dysku... ale to nieważne. Chyba trzeba będzie przeinstalować grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam jeszcze jeden problemik....gdzie sa "sejwy" z gry?? Bo folder saves jest pusty...a mialem cos 7 zapisów...[/qoute]

Dziwne... save'y powinny się tam docelowo zapisywać.

Spróbuj wpisać nazwę tego save'a (tak jak go nazwałeś podczas gry) do windowsowego szukajka i daj na caly dysk. Na pewno go znajdziesz :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na dysk twardy, Folder gry Morrowind i wciskam folder textury,a tam nie ma żadnego pliku, u was tesz tak jest, jest jakiś patch?

A w grze są widoczne tekstury?

O ile pamiętam (chociaż głowy nie dam), to ten folder ma być pusty, a później trafiają tam tekstury z różnych modów. Jeśli nie mam racji i są problemy, to zdaje się, że trzeba przeinstalować grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli włącze np. 3 mody i powiedzmy jeden z nich to jest jakaś nowa broń i podczas grania właśnie ją zdobyłem i później wyłącze ten mod to będe nadal miał tą broń czy będę musiał mieć czały czas ją włączoną.

Wtedy po prostu nie będzie można wczytać zapisanej gry, bo brakuje istotnych plików, a jeśli nawet się uda, to pewnie gra będzie padać przy wejściu do ekwipunku/wyciągnięciu broni/spojrzeniu na postać z perspektywy trzeciej osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa problemy:

1 dotyczy gry

2 dotyczy dodatków do gry

1.Podczas questu "Hortator Redoran" Trzeba rozmawiać z Bolvynem Venimem. Nie mogę go przekonać do głosu. Jak go zabije normalnie to pisze "Wraz z śmiercią..." a jak z kolei go znieważe i go zabije to to samo wyskakuje. Żadna odpowiedź nie działa!

2.Gdzie wypakować dodatki by działały?

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!!! :(:(:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa problemy:

1 dotyczy gry

2 dotyczy dodatków do gry

1.Podczas questu "Hortator Redoran" Trzeba rozmawiać z Bolvynem Venimem. Nie mogę go przekonać do głosu. Jak go zabije normalnie to pisze "Wraz z śmiercią..." a jak z kolei go znieważe i go zabije to to samo wyskakuje. Żadna odpowiedź nie działa!

2.Gdzie wypakować dodatki by działały?

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!!! :(:(:(

Najpierw punkt drugi, bo szybciej pójdzie. Do katalogu Data Files.

A teraz główny quest... o ile dobrze pamiętam, to najpierw musisz zdobyć głosy wszystkich bez wyjątku pozostałych członków rady Redoran. Jeden z nich zleci Ci zadanie uwolnienia syna, a kiedy je wypełnisz, przekona pozostałych, aby głosowali na Ciebie, wtedy będziesz mógł wyzwać Bolvyna Venima na pojedynek i zabić go na Arenie w Vivek. Następnie wróć do tego, który prosił Cię o uratowanie syna, a on mianuje Cię Hortatorem Redoran.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konieczne musisz zabić Bolvyna Venima na arenie w Vivek, po uprzednim wyzwaniu go na pojedynek. Kiedy już zrobisz to w ten sposób, idź do Athyna Sarethi (o, właśnie, tak on się nazywa...), powinien on Ci nadać tytuł Hortatora. Jeśli przy zabiciu Venima wciąż pokazuje się informacja, że nić przepowiedni została przerwana, a Sarethi mimo to nada Ci tytuł Hortatora i w dzienniku pojawi się dotycząca tego aktualizacja, to nie ma się czym martwić. Tylko na wszelki wypadek nie zapisuj w międzyczasie gry. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już koniecznie musisz szukać centurionów, to natkniesz się na takich w każdej dwemerowej ruinie, między innymi Arkngthand, gdzie i tak będzie trzeba pójść w głównym queście. Można też (i to chyba wygodniejsze rozwiązanie) sprawdzić, czy złomu nie posiadają alchemicy. O ile pamiętam, może go mieć Nalcarya z Białej Zatoki w Balmorze albo alchemik spod Skar w Ald'ruhn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...