Skocz do zawartości

Morrowind


Gość hirokaraka

Polecane posty

Cóż, powiem szczerze, że nie chce mi się czytać 27 stron. Jeśli jesteś niewidzialny, to przypomnij sobie, czy nie używasz kodów. Może jakimś cudem samo ci się włączyło. Wciśnij `player-> disableinvicible i enter. Wszystko podczas gry oczywiście. Jeśli to nie pomoże-pisz do CD-projektu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Grałem, grałem, pałętałem się, szukałem dziada i nic. W jaskini Shillit trzeba ukatrupić jakiegoś zbira(Feld, Fels - nie pamiętam jak go zwą). Jaskinię znalazłem, dwóch dziwaków załatwiłem i... koniec. o_O Poszukiwanego artysty w jaskini nie ma. Zacząłem go wszędzie szukać, potem z bezsilności przeczytałem fragment jakiegoś poradnika i guzik. W poradniku jest napisane, że poszukiwany bandyta siedzi w tej jaskini. Ale jego tam nie ma!!!!!!!!

Co ja mam teraz począć, czyżbym miał jakiegoś buga na tym etapie gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czar stworzyłem, owszem, ale nie jestem magiem i szansa wynosi 0 :P Ale nastepnie wpadlem na pomysl zaklecia pasu. No więc kupiłem najlepszy kamien duszy w Balamorze (ten za 60000) a nastepnie u zaklinacza ustawilem od 100 do 100 czaru "Otwarcie" na 1 sec. Ale nie moglem zmiescic tego w ten kamien ;/ Zly kamien czy po prostu musze wytrenowac bardziej magie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złote Bóstwa.. Ich duszyczki to podstawa zaklinania przedmiotów.

Co do zwojów - znajdziesz je w każdej lepszej jaskini.

Nie musisz szorowac aż do Khuul, bowiem już przy Hla Oad jest kilka takich, a okolice Ald Ruhn aż się od nich roją.

Ale wg mnie przeznaczenie takiej duszy na zaklęcie otwarcia to zmarnowanie pięknego kamyczka ;)

Nie lepiej iśc do Hecerinde w Balmorze i za niezbyt wygórowaną cenę 30 000 - 50 000 (około, jeśli zaczynamy od 5 i mamy retoryke średnio na jeża)

wykuc Zabezpieczenia do setki?

I taka mała dygresja :P

zrobiłem format dysku, gram od godzin dwóch i mam już kilka umiejętności na 100... Moc pieniądza jest wielka ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No i klops. Kolejny problem, którego nie mogę "przeskoczyć". O ile jednak poprzednie wyniknęły z niedoróbek twórców gry, o tyle teraz chyba sam spartoliłem robotę.

Mam Popielnemu Chanowi dostarczyć spaczoną tkankę, jakąś tarczę i puchar Rodu Dagoth (chyba tak to się zwało). Tkankę mam, Tarczę Cienia też, ale pucharu nie ma.

Problem w tym, że wcześniej już byłem w miejscu, w którym powinien być puchar. I najwyraźniej zabrałem go i gdzieś sprzedałem. Teraz, gdy jest potrzebny, nie mogę go znaleźć. Obszedłem już chyba wszystkich sprzedawców i pucharu nie znalazłem. Co mam teraz zrobić? Znacie może jakiegoś tipsa, który pozwoli mi odnaleźć ten puchar?

Wygląda na to, że to misja ważna w tej grze. Bez niej nie da się chyba ukończyć Morrowinda. Co ja mam teraz począć? :-k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako Khajiit i złodziej zarobiłem fortune bardzo szybko :D .Okradłem wszystkie chaty w Balmorze :D . Zarabiałem tak szybko że w posiadanie pełnego pancerza szklanego wpadłem szybko, zabrałem kase i wybrałem się do upiornej bramy ;) . A tam okradłem magazyn strażników światynnych :lol: . Polecam tego typu herosów, super zabawa :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSa? Jakiego CSa? Tego sieciowego? Nie mam! :evil:

:D Chodzi o CS'a, czyli Construction Seta dodawanego do Morrowinda. Wejdź na www.elderscrolls.phx.pl - na tej stronie(chodzi głównie o ich forum)jest chyba wszystko na temat tej serii.

He, niezłe. Teraz mogę sobie stworzyć ten nieszczęsny puchar.

A ja myślałem, że macie na myśli Counter Strike'a. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytania:

:arrow: Wiem, że konsolę włącza się tyldą ale jak wpisać kody i jakie one są? Chodzi mi o kod na kasę. Mogli byście podać jak go wpisywać (tak abym dostał maksymalną wartość złota, milion wystrczy :P ) prosiłbym o wpisanie samego kodu np. na zielono.

:arrow: Czy mody mogą "zepsuć" grę?

:arrow: Czy opłaca się używać toporów czy mieczy dwuręcznych(długie ostrze)? Gram orkiem wojownikiem w ciężkim lub średnim pancerzu. Który pancerz jest lepszy?

P.S.

Największy priorytet ma pierwsze i ostatnie pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Naucz się korzystać z gugli ,potem pytaj.

2. Niestety tak :P Po pierwsze należy pamiętać o zgodności językowej ,a po drugie o zabiciu klimatu przez nadkreatywnych autorów:P

3. Tak opłaca się bo to jak zapewne zauważyłeś najmocniejsze rodzaje oręża w grze. Choć osobiście polecam długie ostrze.

Jeśli już wybrałeś wojownika to oczywiście ciężki pancerz ,którego wytrzymałość jest dużo większa niż średniej klasy zbroji.

Edyta mówi że jeśli chciałbyś byc bogatym...

tylda i następnie wpisz:

<player->AddItem "Gold_100" 1000000

zwróć uwagę na duże litery oraz spację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki!(powieziane tonem Wormsa z Worms Armagedon)

Oto moje kolejne pytani:

:arrow: Gdzie znajdę Chryzamer? Proszę dokładnie podać jego lokalizację.

:arrow: Gdzie jest jakiś b.dobry topór? Mam Pogromcę Chmur od tego norda z drogi.

:arrow: Jaki jest najlepszy ciężki pancerz w grze? Chodzi mi o takie komplety jak np. Stalowy a nie artefakty. Aha i gdzie go kupić/zdobyć :?:

:arrow: Kto uczy Topora, Dłgiego Ostrza i ciężkiego Pancerza na maksa?

Ok! To wszystko z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topór trenuje:

100

Alfhedil Elf- Hewer - Falensarano: Wyższe Poziomy (Upper level)

A długie ostrze:

100

Ulms Drathen - Molag Mar: (Twierdza Gwardii) Waistworks: Armigers Stronghold

Natomiast najlepszym pancerzem jest Daedryczny pancerz. Możesz go znaleźć w niektórych jaskiniach w ktorych mieszcza sie dremory :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast najlepszym pancerzem jest Daedryczny pancerz. Możesz go znaleźć w niektórych jaskiniach w ktorych mieszcza sie dremory :)

Albo na Lordzie Cluttermonkey'u :twisted:

Wiąże się to jednak z dwoma sprawami:

- można go przyzwać tylko przez konsolę

- pokonanie go może być... dość... kłopotliwe :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie pokoleji ale jest:P

Gdzie jest jakiś b.dobry topór? Mam Pogromcę Chmur od tego norda z drogi.

Bardzo dobry? Najmocniejszy jaki możesz znaleźć znajduje się w grobowcu położonym na północy Warfandel. Na wschód od Khul na zachód od Urishlaku niedaleko deadrycznych ruin (nazwy sobie nie przypomnę...ale łatwo je znaleźć bo stoja na nadbrzeżu) dokładniej parę kroków na zachód od zniszczonego domu demonów ( ;) ) znajduję się wejście do jaksini gdzie znajdziesz dwóch magów i parę robaków (do zabicia) ,a w kolejnej komnacie w grobie wojownika dwie książece deadry (ciężko będzie :P).

W samym grobowcu optócz deadrycznego topora bojowego znajduje się masa innych ciekawych i drogich przedmiotów.

Jaki jest najlepszy ciężki pancerz w grze? Chodzi mi o takie komplety jak np. Stalowy a nie artefakty. Aha i gdzie go kupić/zdobyć

Deadryczny -niestety trudny do zdobycia...raz przez zabicie postaci której śmierć uniemożliwi przejście wątku głównego.

dwa- jeśli należysz do rodu telvanii po któryms queście dla zdiwaczałej wiedźmy dostanisz kirys deadryczny dodatkowo z zaklęciem lekkości.

Łatwiej zdobyć Komplet ciężkiej ebonowej zbroji. Leży w jednym z skarbców w vivek (co dokładnie zrobic zapytaj Ahnassi w Pelagiad)

Chrysamer:

Posiada go czarodziejka z jakini na południowy zachód od Sadrith Mory (jaskinia o ile pamiętam zwie się Abanabi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zrobiłem jak radziliście. Odpaliłem CSa, wrzuciłem do aktualnej gry Puchar Dagotha, wskoczyłem do gry, zabrałem Puchar i popędziłem do Popielnego Chana. A on nadal twierdzi, że nie posiadam wszystkich przedmiotów. o_O

I nie wiem co dalej robić. Szukać oryginalnego pucharu już mi się nie chce. A ten podrzucony dzięki CS nie podoba się Chanowi. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Niestety niema mapki która ujawniła by wszystkie miasta i miasteczka ,możesz się posłużyc tymi które znajdują się w internecie.

2.Należeć do mrocznego bractwa niemożna ,ale do Morag Tong już tak. Morag Tong niegdyś tworzyło całość z MB i obie gildię zrzeszają skrytobójców ,lecz walczą przeciw sobie. Siedziba MT znajduje się w Vivek pod Areną (bodajże w kanałach)

3.Tak. I to niejedna :) Bo w każdą broń możesz zakląć czar który będzie bardziej pasował twojej postaci niż Chrysamer. Jeśli chodzi o zadawane obrażenia to dwuręczy deadryczny topór bojowy i taka daikatana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...