Skocz do zawartości

Morrowind


Gość hirokaraka

Polecane posty

A nie prawda bo najlepszy artefakt to Włócznia Łowcy! (dostępna w bloodmoon za jedye 20,99...! e..nie nie złotyczh...zabitych wilkołaków :P), no a przunajmniej jak się gra argonianinem. Co do domków to mi się podobał ten który można wybudować będąc członkiem rodu hlaloo czy jake to się tam pisało. Może nie najwięszy ale przytulny.

PS A ty Daqoth nie płacz bo ja najpierw miałem pirata (tfu!), potem kupiłem orginała a potem edycje kolekcjonerską bo oddzielnie dodatków nie było :P a I tak głowny quest z Tribunala mam zabugowany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
A co sądzicie o tych artefaktach:

-Puchar Goryczy

-Zguba Maga

-Dwustronne Ostrze

-Miecz Umbry

-Kirys Bogów

Czy ktoś zna piękniejsze dekoracje? A jakie są wasze opinię na temat tych artefaktów?Macie je w swojej kolekcji? I gdzie znaleść Charyzmera?

Zapomniałeś dodać Lodowe Ostrze Monarcha,Buty Apostoła,Błękitne znamię,Tarczę Świętego i Rękawice Rangadulfa :P Aby zdobyć CHRYZAMERA najlepiej wykonuj questy z legionu cesarskiego, lub po prostu udaj się do jaskini Abanabi, na południowy-zachód od Sadrith Mory i wybij wszystkich- któryś niemilec ma Chryzamera.

P.S Jeżeli chcesz powiększyć swoją kolekcję o kilka ładnych itemków,to proponuję udać się na plantację Dren :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plantację Dren to odwiedziłem mając jeszcze 1 level. ^^ Było trudno, ale dla deadrycznego claymora i innego staffu warto było. Jakie znacie jeszccze inne, dobre artefakty? Chodzi mi głownie o łuki i kusze. Podajcie też ich dokładną lokalizację, ale tylko z Morka i Trójcy, bo do 31 sierpnia poczekam na Bloodmoona. Najbardziej poszukiwana jest krasnoludzka kusza. Ma ktoś jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daedryczny łuk znajdujesz w trójcy, w quescie z szaloną szlachcianką.(w Twierdzy Smutku, w tej dzielnicy gdzie są knajpy quest był w domu gdzie leżeli pozabijani strażnicy,potem łaziło się przez podziemia pełne pułapek itd, choć na pewno już wykonałeś ten quest :wink: ), Krasnoludzką kuszę pamiętam że też znalazłem, ale gdzie dokładnie to nie wiem.

P.S W strażnicy wSuran pod łóżkiem leży całkiem ładny mieczyk, miecz białego....czegośtam, ładnie wygląda w domku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz mieć jedyny w swoim rodzaju łuk to Znajdź Łuk Cieni... Nie powiem Ci gdzie jest bo mam go od zarania dziejów :P

Jeśli chcesz zakląć jakieś fajne zaklecie to jak w poscie wyżej, szalona szlachcianka... Uwaga dużo pułapek

Ale jak tylko postrzelać to sobie przyzwij na stałe ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1szego? hmm....

Zanim wejde na 2gi lvl mam

pierścień mentora (standard)

pierścień Phynastra (standard)

amulet Cieni (wg mnie najlepszy z amuletów :P)

Lodowe ostrze Monarcha jak jesteś sprawnym łucznikiem pozyskasz łatwo :]

No i znajdź u bandytów zwój otwarcia 100... chyba "Zwój łamacza zamków" a zdobędziesz Zbroje ze skóry Hircyna :D

Reszte znajdziesz w skrzyni gildii wojowników w Ald Ruhn

Co do krasnoludzkiej kuszy... Poszukam ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. Questu z łukiem nie przechodziłem. To ten, gdzie poziom zamka ma 90 bądż 100? Sprawdzę to. Ale czy naprawdę nikt nie wie, gdzie jest krasnoludzka kusza? I jakie artefakty można zbierać już od 1 poziomu, bo zgubiłem swój stary save... ^^

O ile dobrze pamiętam, na 90% krasnoludzką kuszę znajdziesz w siedzibie klanu Quarry. Tam też znalazłem kilka dobrych zbroi i broni, jak dla mojej postaci. Wszystko dzięki przywołanemu Daedrothowi. Sorry, że nic bardziej dokładnego, ale grałem w Morrowinda 2 lata temu ostatnio.

Lodowe ostrze Monarcha jak jesteś sprawnym łucznikiem pozyskasz łatwo

Podobnie miecz Umbry, z użyciem lewitacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszyscy, co mają jeszcze jakieś propozycje co do zdobycia artefaktów, pisać, i wielkie dzięki za dotychczasowy support. Dobrze, że istnieją ludzie tacy jak wy. ^^ I jeszcze pytanko do tadka: możesz podać dokładne lokalizacje tych artefaktów? Bardzo bym prosił. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok postaram sie :P

Pierścień mentora...

Idź z Seyda Neen do Hla Oad wybrzeżem, zaraz nad wodą przy pasmie górskim (a przed wrakiem) jest jaskinia. Po pokonaniu kilku Bone lordów i Szkieletów znajdziesz pierścień....

Pierścień Phynastra...

Sheogorad nie jestem pewien dokładniej gdzie

Amulet Cieni... (nie jest to artefakt ale najprzydatniejszy przedmiot wg mnie)

Misja "Pierścień damy" pewnie Ci sie rzuciło w oczy, idziesz z Gnisis do Ald Velothi szlakiem i mijasz ów niewiaste. Z prawej strony stoi prawie całkowicie niewidzialny łucznik (ma właśnie ten amulet)

Lodowe ostrze...

Nie tłumacze - każdy wie. A jak niewie to Rotheran, na południe od Dagon Fel

Pancerz ze skóry Hircyna -

Tel Fyr, górne piętra. W szafie o zamku 100

Co do reszty artefaktów... Wypisze to co pamiętam..

Charyzamer - najsilniejszy miecz , ktos napisał jak sie do niego dostać ;)

Kirys Bogów - Łatwizna :P Pod Ebonheart

Pierścień Khajitów - Zdobywasz po wykonaniu misji dla Mephali w Morag Tong (podziemia Areny w Vivek)

Maska Claviusa Złośliwego - Wieża obok Dagon Fel (na lewo patrząc od przystani) Uwaga na Kruka

Miecz Umbry - Suran

Ebonowa Zbroja - Góra Assurnibibi (jeśli dobrze napisałem) ostatnie zadanie dla Świątyni

Buty Apostoła - Twierdza Dunmerów (opanowana przez Deadry) na południe od Gnisis

Smoczy Kirys - Na Zachód od Vivek, dokładniej nie pamiętam :|

Złote Ostrze, Buława Molag Bala, Gwiazda Azury, Włócznia Gorzkiej Lekkości, Brzytwa Mehrusa, Buty 10 kroków to artefakty które dostaniesz wykonując zadania dla Deadr. Nie wiem które do którego dokładnie dlatego tylko mówie :P

Pierścień Otoczenia - Też mi artefakt :P Popytaj w Balmorze o plotki ;)

Brzytwa, Opoka i Czerpak

są w wątku głównym opisane

Zgniatacz Czaszek - W ruinach na pd wsch od Sadrith Mora, wejdziesz tam przez Grobowiec niedaleko ruin. Weź Zwoje (lub czar) lewitacja

Łuk Cieni... Pamiętam tylko tyle że w okolicach Khand (ale moge sie mylić :P)

Pierścień Wiatru, Zguba Magów i inne - wyleciało mi

:roll:

I nie zapominajmy o najsilniejszej broni w Elder Scrollsach...

Dwuząb Panicznego Strachu :] zobacz na mapie, na północy 2 małe wysepki, na zachodniej jest chatka z Tą potężną bronią :]

EDIT: Przepraszam za błąd :P przeczytalem swoje wypociny...

Buty 10 Kroków znajdują sie w Bal Ur, nie mają związku z misjami dla deadr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoczy Kirys - Na Zachód od Vivek, dokładniej nie pamiętam :|

O ile dobrze pamiętam trzeba trochę ponurkować, jest tam zalana wodą jaskinia. Tylko (bardzo) potrzebne są miksturki oddychania pod wodą i zwoje otwierania zamków z poziomem zabezpieczeń 100 - dwa bodajże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P+-->

(Budyń :P)
gram w obecnie w morrowinde (2 lvl :D) chciałbym was prosic o podanie dokladnego miejsca goscia ktory ma pedraki i sczury jako pomocniki (było o tym na str1 tylko ja nie wiem gdzie jest great bazaar :P)w jakim miescie chociaz to se poszukam

Więlki Bazar jest w Twierdzy Smutku,która to dostępna jest jedynie w Tribunalu(jeżeli nie masz tego dodadku to niestety :P)Zresztą wg. mnie szczury i pędraki stanowią tylko balast dla naszej postaci(trzeba czekać aż toto za tobą nadąży).

p.s Staraj się robić mniej baboli stylistycznych :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich wtyczkach gracie?

Bo wg mnie dopiero posiadanie nizej wymienonych wtyczek sie opłaca ;) Może i dużo, ale warto. Bardzo uprzyjemnia gre

-KHRoN Patch - obowiązkowy ;)

-wszelkie wtyczki z odgłosami

-Dzieci v1.04 zawsze mi ich brakowąło w Morro

-Creatures of Morrowind... Bo co to za gra bez smoków

-Creatures, Giants i inne z potworkami

-Twierdze wielkich rodów, kazda wersja :P

-Kilka wtyczek z uzbrojeniem ;)

-Wieeele questów

-Partners, dodaje setke npc - kompanów. Lubie nimi obsadzać Powiekszoną twierdze 8)

-Blood And Gore (nie dla przedszkolaków :P)

-Mod życie w mieście.. Genialny ^^

-Usprawniające walke etc :P

Wygląda to później tak (jak ktoś zechce to zescreenuje powiększone posiadłości, ale po co:

Zmieniony system walki

umbra.jpg

Smok ;)

smok.jpg

Blood & Gore + System walki... (kobieta jest podcięta ale nie martwa, pasek mówi inaczej. Ale wyprzedza zdarzenia troche niestety)

murasame.jpg

Od niedawna mam przedziwną wtyczke :P Sporych rozmiarów (wymaga Morrowind Enchant)

Gra wygląda troche jak Soldier of Fortune... Strefy trafień... Latające kończyny :shock: 8) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram na żadnych wtyczkach. Wiem, są bardzo fajne, ale potem, jak nie daj, Panie, coś się stanie, a ty nie zainstalujesz na powrót wtyczek... Cóż, o'ir revouire (czy jakoś tak :wink: ) savy. No, chyba że grasz dla jednorazowej zabawy, wtedy to co innego. A. Rzućcie parę swoich screenów z chatek, screeny najpiękniejszych artefaktów, itp. Gdybym znalazł swój stary save, wrzucę wam też i swoje. No ale jeszcze podstawowe pytanie. Jak wrzucać screeny do postu? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, w morka nie grałem od ponad 2 lat, a mój staruśki sejv gdzieś wywiało :( A szkoda, bo lvl 78 Nord to było coś :D Z czego miałem pełno domków, a mój ulubiony był w.....Sceyda Neen :D Ale spokojnie, bo właśnie jeszcze raz zainstalowałem Morka i gram! (Khajitem hehe).Mody jakich teraz używam to:

1.Beeter Boddies-o wiele ładniej wszyscy wyglądają :D

2.Poprawka trójcy-nie chciało mi się ściągać patchy.

3.Oblężenie-oficjalny mod Betshendy

4.Hilda PL-bardzo fajny mod dodający najemniczkę w Balmorze(o wiele lepsza niż ten z tribunala), ciekawy, chociarz i tak wolę łazić po Vvarfendel samotnie :P

5.Ebony open helmet-czyli alternatywa dla mojego khajita(którego, jak na złość zrobiłem ciężkozbrojnym warriorem :twisted: )

W modach jestem raczej ostrożny-żadnych domków etc., mody których używam są w 100%(no,prawie) bezpieczne, nawet w sytuacjii którą podał Tsen'ang :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Victory ;) Znalazłem Deadryczny Kirys który nie zdejmujemy z martwego Fyra ^^

Pytanka dwa...

1. Gdzie znajde tą wtyczke "Bodies"

2. Troche wstyd :P Jak sie używa gwiazdy Azury, to jest kamień dusz... Ale w czym jest lepsza od Wielkiego kamienia? Pytam bo zawsze kłade sobie w twierdzy i zapominam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazda Azury to taki dzinks, który nigdy się nie niszczy. Możesz na nim do zdechu zamykać dusze, a potem zaklinać je w przedmiotach. Ogólnie, fajna sprawa. I jeszcze małe pytanie: da się zaklinać strzały?Np. tak, aby ze strzal żelaznych zrobić płonące? Tadek, to machnij jeszcze pare screenów, bo te poprzednie były całkiem fajne. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tad30s - który masz level w Morku i jaką postacią grasz? Ja na moim 100 levelu(Redgard wojownik) nie jestem w stanie walczyc z zielonymi i mrocznymi smokami(zwlaszcza tymi największymi). Tak btw. ten mod creatures jest świetny.

Strzał chyba nie da się zaklinac - przynajmniej ja tego nigdy nie robiłem. Tak btw. całą dyskusje proponuję przenieśc do dzialu "komentarze" do odpowiedniego tematu - tam może powymieniamy sie screenami naszych postaci i innymi informacjami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...