Skocz do zawartości

Rozwiązany: Głośniki komputerowe 2.1 do 1000zł.


Polecane posty

Cześć, 

po raz kolejny piszę na forum w sprawie porady co kupić. 

Moje obecne głośniki komputerowe po ponownie strajkują i zamiast znów je naprawiać chciałbym je wymienić bo już chyba czas... 

Mój obecny sprzęt:

Logitech X-240

Creative X-Fi HD

MSI B550 Tomahawk.

Głośniki będą służyły wyłącznie do grania, mam mało miejsca na biurku więc wolałbym mniejsze satelitki i Suba pod biurko. 

Dzięki z góry za pomoc 

Pozdrawiam Andrzej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają całkiem dobrze, plus że są dostępne też czarne bo cała reszta na biurku jest taka, jedyny minus jak na razie to brak maskownic, mam nadzieję że przypadkiem nie uszkodzę. Jak będę w domu zmierzę czy na pewno zmieszczą mi się obok monitora (29cali). 

Oki na razie dziękuję za odpowiedź - jeśli mi wejdą to pewnie je zamówię ale jeszcze o tym napiszę 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z maskownicami masz jeszcze: https://www.ceneo.pl/151994931

Tylko tutaj dodatkowe miejsce zajmuje ten stacjonarny panel sterowania.

 

Jeszcze możesz zerknąć na 2.0 jeśli sub nie jest koniecznością. Fajne, równo grające głośniki ale wiadomo - bas bez suba nie będzie robił trzęsienia ziemi w pokoju ;) 

https://www.ceneo.pl/134767104

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to że od nastu lat mam zestaw 2.1, jakoś tak mi się wydaje (pewnie źle) że jeśli jest w tych samych pieniądzach co 2.0 to lepiej mieć suba niż go nie mieć.

Czy ten CX7 to to samo co C2X? Bo tego pierwszego nie widzę jakoś w recenzjach a ten drugi owszem a wyglądają podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Minęło trochę czasu odkąd założyłem wątek ale dopiero 2 dni temu kupiłem. Finalnie padło na Edifier S351DB. I chyba mam nową miłość 🤪 

Przepaść od moich poprzednich brzękadeł, na razie w wolnych chwilach siedzę i słucham muzyki którą odkrywam na nowo. Sąsiedzi ich chyba nie polubią ale przynajmniej nie usłyszę stukania w ścianę 😄

Z minusów (poza ceną - ale nie żałuję) to na pewno waga (prawie 20kg 😲), no i rozmiar (sub dwa razy większy od poprzedniego). 

Dziękuję za pomoc w wyborze - temat do zamknięcia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...