Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vlado

Kupię za uczciwą cenę

Polecane posty

Kupię takie oto gierki :

Oblivion

Medieval TW II

Mogę też się zastanowić nad Silent Hunterem 3/4, Virtua Tennis 3, Brothers in Arms : EiB/HH i Orendż Boksem. Jeśli macie jakieś inne ciekawe oferty gier to też możecie pisać. Szczególnie interesują mnie pozycje z Kolekcji Klasyki, Supersellera lub Xtra Klasyki. ;)

W grę wchodzi też wymiana za któreś z gier, jakie umieściłem do sprzedaży w tym temacie : http://forum.cdaction.pl/Gry-PC-na-sprzedaz-t47858.html

Mogę też kupić Kaczory Donaldy i Giganty :D Mały powrót do przeszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było o tym m.in. na forum markolfa - oni tam zawsze mają jakies wiarygodne przecieki o tanich seriach czy grach w czasopismach. Poza tym, jak już gdzieś wspominałem, niektóre sklepy internetowe lub użytkownicy allegro zaczynają wystawiać pre-ordery. CDP jeszcze tego chyba oficjalnie nie potwierdził.

Choćby tutaj masz zapowiedzi Unreal Tournament III :)

http://www.allegro.pl/item705843239_unreal...aktura_vat.html

http://www.amazonka.pl/extra-klasyka/unrea...900486512.bhtml

Ale wróćmy może do tematu, wszyscy pytają o eXtra Klasykę, a nikt nie chce mi sprzedać gier. :( Oblivion czy Mass Effect byłby w sam raz na końcówkę wakacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Obliviona. Gra ma już 2 lata, czyli trochę poobcierana, ale mogę podkleic taśmą klejącą :happy: . No i jest jeszcze jedna wada: w płycie jest... dziura :whistling:, to znaczy maleńka dziurka (płyta działa i poprawnie odczytuje wszystkie pliki), ale jestem wielkim fanem Obliviona i otaczałem go wielką czcią :wub:. Później wstawię zdjęcie... 25 zł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie interesują mnie pozycje z Kolekcji Klasyki, Supersellera lub Xtra Klasyki. ;)

Co powiesz na Neverwinter Nights + SimCity 4 + Colobot + Colin McRae Rally 3 za 30 zł? Możemy się jeszcze potargowac. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz na Neverwinter Nights + SimCity 4 + Colobot + Colin McRae Rally 3 za 30 zł? Możemy się jeszcze potargowac. ;)

NWN mam Diamentową Edycję, SimCity mnie nie interesuje, Colobota mam chyba z jakiejś gazety a Colina mam bodajże 2 i 4 więc też nie chcę :P

Mam Obliviona. Gra ma już 2 lata, czyli trochę poobcierana, ale mogę podkleic taśmą klejącą . No i jest jeszcze jedna wada: w płycie jest... dziura , to znaczy maleńka dziurka (płyta działa i poprawnie odczytuje wszystkie pliki), ale jestem wielkim fanem Obliviona i otaczałem go wielką czcią . Później wstawię zdjęcie... 25 zł?

Nowa gra kosztuje 20 zł a ty mi wciskasz coś w stanie najwyżej dostatecznym za 25 :P niestety też podziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblivion w serii Super$eller kosztuje 49,99.

Jest wyprzedaż i kosztuje 20 :) Za 15 może się skuszę, ale wyślij więcej zdjęć na maila (podałem ci na PW) ze szczególnym uwzględnieniem uszkodzeń pudełka i płyt :P

ja proponuję:

Trylogia GTA, Antologia Max Payne, Earned in Blood, Settlers 10lecie, zestaw heroes 1,2,3 z dodatkami, cywilizację 4 i inne. Dopiszę wieczorem.

Robi się ciekawie, czekam na pełną listę i pomyślę.

Hmm... Jakbym poszperał na strychu to pewnie bym znalazł jakieś kaczory Donaldy i Giganty :D

Daj znać jak najszybciej co tam wyszperałeś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są gry w pudełkach, w stanie idealnym, niektóre używane tylko raz:

Trylogia GTA,

Antologia Max Payne,

Earned in Blood,

Settlers 10lecie,

zestaw heroes 1,2,3 z dodatkami,

cywilizacja 4,

Dark Messiah,

Colin 2004,

Pacific Assault,

Rise of Nations,

Fear,

Gry bez pudełek, natomiast płyty w stanie idealnym:

Planescape Torment

Blitzkrieg

Baldurs Gate

Opowieści z wybrzeża mieczy

II Wojna światowa

Heroes of might and magic

Unreal

Operation Flashpoint

BloodRayne

Quake 2

Heretic II

Kozacy

Tomb Raider

Tomb Raider 2

Tomb Raider Anniversary

Deus Ex

Civilization: call to power

Knights and Merchants

worms

Total Anihilation

Duke Nukem Pack

GTA

Soldier of Fortune

Broken Sword 2

Toca Race Driver

Battlezone 2

Fallout Tactics

Jagged Alliance 2

Jagged Alliance 2

Jagged Alliance 2 UB

Jagged Alliance 2 UB

Command and Conquer + covert operations

Commandos

Warcraft 2 battlenet edition

SWAT3

Colin McRae 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zbierałem wspomniane przez Ciebie komiksy... Mam ich naprawdę dużo, jednak przetrzymuję je w garażu i nie jestem pewien co do ich stanu :D Na ile wyceniłbyś odpowiednio numery Kaczora Donalda i Gigantów? Oczywiście nie posiadam gadżetów które były dołączone do pisma. Tak więc jeśli chcesz, to mogę w najbliższym czasie ich poszukać, jednak uprzedzam że to może zająć kilka dni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam GIGANTY z lat 2004-2008(albo 07, nie pamiętam, mam na działce).

A z gier LOCK ON:MOC

Puzzle Quest

GTA Trylogia

PoP: Dusza Wojownika

Worms 3D

Rise of Nations GOLD

Twierdza GOLD

Ghost Recon AW 2

Fahrenheit

Piraci z Karaibów Na Krańcu Świata

NfS Undercover mogę za 25 zł sprzedać ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...