Skocz do zawartości

Icewind Dale 1, grobowiec w Dolinie Cieni


Pfff34

Polecane posty

Mam problem z Grobowcem w Dolinie Cieni - odwiedziłam wszystkie jaskinie, potem poszłam do Grobowca, zatłukłam Myrkula, ale nie mogę wejść w korytarz po prawej stronie od komnaty, gdzie był Myrkul, a więc nie mogę zejść tym samym na 2 poziom... Mam Klucz do bramy, Klucz do sanktuarium, Klucz kapłana i Święty Symbol Myrkula. Brakuje mi czegoś?

Poza tym dodatkowe pytanie co do kodów... Bo żeby wpisać trzeba włączyć konsole. Jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy problem rozwiązany drugi nie.

oczwiście zaistniał nowy problem, tym razem nie dam rady go rozwiązać sama. próbowałam na róźne sposoby...

Jestem w Świątyni Czarnego Wilka na poziomie 2, wszystkich zabiłam ale nie mogę wejść do pomieszczeń :/

http://www.icewinddale.phx.pl/img/krypta2.jpg

Czy w nr. 4 coś powinnam zabrać? Nic tam chyba nie ma. Bo nie mogę się dostać do 7, więc nie mogę iść ani do 5, 6 i 8 ;/

Klikam na drzwi i wyświetla się "zamknięte". co robić?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wrócić na 1 poziom grobowca, w pomieszczeniu z mumia jest klucz. Jeśli tam nie byłaś, to jest to pomieszczenie za ukrytymi drzwiami na pierwszym zakręcie drogi na drugi poziom. Zabijasz mumię, rozbrajasz pułapki, bierzesz klucz (chyba klucz do sanktuarium to jest), idziesz do 7, potem 5, czyścisz wszystko, przełączasz wajchę na slupie i idziesz do nastepnej komnaty :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kody, to faktycznie - trzeba najpierw wywołać konsolę. Już nie pamietam dokładnie jak to było, ale chyba w programie konfiguracyjnym (tym w którym ustawiasz min. rozdzielczość) powinna być opcja włączenia "konsoli oszustw" czy jakoś tak - oczywiscie zakladam ze grasz z zainstalowanym dodatkiem. Jak to włączysz, to potem w grze wciskasz ctrl+tab i wywołujesz konsolę. A jeśli nie ma tej opcji w programie konfiguracyjnym (bo juz nie pamietam czy to bylo w "jedynce" czy "dwójce") to innym sposobem na wywołanie konsoli jest edycja pliku "icewind.ini", a konkretnie dopisanie tam linijki "Cheats = 1" zaraz pod linijką "Game Options". Później w grze ctrl+tab i jazda :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...