Skocz do zawartości

Telewizor do 2000 zł


piXel14

Polecane posty

Witam, 

Poszukuje telewizora do około 2000 zł. Niestety mój panasonic na Firefox TV zaczął się przepalać i wypalone lampy są widoczne na jasnych tlach. 

Telewizor musi mieć 4k (pod netflixa). Drugim wykorzystaniem tv jest ps4 ale w ciągu najbliższego roku planuję wziąć pod zakup ps5. 

Telewizor nie miał Hdr ale  miał smart TV oparte na os Firefox, nie ukrywam że przede wszystkim telewizor ma mieć zastosowanie do netflixa i do ps4 (średnio około 80 godzin miesięcznie) oraz typowo rozrywkowe jak youtube. Jeśli będzie miał dostęp do innych aplikacji jak hbo lub prime video to będzie duży plus. 

Aktualny wymiar to 43 całe. Nie musi mieć więcej niż 43 całe, ale potrzebuje sprawdzonego urządzenia. Jeśli będą propozycje które przekroczą budżet oczywiście rozważę, ale mówimy o kwocie max do około 400 zł więcej  

Pytanie czy da się coś fajnego dobrać :) (ten model kosztował około 1800 zł gdy był kupowany 5 lat temu)..

Bardzo dziękuję z góry za pomoc w doborze sprzętu, ale sam przestałem śledzić rozwój tv jakieś 7at temu więc potrzebuje wsparcia osób mądrzejszych ode mnie. 

Edytowano przez piXel14
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips 43PUS7805, lub Philips 50PUS7805 spokojnie ogarniesz w tym budżecie. Alternatywnie z tańszych Xiaomi Mi LED TV 4S 43" i 55", oraz Philipsy bez ambilightu.

Znajdzie się również coś lepszego. Możesz dopłacić do tv Samsung QE55Q64TA z ekranem 55" QLED. Wybierając tv do konsoli można przejrzeć testy jaki mają input lag.

 

Edytowano przez Michal30
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...