Skocz do zawartości

Rozwiązany: Gothic II Noc Kruka, Bandyci którzy sprzedają broń w mieście


Mazzakollo

Polecane posty

Więc tak, dostałem tego quESTA OD Vatrasa , który dał mi dodatkowo ognika który pokazuje różne rzeczy (np. właśnie broń) . Ognik pokazuje mi abym szedł do wieży tam gdzie jest zamknięty Joe. Tylko nie wiem któy strażnik ma ten klucz, na razie próbuję pobić Pablo ( hehe co tam że strażnik, użyję na Andre zaklęcia zapomnienia) ale nie wiem czy to coś da.

PS/ I proszę bez spoilerów !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukaj wszystkie jaskinie wokół miasta to znajdziesz bandytów. Pogadaj też z kupcami na targowisku, jeden z nich został obrabowany przez nich. Idź w stronę farmy Onara i potem do lasu,(mijasz cmętarz) tam są w jaskini. Chyba czegoś nie pomyliłem mam nadzieję. :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pozbierać trochę pałaszy bandytów wokół farm i chyba jaszcze zdobyć pierścień Araxos ( jest on w posiadaniu bandyty z obozu tam gdzie jest Elvrich ). Na koniec jeszcze musisz przeczytać list dotyczący dostawy dla bandytów, który jest w obozie bandytów za farmą Sekoba. Z tymi dowodami wracasz do miasta i rozmawiasz z Fernandem, a potem go kapujesz u Martina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, poradziłem sobie bez zaglądania na forum sam próbowałem i jest :D Tylko mam problem w innym quescie od farima, żeby paladyni kupowali jego ryby . mam znaleźć strażnika który pracuje dla paladynów . Pomyślałem o Rangarze, jednak on daje po paru piwkach tylko info o orkach. Wie ktoś o którego strażnika chodzi ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marrio94

On się chyba zwie Martin czy jakoś tak. W każdym razie chodzi o tego kwatermistrza paladynów. Raczej go już spotkałeś ;)

@down:

jeśli dobrze pamiętam, to jak chciałeś szybciej się dostać do straży szedłeś do Laresa, on powiedział, byś szedł do tego Martina, a ten powiedział, że masz mu pilnować skrzyń w nocy (albo, że je ktoś okrada i masz się dowiedzieć kto, nie pamiętam dokładnie). I jak poszedłeś tam o północy to jakiś koleś przy nich grzebał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...