Skocz do zawartości

Parabellum


Kubu

Polecane posty

Coś o tej gierce cicho na forum, a jest o czym pogadać. Na razie closed beta ale porozmawiać już można.

Czeka ktoś na tą gierkę czy może ktoś już nawet pograł. Ja trochę grywam i powiem, że całkiem nieźle jak na początek. :thumbsup:

Oficjalna strona: parabellum.xg1.net

Ja wam porozmawiam. Zatwierdzam temat, ale nie jest to miejsce do dyskusji. Poprawiłem też adres, bo podany przez ciebie nie działał. Z góry uprzedzam że wszelakie nieregulaminowe posty wylądują w koszu. Enjoy - b3rt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na CB niby można się jeszcze zgłosić, ale dostanie klucza na tym stopniu CB raczej graniczy z cudem.

Co do OB bardzo prawdopodobne, że w wakacje i to całkiem niedługo, o ile nie zrobią cyrków jak z premierą gry, która najpierw miała być w czerwcu, potem przełożyli na sierpień, a teraz jest mowa o jesieni.

DO MODERATORA:

Proszę o przeniesienie tematu do: "Gramy > Dyskusje o grach (Komentarze)" bo narazie ludzi do grania nie ma a ciekawych gry coraz więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Mam okazję grać w tą grę i powiem jest nawet nawet ale ma jedną wadę jaką ma praktycznie każda gra na silniku Unreal Engine 3 czyli powtórka z America's Army 3 zła optymalizacja więc wymagania sprzętowe można pomnożyć razy dwa, trzy np. wchodzę na serwer gdzie gracze mają ping 60-70 a takie lagi że nawet nie wiadomo kiedy ty oberwałeś a kiedy przeciwnik. A powiem że mam dobry sprzęt ale to jest przesada by tak gra chodziła. Co do ogólnej grafy nie mam zastrzeżeń bardzo dobre wykonane i spora modyfikacja sprzętu. Mam nadzieję że do finalnej wersji zoptymalizują grę do podanych przez siebie wymagań sprzętowych. Bo nie chcę żeby gra się cięła na 4 rdzeniowcu i GF9800GT xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...