Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacHoO

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)

Polecane posty

Ja mam łatwiej niż wy wszyscy razem wzięci.

Po prostemu mój tato też w temacie siedzi i a to o dobrym sprzęcie sobie poczyta, a to gierkę dadzą taką co tata lubi (np: combat wings), a te numery gdzie ani to ani to to i tak mi kupuje ba za 15 zł są 4 gry których w sklepie nie kupisz za 150zł 8)

Więc nie pamiętam kiedy to ja kupowałem za własne :-k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam łatwiej niż wy wszyscy razem wzięci.

Po prostemu mój tato też w temacie siedzi i a to o dobrym sprzęcie sobie poczyta, a to gierkę dadzą taką co tata lubi (np: combat wings),

Ale jest też druga strona medalu?

Czasami pewnie nie możesz usiąść do komputera, bo tato pewnie w Combat Wings gra... :wink:

a te numery gdzie ani to ani to to i tak mi kupuje ba za 15 zł są 4 gry których w sklepie nie kupisz za 150zł 8)
Sprawdziłem:

Codename Panzers: Faza Pierwsza - 44 zł

Bet on Soldier - 49,90 zł

EuroCops - 9,99 zł

RAZEM - 103,89 zł - Czy trzeba to komentować?

:wink:

Ja natomiast muszę zawsze oszczędzać na nowe CDA około tygodnia.

Zawsze coś tam się w kieszeni znajdzie, to wtedy odłożę aż się 15 zł uzbiera.:D

EDIT:

Ha Ha HA! Codename Faza Pierwsza 49 zł?? Człowieku ty nie patrz po servisie gry-online.pl . W Kolekcji Klasyki Faza pierwsza i faza druga są za 25 zł!Więc pewnie Cd-Action zaqpił prawa do wydawania tej gry, zaqpił też Większość gier z KK i tym sposobem w tym numerze mamy Faza pierwsza, a w następnym - Faza druga.
"Zaqpił"? ^^ A skąd wiesz, że będzie Faza Druga?

Poza tym patrzyłem na cenę samego Phase One...:) i nie w serwisie gry-online.pl tylko w sklepie internetowym. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Ha HA! Codename Faza Pierwsza 49 zł?? Człowieku ty nie patrz po servisie gry-online.pl . W Kolekcji Klasyki Faza pierwsza i faza druga są za 25 zł!Więc pewnie Cd-Action zaqpił prawa do wydawania tej gry, zaqpił też Większość gier z KK i tym sposobem w tym numerze mamy Faza pierwsza, a w następnym - Faza druga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostaje od rodziców...Czasami nawet mówię mojej starszej żeby mi kupiła :lol: Ale na to rzadziej się zgadza :D

Ostatnio wchodzę do pokoju gdzie ona ogląda tv i mniej więcej taki tekst;

-Jak chcesz i nie masz co robić z kasą to możesz kupić mi nowe CDA.

I wiecie co? Na następny dzień gdy wróciła do domu weszła do mojego pokoju i mi je na biurko położyła. Ja to mam urok osobisty i dar przekonywania jednak :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja , kiedy brak mi w tej chwili na CD_ACTION , piszę moim "kumplom" wypracowanka , prace domowe i takie tam ( zawsze wyściółam jakieś drobne , bo w końcu "grosz do grosza , a będzie kokosza" [w tym przypadku CD-ACTION!!!!])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie muszę wykładać mój tata czyta CD-A i mi zawsze kupi tylko musze posprzątać w pokoju:-)

a tak poważnie to zawsze jest rozmówka o szkodliwości gier komputerowych (mieszkam z babcią) i muszę isć do cioci wySmencić na "loda; czekoladę" i jakoś leci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...