Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacHoO

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)

Polecane posty

A ja jak byłem mały(10 lat)to zawsze dawali mi rodzice.Teraz juz tak łatwo nie ma.Jeszcze niedawno miałem kieszonkowe(miesięczne)15zł.Obecnie mam

25 bo starzy azuważyli że nie mam kasy bo wszystko wydaje na CD-A.Ale czasami musze tez popracowac,ale zarobic 15 zl na miesiąc nie jest tak ciężko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu... ja to w sobotę zarabiam u moich rodziców (ogrodnictwo pod wrocławiem :) ) - robota może brudna (tzn przy kwiatach ziemia wchodzi pod paznokcie - rękawiczki nie wchodzą w grę, bo wtedy jest niedokładnie xD ), tak z 40 zł (9h hard work) i wychodzi tak, że na CD-A zawsze starczy:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Alebowiem niezbadane są czeluści zakamarków schowków Pafła - a wszystko co tam wpadnie - nie wypaść racz im będzie. Co raz się ukryło - nigdy nie wróci! W dawncyh dziejach mówiono o miejscu zwanym... "PŁASZCZEM PRZECIWDESZCZOWYM"... Wiele wartości tam przechowywano... lecz wiodomo tylko o jednej pomyślnej ucieczce z tego kręgu nicości... Otóz pewnego dnia tajemnicza moc zebrała stamtąd ... 15 ZŁOTYYYYCH! (...)"

Takim akcentem streściłem skubanie kasy na CDA - biorę ją z drobnych pieniędzy (głównie reszt z zakupów - rodziców :D :D)... I tak różnie bywa - najczęsciej drobniaki biorę z kurtek dlatego ten motyw w mym "utworze"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na ostatnie CDA załapałem kasę w sposób niekonwencjonalny... Mianowicie dostałem kasę na szkolne obiadki, i wydałem 15 zł na CDA... Myślałem odrobię szybko - zamiast coli oszczędzę itp. A skąd miałem wiedzieć że tatuś potwierdzenia zapłaty zażąda?? Kicha i lipa, ale warto było :wink:

Ps. Poza tym ojciec i tak się ucieszył że na pismo (a nie gazetę) poszła kasa, a nie na alkochol czy tam inne bzdety które kupują koledzy w moim wieku 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bacia kupiła prenumeratę na rok. Nie wiem czy teraz też kupi i już zastanawiem się czy sam sobie kupić (gdyby babcie nie dała), czy nie kupować. Za CDA na rok płaci się 153 zł. Ile rzeczy można za to zdobyć!! Lecz gdy jest końcówka miesiąca, czekam dzień w dzień na nowe CDA (czesem patrze na zegarek i czekam!) to myśle sobie, że cały rok bez CDA to już duuża przesada ;p

P.S. Z kąd w tym pierwszym zdaniu wzięło się tyle razy kupić!! Za to przepraszam ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję z kumplem na spółe CDA. Tzn.: Jeden miesią ja, następny on. Ale jak ja kupuj CDA to trzymam magazyn, kumplowi daje płytki, a potem się zamieniamy, a jak wszystko przetrawimy do CDA powraca do pierwotnego własciciela. I w ten sposób zaoszczędzam kasę na gierki :D , o po cu komu recenzję gierek jak i tak nie będzie miał kasy na gierki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...