Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacHoO

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)

Polecane posty

ja - czyli ja

mamuśka - moja mama

tatuśek - mój tata

ja- mamuś idę z tatą zarobić bo chcę kupić CD-action

mamuśka - dobra

za 2-ie godziny

tatuśek - Danka lej wody Arek zdycha

za chwilę wstaje

mamuśka - Arek za miesiąc to Ci kupimy to CD-Action

Od tamtek czasu mam darmowe Cd-Action , a zemdlałem bo jestem astmatykiem mam częste duszności i takie wypadki jak ten dosyć czesto mi się zdarzają . Za to naprawde często są w jakiś sposub wynagradzane .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banalne robisz oczka jak kot w butach w shreku modulujesz głos na taki jak bys miał za chwile umrzec i :

Mamusiu moge dostać 15 złotych

Mama- na co ?

Na gazete

mama-mało masz gier

Ale nie mam co poczytać

Mama- dobrze ale jeśli zobacze że nie będziesz czytał to jusz ci nie dam

moja droga do eldorado jest banalna ;p :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój sposób:

ja:(płakliwym głosem)Mamo dasz mi na Cd-ekszyn? :cry:

Mama(może się zdarzyć że się nie zgodzi):ile? :?:

ja:14,90... :(

Mama:(wzdycha)..dobra masz...

Jak mama nie ma kasy to idę do babci.(to prawie zawsze się sprawdza)

ja:Babciu dasz mi na gazetę 15 zł??

:roll: babcia:...ojj ale ty tych gazet kupujesz i pieniędzy :o wydajesz...masz... :wink:

Nie zawsze biorę na cd-action od babci i mamy...Często kupuję je za swoje pieniądze. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel to ma fajnie... babcia w kiosku pracuje, a jej kiosk jest pod jego (kumpla) domem i rano sobie idzie do kiosku i mówi:

- Cześć Babcia, wezme sobie coś

- Ach... dobrze wnuczku.

I wychodzi ze świeżym CDA

A ja musze sobie radzić jakoś inaczej. I niestety nie kupuje CDA co miesiąc bo mnie na to nie stać :? A rodziców nie ma co prosić (chyba ze jestem chory albo cos mi jest, to mi kupia wtedy :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę oryginalny. Muszę się sporo napocić przy robocie w domu żeby zarobić na CDA. A i czasem to nie wystarcza. wtedy zdaję się na na moje umiejętności dyplomatyczno-perswazyjne :D . Mimo to już od dawna nie miałem CDA w rękach bo jakoś nie odczuwam na nie potrzeby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tych ocen uzywalem do tzw "przekupienia"

a najlepiej mi to wyszlo jak w tym roku przynioslem swiadectwo z piecioma szostkami na odwrocie... normalnie koszule i ksiazke dostalem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kaską no problem, napisze wam w krótki sposób jak ja zdobyc:

Pierwsze: Znajdujemy Antyfana (to bardzo wazne by był Anty).

Drugie: Szperamy w śmieciach wyszukujac jakis stary numer, najlepiej tak by nie odbiegał z tego roku.

Trzecie:Wycieramy CDA by nie było widać, że troche lezało.

Czwarte: Przekonujemy Anty, że to najnowszy numer CDA, i sprzedajemy mu za 2 dychy, ówiąc mu, że znowu zdrozało.

Piate: kupujemy CDA za 15 zeta i drugie piec wysyłącie dla mnie z podziekowaiem za radę.

Ale serio: Sprawy nie mam, moja starsza to czasopismo lubi za dział gdzie może sobie zarciki poczytac itd. Więc problemów nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz.. jajak juz kupie to zawsze musze je chowac, bo jak je starszy dorwie to nie odda poki nie przerobi calego dzialu sprzet i nie przejrzy reszty :/ a zeby wydebic od niego te 5 zeta sie musze tyle nameczyc.. i gdzie tu sprawiedliwosc, no?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam komplikacji nie mam wogóle. Jako że tylko na CDA co mięsiąc chce kase, to nikt mi wyrzutów nie robi hehe. Kase dostaję zawsze, no może czasami musze za swoje kupić ALE, czemu sam się dziwie: mama kase mi oddaje (serio). Nic tylko kupować :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...