Skocz do zawartości

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)


Gość JacHoO

Polecane posty

Gość brochtowas

A co do kasy to nieciekawi was czemu obniżyli cenę akurat przed wyborami ?? Czyżby Smuggler kandydował na jakiegoś osła (o przepraszam posła). A nie daj boże na prezydenta i liczy na nasze głosy?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Hehe... Skąd znam te akcje...

Kiedyś było ok... ,,Tata nowe CDA jest..." no i CDA lądowało na moim biórku jakieś 30 min po tym. Ale teraz...

Ja nowe CDA dostaje za dobre oceny :-) Akcja dobra.

Ja : Mama dostałam 5 z matmy/infy/chemi/inny przedmiot

Mama: Co chcesz?

Ja:Wiesz... Nowe CDA wyszło...

Mama: Wiedziałam... Dobra... Masz te dwie dychy i kup to CDA.Tylko schowaj przed tatą bo będzie źle...( czytaj : bo tata pismo weźmie i nie odda [będzie czytał i czytał...]

Akcja prosta i skuteczna. Półgodziny nauki może zbawić (czytaj : może przynieść Ci CDA :-))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muhahaha!!! właśnie skombinowałem kase na nowe cda! zrobiłem to tak: miałem na komórce 11zeta 05 gr. moja starsza na komurze nie miała nic. więc dałem jej mojego alcatela na jedną krótką rozmowe a tu po pewnym czasie pacze i nie mam zadnej kasy na koncie! matce sie zrobiło troche głupio i powiedziała żę mi odda te 10 zeta to bede miał na cda, lecz ja na to że cda kosztuje 15 zeta więc... mama powiedziała "no dobra, sfinansuję ci następny numer" a ja już mam comiesięczną walke o hajs na cda z głowy :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio jechałem sobie do rodzinki. Podróż trwała jakieś 2h, po 15 min jazdy mama mówi żeby tata sie zatrzymał na stacji benzynowej bo musi coś kupić. Tata sie zatrzymał mama poszła do sklepu i wróciła z najświeższym numer CDA :-D i cała podróż spędziłem czytając kochane CDA mmmm :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hłe hłe ja jak w wakacje uzbieram gdzieś 150 - 200 zł to nie ma kłopotu przez jakiś czas, a potem to do rodzica któregoś i prosze dopóki mi nie dadzą :twisted: (a, że trwa to czasami z pół godziny więc wiecie, kto by chciał słuchać...) 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż dostaję 50zł kieszonkowego na miesiąc, mam sposób na uniknięcie wielkiego wydatku jakim jest kupno CDA. A oto i moje sposoby:

1. Wywieszenie w całym domu karteczek z napisem "Kup mi CD-Action!!"

2. Obudzenie w środku nocy mamy/taty i zapytanie się: Dasz mi 20 zł?

mama/tata: tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam dopiero fajnie, ide do kiosku oglądam jakieś czasopisma ( róże tematycznie jak trzeba to nawet panią domu :lol: ) a ojciec do mnie

" O nowy CDA, synek kupujemy ? ", ja mu na to " wiesz nie wiem, 20 zł jak chcerz " i zanim skończe mówic ojciec juz stoji przy okienku :lol: i tak jest zawsze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny temat

no więc droga do mojego CDA jest długa i kręta

najpierw "mamo, jutro CDA!!" słyszę:"idź do taty"

a od ojczulka:"nich Ci mama da"

w końcu udaje mi sie namówić rodziców... ale nie łatwo, najpierw musze coś zrobić! Nanieść drewna, pójść do sklepu, posprzątać pokój (brrrr) :D

ale zawsze mam nowiutkie CDA na swoim biurku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ide do kiosku

2.Patrze CDA

3.Patrze ''ni ma kasy''

4.Kiosk mam kolo kosciola wiec jade kolo kosciola

5.Patrze na kosciol

6.Wracam do domu

7.Biere portfello

8.Wyjmuje kase

8.1 nie wyjmuje kasy

9.Ide i kupuje CDA

9.1 Jade autobusem do Babci(bilet od rodzicow mam:D)

9.2 Ide babci po zakupy

9.3 Wracam ''przynioslem,taka fajna gazete widizalem''

9.4 Czytam CDA:D

]Droga długa i kręta ale najczęsciej w portfelu znajduje kase:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo u mnie jest różnie: jak mam toszke drobnych to nie ma problemu, ale jak nie ma... to zaczyna się kolejna misja pod tytułem: "Rob3rt vs. NewCDA"

CEL:

Zdobycie najnowszego numeru CDA

CZAS:

do 15'00" dnia wydania kolejnego numeru CDA

PRZEBIEG MISJI:

7'45" czasu rzeczywistego - jadę moplikiem do szkoły: FAK ! hamulec, pisk opon, palenie gumy, przekręt o 180 stopni i podrzut na tylnie koło w celu zwiększenia prętkości rozpędu i powrót 10 metrów by zobaczyć wcześniej upatrzoną okładkę CDA z za szyby kiosku - ślinka cieknie - teraz problem: KASA! Najgorsze tej to kiedy CDA pojawia się przed 12 - bo problemy z kasomy po tym dniu babcia nie ma :) Jeśli przed to jest jedno rozwiązanie: mamo daj pieniądze na wycieczkę do kina z całą klasą - a po 12 oddaję z pretekstem, że znów się nie udało bo za mało osób chciało jechać :)

To tyle.

PS. ŚWIETNY FILMIK "pokusaCDA" - kojaży się filmem "13 dzielnicą" - chyba była inspiracja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ja na swoje cda PRACUJE: kosze trawnik ,sprzątam i robie różne inne rzeczy a jak roboty nie ma no cóż wtedy stosuje plan "B" lece do mamy błagam o kase na cda mydle oczy różnymi korzyściami z posiadania cda nawijam pracowicie makaron mamie na uszy jak mimo to nie działa "program wykonał nie prawidłową operację" tj mama nie dała sie nabrać

lece do sióstr i postępuje tak jak wyżej zazwyczaj starsza siocha mówi głośne torurujące "NIE!!!!" ale młodsza po błaganiach obiecankach ( załatwie ci Simsy!) zgadza sie!!!!! szok w moich łapach materializują sie nagle dwie dychy i pędze czym prędzej do kiosku!!! a zaraz potem pędze do domu i... czyta, gram czytam gram!!!!! hehehehehehe i tak oto kończy sie ta mrożąca krew w żyłach opowieść i żył dłuuuuuugo i szczęśliwie... aż wyszedł nowy numer bo wtedy wszystko zaczyna sie od nowa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...