Skocz do zawartości

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)


Gość JacHoO

Polecane posty

Ja mam ostatnio różne skomplikowane metody: czyt. łapanie się każdej pracy od lamiszczy - a to zrobienie loga za 20zł, a to prosty projekt strony za 200zł... I jakoś idzie :). Of coz bardziej skomplikowane zlecenia też mam, ale je odkładam na większe rzeczy (monitor, karta graficzna, mycha itd itp).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ja ot tak ide do brata (ON WIECZNIE NIE MA W CO GRAĆ, TO ZA TRUDNE,TO ZA GŁÓPIE) i gadam mu: ej daj kase na CDA.a on: a jakie pelne wersje?-ja- fajne.i tak oto ląduje w mojej kieszeni 20 zetów na CDA...

A potem "Ale to trudne i głÓpie..." dobiega z jego pokoju, wykrzykiwane 20 razy na sekunde :P. Nagle wybiega z pokoju z tasakiem w ręce i się do Ciebie drze: "TO JEST ZA TRUDNE I ZA GŁóPIE! YOU WILL SUFFER!"

Poniosła mnie wyobraźnia ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką taktyke: lookam sobię codziennie na kalendarzyk,i patrzę:o,za parę dni CDA,więc czas zacząć akcję WŁC(wyłudzacz).Wygląda to tak:Chodzę sę po mieszkaniu ze starym numerkiem jakimś, i sobie gadam dosyć głośno pod nosem,jakie to teraz będzie extra nowe cda.No i wreszcie(zawsze tak jest) dochodzi do rozmowy z rodzicami pod tytułęm:,,Co ty w tym widzisz?" niestety,ale w tej kwestii mam więcej argumentów niż moja mama par butów w swoim całym życiu miała.No i nie ma co: przegadani płacą...I wreszcie je mam.A swoją drogą drogę mam dosyć do cda krętą i dużo górek do podejścia,ale się opłaca....:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dośc wygodny układ z rodzicami. Mianowicie... (uwaga tu będzie dosc straszna częsc) zrezygnowałem z kieszonkowego (koniec strasznej częsci). Teraz rodzice nie wiedzą dokładnie ile mam pieniędzy i zawsze są skłonni mi troche kasy dać. Wystarczy proste "mama daj" zeby zdobyc te 20 zł. A jesli chodzi o inne wydatki (całe siono mi przepada na komiksy i gumy do żucia) to zawsze prosze rodziców jak ide do szkoły na pieniądze na coś do picia czy jedzenie - dostaje zwykle 2 - 3 złote. Wydaje sie mało ale w ciągu miesiąca to daje około 45 zł. Cały problem polega na tym ze w szkole trzeba głodowac i nauczyć sie składac grosz do grosza... Ale chyba każdy i tak zna najlepsze źródło pesos - kochane babcie które dadzą wnuczkowi troche pieniążków jak śmieci wyżuci czy psa wyprowadzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rytułał wyłudzania forsy na CDA przeprowadzam tylko raz w roku (prenumerata) lecz ze względu na jej koszt (około 200 zł) jest to szeroko zakrojona operacja :wink: Przez dwa tygodnie przymilam sie mamie (mamo ja to zrobię; nie męcz się itp. :wink: ) aby na koniec podetknąć jej blankiet i zapytać "Mamusiu, przedłużysz mi prenumeratę?" O:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ze mną to różnie bywa ... bo własnej kasy trochę szkoda :wink:

syt. 1 Babciu jest nowe cda ...

babcia : aha .... a ile to kosztuje ??

ja : no 20 zł (w tym miechu 14, 90)

babcia :......................... zaraz

ja : :?: :?: :?:

babcia : masz kup sobie

syt. 2 tato no eeee przydały by się 2 dyszki ....

tato : ..............

ja : no co da rade

tato : może jak wrócisz z psem coś się znajdzie ...

po godzinie...

tato : masz te 2 dychy

ja : :D:D:D:D:D

itp. itp. itp.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemów ze zdobyciem kasy! Przecież jestem Św. Mikołajem! :lol: A tak na serio, to też muszę powiedzieć, że nie mam żadnych problemów. Mówię do mamy: Mamo, daj mi kasiorę na sede-ekszyn, a mamusia wyciąga portfelik i mi daje. Hmmm tylko w miesiącu jest gorzej! :D Tak gładko kasy na co innego nie dostanę! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze, to ostatnio rzadko kupuję CDA (bo odkładam na kartę graficzną). Z reguły czytam u kolegów, a oni nie widzą przeszkód :roll: ... Co do full wersji na cd i dvd, to pożyczam (też od kumpli, ale nigdy od jednego tego samego - bo się czasem wnerwia). No i proste... i znowu wychodzi na wierzch prawda, że lepiej mieć przyjaciół aniżeli pieniądze.. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu pracuję ciężko cały miesiąc na cda kosząc 24a ogród ale starcza już po pierwszym skoszeniu całości:)

lub metoda numero DOS(espanyol) : Mamo Nowe CDA wyszło a to jest jedyna gazetka o grach w której można sobie poczytać dużo

NO i co miesiąc jest cda a i tak biore prenumeratke za niedlugo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dośc wygodny układ z rodzicami. Mianowicie... (uwaga tu będzie dosc straszna częsc) zrezygnowałem z kieszonkowego (koniec strasznej częsci). Teraz rodzice nie wiedzą dokładnie ile mam pieniędzy i zawsze są skłonni mi troche kasy dać. Wystarczy proste "mama daj" zeby zdobyc te 20 zł. A jesli chodzi o inne wydatki (całe siono mi przepada na komiksy i gumy do żucia) to zawsze prosze rodziców jak ide do szkoły na pieniądze na coś do picia czy jedzenie - dostaje zwykle 2 - 3 złote. Wydaje sie mało ale w ciągu miesiąca to daje około 45 zł. Cały problem polega na tym ze w szkole trzeba głodowac i nauczyć sie składac grosz do grosza... Ale chyba każdy i tak zna najlepsze źródło pesos - kochane babcie które dadzą wnuczkowi troche pieniążków jak śmieci wyżuci czy psa wyprowadzi...

ja mam dokladnie tak jak ty:):) = no problem with cda:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawy sposób by kupić CDA. Codziennie dostaje po 2zl na sniadanie... nie kupuje go caly dzień gloduje... nieraz mam 8 lekcji ale jakoś wytrzymuje wracam do domu odkladam forse do skarbonki i po pewnym czasie mam na CDA, choć parę razy już zaslablem w szkole to i tak uważam, że to najlepszy sposób

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ciekawy sposób by kupić CDA. Codziennie dostaje po 2zl na sniadanie... nie kupuje go caly dzień gloduje... nieraz mam 8 lekcji ale jakoś wytrzymuje wracam do domu odkladam forse do skarbonki i po pewnym czasie mam na CDA, choć parę razy już zaslablem w szkole to i tak uważam, że to najlepszy sposób

Tez tak kiedys robilem ale teraz wole jednak cos zjesc. Zreszta te paredziesiat groszy dziennie na prawde wystarcza. Pomysl o tym, lepiej byc zdrowym,a kase na CDA i tak bedziesz mial...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...