Skocz do zawartości

Mirror's Edge, kobitka na statku


Polecane posty

Witam serdecznie mam wielki problem z misją w Mirrosrs Edge mianowicie chodzi o tą kobitke na statku ona wszystkie moje ruchy zatrzymuje,chodzi mi o ta co tez jest tak wycwiczona jak nasza bohaterka posiada pistolet ale go nie używa słyszałem ze trzeba jej go wyciągnąć i strzelić nie pamiętam jak to było proszę o pomoc pozdrawiam.

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nikt nie śpieszy się z pomocą ;>

Sprawa z kobitką jest prosta. Musisz ją trochę sklepać (proponuje z wyskoku + parę serii z pięchy) tak żeby ją zamroczyło. Kiedy już ją zamroczy (ale to będzie tylko moment) jej pistolet podświetli się na czerwono (lub nie ;] zależy w jakim trybie grasz) i w tedy musisz kliknąć przycisk odpowiedzialny za rozbrojenie. I będziesz się delektował krótką i dynamiczną wymianą ciosów ^^ enoy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie tu jest problem. skopałem ją tak z 20 razy ze sie schyliła i pistolet swiecił na czerwono czyli w tym momencie musiałem ją rozbroić i nie wiem jak to zrobic... podchodzę do niej proboje E.F PPM to ona mnie chwyta i z bańki mi sadzi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja przeszedłem to w taki sposob: Biegłem w jej kierunku, zasadziłem kopniaka z wyskoku, a potem gdy ona uderzała odchodzilem troszke w bok i ona kopala w przestrzen :D No i wtedy ciach jej w plecy. Tak pare razy i zabierasz jej bron :) potem jest 'runner time' x)

PS. jest tylko 1 moment w ktorym mozesz zabrac jej bron, wlasnie wtedy gdy ona jest taka oszołomiona- inaczej nawet nie staraj sie bo bedziesz dostawal z banki ;)- oczywiscie jednokrotne nacisniecie ppm ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...