Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M4TEK

Zagadki książkowe

Polecane posty

Właściwie to nie książka, a cały cykl, podzielony na dwie główne części.

Historia, w której Ziemia jest tylko jednym z wielu odbić prawdziwego świata, niemal każda poznana postać okazuje się potomkiem pewnego króla, wszyscy wszystkich zdradzają i knują. Z gościnnym udziałem Kota z Cheshire i dżabersmoka.

@gerbilos - Nie, to nie to, to nie jest żadna książka Lewisa Carolla

Podpowiedź: Cień, Fe, bursztyn w Anglii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Pierwsza myśl, Ruda Sfora Mai Lidii Kossakowskiej?

PS Vania

Masz rację, ze starego wydania mam tylko jedną książkę, czyta się ją o wiele przyjemniej niż te wielkie, nieporęczne tomy. Jednak, jak to powiedziałeś, miło, że wydali wznowienie. Gdyby ktoś chciał teraz zamówić wszystkie 10 tomów, zapłaciłby dużo więcej, niż za dwa zbiorcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorka się zgadza, ale książka nie :D

Teraz to już chyba szybciutko pójdzie.:P

ps. Zgadza się MrYoshi lepsze to niż nic. Jeszcze są dwa bardzo ładne jednotomowe wydania obu kronik - po angielsku oraz 1-no dwutomowe. Ale też nieprawdopodobnie ciężko dostać, nawet w Londynie :P Mnie się udało nabyć tylko pierwszy tom - czyli pierwsze 5 tomów z historią Corwina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę zagadkę bo minęło ponad 24h. Więc.....

-Wypiję każdą kroplę twojej krwi i zmiażdżę twoją czaszkę, a potem pochłone twój mały móżdżek a wraz z nim twoją dzuszę. Poznasz prawdziwe znaczenie grozy

-Poznaję prawdziwe znaczenie nudy - rzekł ...... i zaśmiał się ochryple.- Masz zamiar zanudzić mnie na smierć swoimi przemowami czy chcesz podejść tu i zginąć?

Kto to powiedział i jaka to książka mam nadzieje ze nie za trudne jak nikt nie zgadnie to pod koniec dnia dam podpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...