Skocz do zawartości

Monitor, ~32'', 75-144 Hz, VA/IPS, do 1500 zł


Polecane posty

Poszukuję monitora żeby się nadał do gier, acz raczej mało dynamicznych (AC, Diablo, jakaś FIFA), i filmów/codziennego TV. Co daje:

  • w okolice 32''
  • dobra jakość obrazu (IPS), szerokie kąty widzenia
  • czas odświeżania min. 75 Hz
  • nieszczególne znaczenie czasu reakcji matrycy
  • cena do 1500 zł
  • zakrzywienie? nie znam się, co lepsze, gdy będzie się oglądać z różnych odległości - do grania i seriali

Pierwszy strzał poszedł w Monitor AOC CQ32G1. Jak wiecie jak lepiej zainwestować hajsy, chętnie się dowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Coś się zmieniło w temacie? Może znajdziemy jakiegoś IPS-a?

Już jeden z powyższych zakupiony, tak że dzięki, teraz umarł mój LG Flatron chwilę przed swoimi 7 urodzinami [*], jestem zmuszony kupić nowy.

Specyfikacja zostaje - zakrzywiony, ~32 cale, VA/IPS, 144 Hz, głównie do filmów/przeglądarki w godzinach wieczornych, czasem jakiego Apexa na poziomie casual.
Mój GTX 660 Ti ma wejście HDMI, więc na luzie podepnę, worda w 144 Hz odpalę.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem dla siebie ww. Acera 27''. 

Krótka recka - beznadziejne kąty widzenia. Od ekranu trzeba się oddalić co najmniej metr i siedzieć na wprost, oczy na wysokości środka ekranu. Wszystkie inne kąty to mgła nałożona na barwy, najwyraźniej to widać na wszechobecnej czerni, która wtedy traci cały swój urok matrycy VA i bardzo, bardzo srebrzy. Herców nie było mi dane przetestować, bo nie dokupiłem przewodu DisplayPort, a w zestawie się nie znalazł.

Brat brał AOC 32'', sam nie narzeka, ale nie było mi dane jeszcze zobaczyć tego monitora, tak że mogę wrócić z wrażeniem (porównaniem) za jakiś czas.

Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...