Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Napi(o)r

Mysz do grania za 50zł

Polecane posty

Ja tam mam A4 Tech K5-52D, wg mnie mysz świetna, zmiana rozdzielczości od 100 do 2000dpi (jak zainstalujesz dodane oprogramowanie) , sześć profili, zmiana w "locie" super. Grając w Crysisa odczułem znaczną różnicę (pozytywną) w porównaniu za starą (A4 Tech OP-620). 7 przycisków, w tym 6 programowalnych (mnóstwo funkcji). Mysz się nie ślizga w dłoni. Fajnie wygląda - czarna, pokryta jakby włóknem węglowym. Największa wadą (jedyną!) jest kabel - 0.6m - długi - ohoho, musiałem kupić przedłużacz 2 metrowy (innych nie mieli), bo brakowało 10cm.

http://www.komputronik.pl/Peryferia/A4_TEC...y,id,65833,s,1/ - tam kupowałem.

Cena: 40zł - myszy, przedłużacz mnie kosztował 10zł (bez niego pograsz na laptopie, chyba że masz blisko do protu USB

Ocena: 9

Opłacalność: 9+

Funkcjonalność: 10

Ocena całkowita: 95% :nuke:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam A4 Tech GLaser X6-60D.

http://www.komputronik.pl/Peryferia/A4_TEC...pelny,id,33206/

Myszka miła w dotyku, desingiem nie powala ale wykonanie jest w porządku ! 1000dpi robi swoje ! Działa na każdej powierzchni ! Pokryta gumom ! Wygodnie leży w dłoni !

Myszka kosztowała mnie 30 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. Salmosa ma mniejszą czułość, brak dodatkowych przycisków i kosztuje nieco więcej. Jak ktoś koniecznie musi mieć firmowy sprzęt, to niech bierze taką myszkę. Tylko ja A4Techa używam już od bardzo dawna i nic się nie psuje i jestem bardzo zadowolony. I według mnie te myszki wcale nie są śliskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. Salmosa ma mniejszą czułość, brak dodatkowych przycisków i kosztuje nieco więcej. Jak ktoś koniecznie musi mieć firmowy sprzęt, to niech bierze taką myszkę. Tylko ja A4Techa używam już od bardzo dawna i nic się nie psuje i jestem bardzo zadowolony. I według mnie te myszki wcale nie są śliskie.

Salmosa ma taką samą czułość jak najpopularniesze myszki Razer'a DeathAdder i Diamondback oraz rzadziej spotykany Boomslang, ma zresztą ten sam sensor 3G z odświerzaniem 1000MHz, a co do tych dodatkowych przycisków to właśnie przez nie Salmosa jest o te 20zł tańsza od DeathAdder'a, a zresztą patrząc na ceny myszek innych firm Razer wcale nie jest taki drogi.

A wracając do tematu to w tej cenie najlepszy będzie A4Tech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...