Skocz do zawartości

CDA 06/2009


Smuggler

Polecane posty

  • Odpowiedzi 211
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No, ja numer też zakupiłem, ale płyta mi nie chce działać... myślę, no cóż, pierwszy raz uszkodzona dostałem. Ale dla upewnienia się wrzuciłem płytkę do domowego dvd. I cóż... wszystko działało, trailery, gameplaye obejrzałem. Również u kumpla działa bez zarzutu, CoJ-a zainstalował i pograł sobie ;P Nie wiem jak z tym jest, to pierwszy taki przypadek żeby płytka wszędzie działała, tylko nie u mnie, zwłaszcza, ze wszystkie inne nadal działają bez zarzutu.

A co do pisma to jak zawsze - pierwsza klasa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem sobie z coverka QFANT! Muszę szczerze powiedzieć, że temu, kto zatwierdził (pewnie MaC Abra:D) pozwolenie na publikacje QFANT na DVD uścisnąłbym dłoń i zamówił ze 3 pizze na mój koszt! Świetny pomysł, a i sam poziom samego numeru stoi na bardzo wysokim poziomie! Barwo!

Świetnie się czyta, a nie ma tam tez pseudopisarzy (no dobra, rozumiem, że ktoś debiutuje, ale powinien popracowac nad tekstem, żeby był ciekawy i interesujący a nie nudny jak flaki z olejem:)). Najabrdziej spodobało mi się opowiadanie "Ostatni Telefon" S. Dardy!

Brawo za zgodnę na publikację! Dziękuję Wam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...