Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ILikeSpam

Monitor +/- 500zł, full hd, VESA

Polecane posty

Cześć. Chciałbym kupić monitor za +/- 500zł, z full hd, 24'' i koniecznie VESA, opcjonalnie wąskie ramki, matryca oczywiście matowa. Miło byłoby też 75 hz odświeżanie. Będę używał do wszystkiego, często po nocach. Co do matrycy, to nie wiem. Albo IPS, albo VA. Z tego co się naczytałem, to VA mogłaby mi bardziej odpowiadać (m.in. czerń lepsza).

Zamówiłem jakieś 2 tygodnie temu Acer Nitro VG240YBMIIX (wydaje się spełniać moje wymagania), ale coś mnie w konia robią, miał być parę dni temu, a wciąż nic.

Zacząłem więc szukać dalej i trafiłem na: iiyama X2483HSU. Tu już VA. Design trochę mniej przyjazny (subiektywnie), ale parametry i opinie w porzadku.

Pomożecie coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj napisałem maila i w odpowiedzi przeczytałem, że nie wiedzą, kiedy będzie w salonie.

Dzisiaj rano dostałem sms, że jest do odbioru. Podsumuję to tylko "xD".

Tak więc monitor już zamontowany. Na razie wychodzę z szoku, bo wcześniej miałem starą tn'kę 1600x900 20 cali, to różnica jest spora. Wszystko takie duże. Siedzę stosunkowo blisko monitora i jak się przyjrzę, to mogę zobaczyć pojedyncze piksele. Na wcześniejszym jakoś tego nie zauważałem. Trochę potestuję, to zobaczę, jak się sprawuje w różnych aspektach. 

// Można zamknąć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...