Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pilidz

Bloodrayne i XP SP3

Polecane posty

Witam. Mam problem podczas instalacji Bloodrayne 2. Mianowicie wyskakuje mi taki błąd.

http://img25.imageshack.us/img25/1046/bladicb.jpg

Próbowałem oczyścić folder temp w windows i documents and settings. Nic to nie dało.

Moja konfiguracja to Intel Core 2 Duo E4500 ATI Radeon HD 3870 2 GB RAM Windows XP HE SP 3.0

Z góry dziękuję z pomoc.

Radzę zapoznać się z zasadami wstawiania obrazków na forum - Pzkw

Witaj NkzZ0Vn3r. Ja mam podobny problem, też service pack 3 i też instalacja nie przebiega do końca. A oto i on:

Error Code: -5006 : 0x80070005

Error Information:

>SetupDLL\SetupDLL.cpp (1209)

PAPP:BloodRayne 2

PVENDOR:Majesco Entertainment (http://www.MajescoGames.com)

PGUID:8A876C9E-DB02-4402-9E21-998442C1A898

$11.50.0.42618

@Windows XP Dodatek Service Pack 3 (2600) BT_OTHER 232.64

Nie mam pojęcia czy to nie jest jego wina (SP3) w końcu w opisie błędu występuje.

Pytanie mam wielkiej wagi :P: Czy osoby z XP SP3 zainstalowały w/w grę bez problemu, czy może wszyscy podpisujący się tu maja SP2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wywaliłem SP3 już jakiś czas temu bo sprawiał mi dosyć dużo problemów... a to namiesza z jakąś grą albo takim pakietem Office :confused:

@kasownik

U Ciebie winne są kodeki audio, tzn. możesz mieć ich za dużo nawalonych w kompie i się gryzą miedzy sobą albo czegoś brakuje. Ewentualnie są uszkodzone, wywal wszystkie kodeki audio/wideo i postaraj się zainstalować tylko najpotrzebniejsze/najbardziej uniwersalnie kombinacje kodeków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam XP z SP3 i gra chodzi bez problemu. Oczywiście z CD-A.

Jak i ja (CDA). Tylko pytanie dlaczego nie chce się nawet zainstalować, jeszcze bym zrozumiał że coś się może wysypywać ale to??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...