Skocz do zawartości

The Lord of the Rings: The Return of the King


Gość kabura

Polecane posty

Gość Madzia Lord of everything

Władca Pierścieni:Powrót Króla...ile nerwów kosztowało mnie jej przejście...!!!!!Pamiętam te misje, w których trzeba było zniszczyć określoną ilość wrogów albo misja Gandalfem na murach Minas Trith..och...powtarzałam je kilkanaście razy!!!Do szewskiej pasji mnie doprowadzały i zawsze ginełam na samym końcu,jak już mi tak mało zostało!!!!Palce mi się pociły i było mi gorąco:)ale warto było,jestem wielką fanką LOTR:) i musiałam przejść tą grę!!!!Muzyka świetna:)-tak apropo:).Miodzio:) gra... słodziutka jak syrop klonowy:)....Taaaaa-z pewnością:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Tja, miałem to samo.. czasami już się tak denerwowałem, że daną misje musze kolejny raz przechodzić, że czasem już coś po pokoju latało... Jeden mało znaczący szczególik - i wszystko trza zaczynać od nowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mimizu_Sensei

nie wiem dlaczego sie tak zachwycacie ta gra...jest ona co najwyzej srednia. to ze wciaga to wina/zasluga samego Tolkiena. lotr to tylko zmarnowana szansa na dobra gre z takim rozbudowanym swiatem legendami itp. mozna bylo zrobic najlepszy rpg w historii..a tak wyszlo cos sredniego..wedlug mnie oczywiscie 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slipmosz
lotr to tylko zmarnowana szansa na dobra gre z takim rozbudowanym swiatem legendami itp. mozna bylo zrobic najlepszy rpg w historii..a tak wyszlo cos sredniego..wedlug mnie oczywiscie 8)

Bo w założeniach ta gra NIE MIAŁA BYĆ cRPG :P Miała za zadanie umozliwic graczowi wziecie udział w najwiekszych bitwach z filmu. Nie kazdy robi gre tak jak pasuje do tego swiat w niej przedstawiony. Załózmy na to, ze w swiecoe gothica mozna by zrobic znakomity RTS, ale tak sie nie stało. Chociaz nie powiem, ze ucieszony byłbym gdyby powstał jakis RPG na postawie literatury Tolkiena. Baaaardzo bym tego chciał. Kto wie, moze kiedys, a teraz (po skucesie filmow) jest to najbardziej prawdopodobne niz kiedykolwiek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kame84

Tak, ta gra jest bardzo wciągająca, choć rzeczywiście krótka. Mimo to gorąco polecam, gdyż daje ona wspaniałą możliwość walczenia i wpływania na dalsze losy Śródziemia (czy jakoś tak). Na ekranie bardzo dużo się dzieje (aż za dużo, co boleśnie odczułem - mój komp nie wytrzymywał napięcia i "siadał"). Jak już wspomniałem oprawa wizualno - graficzna jest super. To samo tyczy się oprawy dźwiękowej, a grywalność jest poprostu miodzio. Także jeszcze raz gorąco ją polecam tak miłośnikom wszelkiej maści hack & slashów, jak i tym wszystkim, którzy chcą znaleźć się w samym środku akcji.

8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Twarzerr

IMO gra nuzaca ze wzgledu na ciagle zabijanie, no ale taki jest urok Hack'n'Slashow. Pograc aby sie odprezyc mozna, ale inaczej bym nie polecal. Ale jak na 'odprezacz' mimo genialnego dzwieku i grafiki za droga (wiem to gra EA...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodówka spokojna? Ja pewnej jesieni zmienłem zdanie jak ujżałem King Quest 5. Jezu, tam się ginie co pięć ekranów. A sposoby są niesamowite. Co wiąże się z głupotą bohatera- bez sprzeciwu rzuca się w przepaść, wchodzi w nurt porywistej rzeczki lub idąc przez pustynie bez wodny po prostu umrze. Ot, a propos spokojnych przygodówek. A jeśli chodzi o grę to fajna zabawa choć z Heroic Fantasy Tolkiena zrobiła się Very Heroic Defense. Czyli tylko pół-bóg, nie Gimli, Aragorn czy jeszcze inny moczymorda, może przejść za pierwszym razem etap bez szwanku broniąc się w ukropie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echh, będe się streszczał: grałem tylko na konsole (pad rulez!!!) i gra mi się spodobała, jako fan Tolkiena od kiedy skończyłem 2-gą klasę starałem się mieć wszyskie filmy, gadżaty, gry....

Drużyna pierścienia to był gniot!!!!!

Kompletnie bez wyrazu, grafika jak z badźwia, itp.

Dwie wieże to było coś ta walka, ci bossowie, ta grafa (jak na tamte czasy).

Ale Powrót Króla jest przełomowy!!!!!

Plansze bardziej rozbudowane niż kiedykolwiek, Grafika która reprezentuje się nieprzeciętnie, walka która wciąga że nie można oderwać oczu od telewizora (lub monitora), historia opowiedziana bardzo dokłeadnie.

Można tylko gratulować EA takiego świetnego pomysłu, oby tak dalej!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta gra bardzo się podobała. Pięknie wykonana, dynamiczna, no i bardzo filmowa. Miałem wrażenie że to interaktywny film. Szkoda że Two Towers omineło piece. :cry: Można w to jakoś zagrać na emulatorze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawde klimatyczna ze swietna grafika i muzyką ... no i ten filmowy klimat sprawia ze calosc wciaga. Niestety zanim przeszedlem przedostatnio misje minelo kilka dni :? poziom trudnosci [easy :!: ] jest tak wysrubowany [zwlaszcza jak sie gra na klawiaturze :? ] ze czasami ma sie ochote rozwalic monitor :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pogromca Smoków

heh Ja tam robiąc radosną rzeź doszedłem do przedostatniej planszy i po 5 dniach grania… …nie wytrzymałem :( – toż to nieludzkie, żeby jakiś dodatkowy czekpojnt w czasie walki dodali – a tu nic. No ale cóż, przez to kolejny raz zacząłem gra w Gothic'a 2 :D - to jest dopiero genialna gra 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Gra jest naprawdę klimatyzna ale jednak, jest za mało misji by się nią nacieszyć, pozatym nie wiem poco jest większa liczba poziomów (doświadczenia) bo powyżej dwudziestego nie ma już jakich umiejętności nabywać jak już są dodatkowe poziomy to z sensem!!!!!

Gra zasługuyje na 8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Raven

Giera nawet fajna,ale nie lubie jak cos polega tylko na rozwalaniu orków.

Potem jest monotonnie.No bo co oprócz postaci i lokacji sie zmienia?

nic.A ja nie lubie gier gdzie jest jedno zadanie"zabij wszystkich i dojdż do końca planszy"Fakt,ze nie kiedy jest troche inaczej,ale nie zmienia głównego celu az tak bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan

E tam, chrzanisz :D Ja odpalilem znowu na swojej czarnuli te giere i... moj brat pyka teraz, ja musze sie uczyc, ale jak skoncze to na pewno pogram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tylko gratulować EA takiego świetnego pomysłu, oby tak dalej!!!!

To chyba normalne, że chcieli sobie na fanach ksiązki zarobić, więc zrobili grę. Ja im bardziej pogratulował dobrze wykonanej (dynamicznej) gry, która przyciąga na dłuższy czas i daje możliwość zagrania w dwie osoby. Zresztą do dzisiaj gram z kuzynem w przedostatnią misję (atak na czarną bramę chyba :P), a wraz z maxymalnymi poziomami doświadczenia otrzymujemy bardzo ciekawą sytuację, w której ja aragornem przytrzymuję wroga, a kuzyn Legolasem stara się rozwalić wszystkich otaczających mnie wrogów. :D.

Tylko szkoda, że nei ma golumma :/... na Game Network widziałem jak na pokazie można było sobie nim pograć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość [MisticwojtaS]

ROTK, spoko gierka ;).

Może jest trochę trudna jak to niektórzy mówią, ale ja na poziomie Normal niemiałem większych problemów.System Combosów i kupywania dodatków jest IMO cool, Grafika ekstra, Grywalność bardzo dobra, bardzo "miodziowato" się gra.Fajnie, że jest na licencji i wszystko jest jak w filmie, ale szkoda, że tyle kasy za nią chcieli na początku(chyba ze 130 zł).Ja na szczęście pożyczyłem Grę od (bardzo bogatego) kumpla i później mówił, że nawet mu oddawać nie muszę.No ale co tam, swój honor mam, Clone CD i po sprawie ;).

Ogółem-jakieś 9 lub 9- :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...