Skocz do zawartości

Counter-Strike: Global Offensive - Dziwne zachowanie FPS


walek93

Polecane posty

Witajcie,

Temat pewnie wałkowany nie raz, lecz ja nie mogę znaleźć rozwiązania, które by mnie satysfakcjonowało. (przewertowałem sporo poradników itp.)

A mianowicie:
Zainstalowałem na nowo Stream oraz CS:GO. 
Laptopa (specyfikacja poniżej) skonfigurowałem tak by wszystko szło na wydajność.
Parametry startowe w Steam mam następujące:

-novid -nod3d9ex -threads 4 -high 

Oczywiście ustawienia w grze także są pod FPS'y.

Sedno sprawy:
Włączając Cs'a, w menu mam 60 FPS tak samo w grze - jakby była jakaś blokada. Dzieje się tak na pełnym ekranie. Zaznaczę, żę DVR z Xbox mam wyłączony.
Ostatnio odkryłem, że mając grę w oknie, na pełnym ekranie, fps'y w menu wynoszą 120. Jednakże zaczynając rozgrywkę, momentalnie spadają 30-50 max.


Dlaczego na pełnym ekranie mam tzw. blokadę? 60 FPS i to jest max.. Czym to jest spowodowane? 
Zaznaczę, że komendy na FPS wpisywałem i nic to nie dało. Używam także RAZER CORTEX przy graniu.

Specyfikacja laptopa:

Lenovo Z710
i7-4700MQ
Intel HD Graphics 4600 + NVIDIA GeForce GT 745M
8 GB RAM

Pozdrawiam ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Ci sie procek grzeje, to i7. Dodatkowo zamkniety w lapku ktory nie ma jakiegos dobrego chlodzenia i wszystko jasnew. Chlodzisz go jakos dodatkowo? Jesli nie to sprobuj. Sprawdz ustawienia sprzetowe czy czasem nie masz istawionej grafiki z intela na standardowa, jesli tak to zmien na nvidie. Sprawdz opcje vsynki itd

 

PS. zabierasz gdzies lapka, ze potrzebny Ci mobilny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...