Skocz do zawartości

Forza Horizon 3 - po uruchomieniu wyłącza się


SwitchBlade

Polecane posty

Witam.
Lenovo Y720;
GTX 1060 6gb
i7 7700hq
8 gb ram
windows 10 64 bit

Miałem na początku problem z Forza horizon 3, po wstępnych napisach - gra się wyłączała.
Teraz - niestety problem się powtórzył. I niestety - nie mogę dojść, co trzeba zrobić, aby znów swobodnie grać.
Po tej informacji, aplikacja się wyłącza. Może jakieś sugestie?

@Edit:
- Zaktualizowany system (Windows Update),
- Zaktualizowane sterowniki graficzne (ver. 388),
- Zaktualizowany Windows Defender, baza wirusów, oczyszczony,
- Wyłączenie mikrofonu dla Forzy (o takim problemie czytałem w sieci, choć to było przy początkowych wersjach gry),

- Teraz usuwam pliki tymczasowe (stara wersja windowsa), 
- Później usunę wszystko, co związane z grą, użyję CCleanera do wyczyszczenia ze zbędnych plików w systemie, wyczyszczę błędy w rejestrze.
- Po tych operacjach - zainstaluję grę na nowo.

Gdybym wiedział, że bd miał takie przygody - nie kupiłbym tej gry. 
Jest fantastyczna. Model jazdy, frajda z rozgrywki, ilość opcji, aut, teren gry.
Lecz...
Ciągła konieczność aktualizowania systemu; Strata czasu na te wszystkie kalibracje; Konieczność stałego połączenia - w celu włączenia gry;
Powodują u mnie frustrację i dosłowną chęć rozbicia głów programistów o randomową ścianę (a raczej ich przełożonych, odpowiedzialnych za decyzje podjęte w czasie wizualizacji, tworzenia koncepcji mechanizmu działania tej aplikacji).

Soczyste przyrodzenie im w cztery litery!
 


Niestety. Nic nie pomogło.

Wysyłam jeszcze listę programów \ procesów aktywnych. Może ktoś coś wypatrzy:
https://www.fotosik.pl/u/switchblade/album/2481986

 

Mam rozwiązanie, po trzech, żmudnych dniach.
MSI AfterBurner + rivatuner statistics server.
Wyłączenie tej mieszanki skutkuje możliwością włączenia gry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Mam problem z kupioną grą Forza Horizon 3 po niszy problem komputer spełnia wymagania gry jest nim gamingowy laptop od acera model acer predator 15 i tak nie mogę odpalić gry aktualizowałem sterowniki grafiki przywracałem system a i tak gra się jedynie co to chce zainstalować mam wersję ze wszystkimi dodatkami DLC pojawia się taki komunikat 

u góry nagłówku jest Brak skótu

a poniżej system windows wyszukuje LaunchFinal.exe. Aby samodzielnie zlokalizować plik, kliknij przycisk Przeglądaj co mam z tym problemem zrobić czy jest jakiś plik który można pobrać i żeby działało niestety nie mam paragonu od gry żeby ją reklamować załączam obraski komunikatów może ktoś mi pomoże

komunikat 1.JPG

na youtube było że PowerShell ale nie wiem jak to obsługiwać gdyby ktoś mi pomógł był bym zobowiązany i dziękuję p.s. to może nie jednego gracza doprowadzić do wyzucenia komputera przez okno ja naszczęście tego nie zrobię bo niechcę zdenerwować ekologów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować jakąś inną aplikację ze sklepu Microsoftu (dowolną). Jak zacznie się pobierać, to anuluj pobieranie i wtedy odpal FH3. Zwykle pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...