Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jacekw123

Laptop na studia do 2500 zł

Polecane posty

Cześć!

Poszukuję laptopa, który będzie mi służył głównie na studiach. Zamierzam na nim korzystać z Excela, Worda, Matlaba, Maximy i prawdopodobnie Code::Blocks. Poza tym sporo z internetu, w tym Wordpressa (plus wiele otwartych kart). Chciałbym, aby cena nie przekroczyła 2500 zł, a nawet była lekko niższa. 

Preferowałbym, aby matryca była większa niż 11,6'' a mniejsza lub równa 14''. Istotne jest również, aby sprzęt ważył mniej niż 1,7-1,8 kg, tzn. był mobilny i bez trudu dostępny do pracy w podróży. Wiąże się z tym też czas pracy na baterii - co najmniej 4h, a najlepiej jeszcze więcej. Wygodnie, gdyby miał już zainstalowanego Windowsa. Poza tym stawiałbym raczej na dysk SSD i procesor niebędący Celeronem lub czymś podobnym. Słowem, bardziej ultrabook niż klasyczny notebook.

Dotychczas przeglądałem oferty, w których przewijał się Lenovo E31, Lenovo ThinkPad 13, ProBook 440, IdeaPad 500s, IdeaPad 320S, jednak w przypadku części ofert musiałbym iść na ustępstwa (czy to cenowe - a przepłacać bym jednak nie chciał, czy jakościowe). Dlatego proszę o nowe propozycje lub utwierdzenie mnie w którejś z zaprezentowanych. 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...