Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZabojcaSledzi

Rozwiązany: Komputer do 2,5 tys

Polecane posty

  • Budżet na komputer: 2500 zł, 
  • Części do kupienia: jednostka centralna(skrzynka), monitor - cena 400-500 zł(nie dotyczy tych 2500zł)
  • Czy wliczyć system w cenę: nie
  • Zastosowanie komputera: gry, filmy, internet 
  • Preferowany sklep: Obojętnie
  • Model posiadanego monitora (rozdzielczość, posiadane złącza): Brak
  • Czy sprzęt będzie podkręcany: Nie
  • Termin zakupu komputera: Jak tylko będę miał najlepsza opcję (najpóźniej czerwiec)
  • Dodatkowe uwagi:
  • Rozważam dysk SSD na system 
  • Jak napisałem przy monitorze, nie posiadam(tamten to muzeum) i potrzebuje nowego, myślę taki 18.5 do 19,5 cali maksymalnie, hd/fhd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, ZabojcaSledzi napisał:

Rozważam dysk SSD na system 

Szczerze mówiąc przy Twoim niewielkim budżecie to zdecydowanie bym sobie to odpuścił.

 

52 minuty temu, ZabojcaSledzi napisał:

Jak napisałem przy monitorze, nie posiadam(tamten to muzeum) i potrzebuje nowego, myślę taki 18.5 do 19,5 cali maksymalnie, hd/fhd

Obecnie poniżej FullHD 21.5" nie opłaca się brać, aczkolwiek najlepiej to brać coś z przedziału 23-24". Taka przekątna będzie ok czy "nie bo nie" i musi być mniejszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ationx napisał:

Szczerze mówiąc przy Twoim niewielkim budżecie to zdecydowanie bym sobie to odpuścił.

 

Obecnie poniżej FullHD 21.5" nie opłaca się brać, aczkolwiek najlepiej to brać coś z przedziału 23-24". Taka przekątna będzie ok czy "nie bo nie" i musi być mniejszy?

Dlatego napisałem, że rozważam, bo wiem, że zapewne ponad koszty. Co do monitora może być 23-24 cale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...