Skocz do zawartości

Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen


Samael

Polecane posty

Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen

Każdy zna, a dzięki ostatniemu numerowi CDA, większość z nas posiada.

Pytam się więc,czy ktoś chciał by zagrać w multi. Trudno jest znaleźć jakąś grę, z "biegu", więc temat można by wykorzystać do znalezienia chętnych i umówienia się na jakąś godzinę do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątki/soboty, na wieczorki raczej tak ;) Chyba, że jakąś imprezkę nagle będę miał.

A tak ogólnie, to od środy/czwartku zaczynam wieczorami pogrywać, jak (mam nadzieję) robota się nie wylęgnie...

Może dawajmy tu gg pod którym się będziemy umawiać, to będzie łatwiej z ustawieniem się?

(Przy założeniu, ze inny niż w profilu, lub nie podany)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a gdzie go wpisać ? bo mi nic nie wyskakuje abym podał CD key. a mi przyszedł mam i teraz bym chciał pograć. I podajcie swoje nazwy. Czy rozpoczeliście uzytkowanie Xfire gdy CD-A je dodało do SpellForce 2 czy już wcześniej go uzywaliście? Ja osobiście używam już od 2 lat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak coś będę chętny do gry, mam już CD-Key (na Gmailu piorunem doszedł ;) ), ale nie wiem gdzie jest rejestr i jak się nazywa więc najpierw skończę kampanię single (właśnie, po skończeniu głównego wątku można dalej sobie wyspy eksplorować?). Pytanie - nie mam dodatku. Dużo z was go używa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej: wejdź na stronę www.cdprojekt/spellforce2, podaj swój mail i grzecznie poczekaj, aż ci wyślą CD-key. A tak przy okazji: byłbyś zainteresowany grą postaciami skrajnie nowymi (3lvl)? Nie mogę znaleźć w poczekalni chętnych ani na Wodogrzmoty, ani Przełęcz Mieczy, a dla pojedynczej postaci przeżycie tam jest ciut problematyczne...

EDIT

Byłbym zapomniał: żeby wprowadzić nowy kod rejestracyjny musisz odinstalować grę i przy ponownej instalacji podać ten nowy CD-key, zamiast tego podanego w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja też mam problem z CD-KEYem (Code: 14), ale nie chodzi o to, że go nie mam, bo wpisałem i gra działa normalnie i w internecie też parę razy zagrałem, ale po pewnym czasie zaczął wyskakiwać błąd z CD-KEYem i nie wiem co mam zrobić, a jeśli otrzymam ten klucz ze strony CD Projektu to gdzie go wpisać? Przeinstalować grę?

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 10 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...