Skocz do zawartości

Muzyka, której słucham, muzyka ktorą lubię


Smuggler

Polecane posty

który przejąl od nas modę na blokerski hiphop? Tzn.
Hehe.to raczej Polacy od nich.W Polsce pierwszy kawalek powstal cos kolo 85 roku ,a w Niemczech juz wczesniej powstawal HH ,bo nie bylo komuny i mozna bylo mowic o czym sie chce :).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Popa w mieście

Może szwaby mieli HH wcześniej ale szwabski(język) nie nadaje się do śpiewania(w ogóle), co innego fracuski , jest naprawde fajny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: Moją wypowiedzią mogę niektórych trochę zaskoczyć. Słucham black metalu, rocka, hip-hopu, i trochę klasyki. Z black metalu to słucham zwykle mojego ukochanego zespołu "Cradle of Filth", lubię też Dimmu Borgir i Behemoth. Z hip-hopu lubie starego Kalbra 44, i Paktofonikę, w szczególności płytę "Historia kinomatografi". Bardzo cenię też Nirvanę (wszystkie płyty), która znacznie wpłyneła na mnie w młodości. A z klasyki to lubie utwory skrzypcowe Nigela Kennedy. I tyle. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też kolego który ma tak samo niesprecyzowany gust muzyczny ...

Nie samym metalem/HH/techno/itp. żyje człowiek. Ja obok Ironów (i innych metalowych kapel) słucham Enyę, Aaliyah, eRę i Celę nr 3. Nie lubie za to z całego serca techno, jakoś takos dla mnie dziwna ta muzyka jest. Chociaż usłyszałam opinię, że to jest podobne 'do tego twojego Gorgorotha'. LOL :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sun Tsu
Mam też kolego który ma tak samo niesprecyzowany gust muzyczny ...

Nie samym metalem/HH/techno/itp. żyje człowiek. Ja obok Ironów (i innych metalowych kapel) słucham Enyę, Aaliyah, eRę i Celę nr 3. Nie lubie za to z całego serca techno, jakoś takos dla mnie dziwna ta muzyka jest. Chociaż usłyszałam opinię, że to jest podobne 'do tego twojego Gorgorotha'. LOL :D

Ironi grają fajnie. No i mądrze, lubię tłumaczyć ich teksty. Ja obecnie żyję Jimmym Page'em i Davidem Coverdale'em. Sam miód!! :D

Niop. Enya śpiewa ładnie.

A czy ktoś słuch muzy klasycznej?? Ja lubię Verdiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś słuch muzy klasycznej?? Ja lubię Verdiego.

Jak to fajnie brzmi muzy klasycznej, hehe.

Ja słucham, i Verdi mi się podoba, ale wolę Mozarta, Straussa, Bettovena, i Vivaldiego, od czasu do czasu Ravel, Czajkowski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murtes

Co do klasycznej to nie wiem czy to MK...... Chodzi mi o Jean Michaele Jarre (nie wiem jak sie to pisze) w domu znalazlo sie to przez brata i kilka razy juz sobie to puscilem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klasycznej to nie wiem czy to MK...... Chodzi mi o Jean Michaele Jarre (nie wiem jak sie to pisze) w domu znalazlo sie to przez brata i kilka razy juz sobie to puscilem

Jean Michele Jarre jest dobry, ale to nie muzyka klasyczna, tylko pierwsza muzyka elektroniczna!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chess_Board
Dokładnie.Tylko każdy na niego naskoczył za ten ubiór...I gdzie tu jest tolerancja dla ludzi np.innej orientacji seksualnej...

a kto mowil, ze takowa w ogole istnieje?

a ja polecam zapoznanie sie z Tuxedomoon... straszna schiza, zna ktos moze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam zapoznanie sie z Tuxedomoon... straszna schiza, zna ktos moze?

Ja nie znam, ale mam swój sposób na straszną schizę w postaci staruśkiej "Psychozy" i "Plus i minus" (w wykonaniu św.p. Magika) K44.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murtes
hmm... nie wiem, dla mnie "plus i minus" jest przeciętną piosenką. Jeden wielki bełkot.. bez urazy of course. Ale np. "chwile ulotne" są OK.

Cp dp "+ i -" mam podobne odczucia... Mam pytanko kto spiewa "chwile ulotne" ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... nie wiem, dla mnie "plus i minus" jest przeciętną piosenką. Jeden wielki bełkot.. bez urazy of course. Ale np. "chwile ulotne" są OK.

Może wydam Wam się jakimś psycholem, ale mi bardzo podoba się + i - i mało tego, uważam, że rozumiem co autor chciał przekazać tym "bełkotem", który notabene zmusza do przemyśleń, a poza tym ktoś tutaj nie bał się być oryginalny, prawda?

Cała Paktofonika jest OK. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Garwin

Wiem, że ten temat jest już dawno zamknięty, no ale jestem na forum od niedawna, więc swojego zdania wtedy nie wyraziłem :). Otóż Iron Maiden jest 100% heavy metalem. To Maideni stali na czele Nowej Brytyjskiej Fali Heavy Melatu. Ironi to HM bez skazy. Dla mnie Hard Rock to Deep Purple lub, jak mówi sam Ozzy i reszta zepołu, Black Sabbath.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... nie wiem, dla mnie "plus i minus" jest przeciętną piosenką. Jeden wielki bełkot.. bez urazy of course. Ale np. "chwile ulotne" są OK.

Może wydam Wam się jakimś psycholem, ale mi bardzo podoba się + i - i mało tego, uważam, że rozumiem co autor chciał przekazać tym "bełkotem", który notabene zmusza do przemyśleń, a poza tym ktoś tutaj nie bał się być oryginalny, prawda?

Cała Paktofonika jest OK. :)

"Plus i minus" to raczej Kaliber a nie PKF. A PAKTOFONIKA raczej BYŁA a nie jest. A szkoda, bo squad był to zacny. IMO najbardziej porażającym wałkiem był "Rób co chcesz...", natomiast "ToNieMy" wkurza mnie nieziemsko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Plus i minus" to raczej Kaliber a nie PKF. A PAKTOFONIKA raczej BYŁA a nie jest. A szkoda, bo squad był to zacny. IMO najbardziej porażającym wałkiem był "Rób co chcesz...", natomiast "ToNieMy" wkurza mnie nieziemsko...

Zgadzam się co do "Rób co chcesz...", ale "To nie my" to piosenka storzona, dla jaj dla samych rymów. i nie wiem co takiego Cię w niej denerwuje. PFK jest dla mnie squadem niezapomnianym, i piosenki takie jak "Gdyby...", czy "Chwile ulotne" zostaną w pamięci jeszcze na dłuuuugi czas :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale "To nie my" to piosenka storzona, dla jaj dla samych rymów. i nie wiem co takiego Cię w niej denerwuje.
Co mnie denerwuje ?? Ano to ze w kawalku tym, bezczelnie i nachalnie kopiują beat'y z pierwszego krążka WTC czyli "36 Chambers" I jest to naprawdę słyszalne... A dla mnie wałki w stylu "Bring Da Rockus" czy "Tears" są legendą, a ja niecierpie plagiatu. Ale ogólnie "Kinemetografia" to JEDYNA polska płyta z nurtu HH której słucham. Więc MUSI być dobra, nie ?? :D POZDRO !!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie denerwuje ?? Ano to ze w kawalku tym, bezczelnie i nachalnie kopiują beat'y z pierwszego krążka WTC czyli "36 Chambers" I jest to naprawdę słyszalne... A dla mnie wałki w stylu "Bring Da Rockus" czy "Tears" są legendą, a ja niecierpie plagiatu. Ale ogólnie "Kinemetografia" to JEDYNA polska płyta z nurtu HH której słucham. Więc MUSI być dobra, nie ?? :D POZDRO !!

O tym nie pomyślałem, wybacz :P

"Kinematografia" to jedyna Polska płyta HH, którą mam, i w sumie nie podoba mi się kawałek "Rób co chcesz...", ale to z powodu jego "drastycznego" przesłania, chociaż rymy są tam taq samo świetne jaq na reszcie płyty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murtes
"Kinematografia" to jedyna Polska płyta HH, która mam

Masz tzn. orginal czy przegrywana..... :P Ja z polskiego HH to nie mam zadnej orginalnej ale mam porzyczona "Mezokracje".... A co do orginalnych plyt to nie mam zadnej... Kasety tylko dwie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tzn. orginal czy przegrywana..... :P Ja z polskiego HH to nie mam zadnej orginalnej ale mam porzyczona "Mezokracje".... A co do orginalnych plyt to nie mam zadnej... Kasety tylko dwie. :D

Tą mam oryginał :), to był mój 1st oryginał, a następne same się już posypały, tyle że nie z HH :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Plus i minus" to raczej Kaliber a nie PKF. A PAKTOFONIKA raczej BYŁA a nie jest.

Gdybyś przejrzał trochę dokładniej poprzednią stronę tego topica, nie miałbyś żadnych powodów żeby "pić" do mnie...

:arrow: Chyba jestem ostatnią osobą, która wiązałaby "Plus i minus" z Paktofoniką. O Paktofonice napisałem kolejny akapit, który był odpowiedzią na post shadowcat, w którym pisała o "Chwilach ulotnych".

:arrow: "Paktofonika jest OK!" - miałem tu na myśli starsze utwory, (czyli jakby nie patrzeć, wtedy jeszcze Paktofoniki), które rzeczywiście są OK (mowa była w końcu o "Chwilach...").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...