Skocz do zawartości

Podkręcenie HZ Lenovo


TheShadow

Polecane posty

Witam, zamierzam podkręcić matryce ( 15,6 UHD 3840 x 2160 ) w laptopie (lenovo y50-70). 

Wcześniej się dowiedziałem że to jest najgorsza matryca jaką mogłem wybrać w tym laptopie. Obsługuje ona jedyne 48HZ. Potrzebuję podkręcić ją do 60HZ dla jednej gry (metin2 globalny) 

I pytanie jest jedno. Jakie jest ryzyko spalenia matrycy? Zamierzam używać tego 64hz tylko do tej gry (gra jest stara i nie ma wymagań praktycznie: Procesor - Pentium 3 1GHz Pamięć - 512M Karta graficzna - Karta graficzna posiadająca więcej niż 32MB RAM)

Dodatkowo skorzystam z tego tematu na drugie pytanie kompletnie nie związane z pierwszym, a mianowicie. 

Mój laptop miał już zainstalowany system (win 8.1 teraz zaktualizowany do 10)  Chciał bym zrobić format laptopa(kompletny). 

Jako że nie mam kompletnie żadnego pojęcia na ten temat muszę się dowiedzieć tutaj... 

Po sformatowaniu jak wgrać system, do laptopa nie dostałem kodu aktywacyjnego systemu ani płytki z windowsem (kupiony w Media Markt) Laptop nie ma napędu do płyt. I rozumiem że mojego oryginalnego systemu nie będę mieć. Mam naklejkę na odwrocie laptopa win 8. 

Proszę o pomoc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...