Skocz do zawartości

Bioshock Remastered Spolszczenie


Hardkor

Polecane posty

Witajcie
Parę dni temu była premiera Bioshocka Remastered. Jako posiadacz poprzednich części na steam uzyskałem dostęp do ich odświeżonych wersji, więc chciałem sobie przypomnieć o grze w nowych barwach. Niestety jak wcześniej spolszczenia działały tak teraz już jak instaluje zwykłe do remaster program się nawet nie odpala. Jakieś pomysły? A może już jest spolszczenie do wersji Remastered?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety spolszczenie nie zainstalujesz na wersji remastered bo to jak by inna gra już.Pozostaje ci gra po ang albo poczekać może ktoś przeniesie spolszczenie do tej wersji.

A tak z innej beczki to ten remaster jest o kant [beeep] potłuc.Nie poprawione błędy od pierwotnej wersji,grafika na niekorzyść wersji remastered oraz brak pl :/ Radze ci zagrać strarą wersje na ultra dostaniesz to samo i mniej sie będziesz irytował.Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krzych321 napisał:

Niestety spolszczenie nie zainstalujesz na wersji remastered bo to jak by inna gra już.Pozostaje ci gra po ang albo poczekać może ktoś przeniesie spolszczenie do tej wersji.

A tak z innej beczki to ten remaster jest o kant [beeep] potłuc.Nie poprawione błędy od pierwotnej wersji,grafika na niekorzyść wersji remastered oraz brak pl :/ Radze ci zagrać strarą wersje na ultra dostaniesz to samo i mniej sie będziesz irytował.Pozdrawiam

No to zostało mi czekanie albo kiedy indziej pogram. No to do zamknięcia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...