Skocz do zawartości

Samsung Galaxy TAB4 7.0


Tazz

Polecane posty

FaBQvPY.jpg

SAMSUNG GALAXY TAB4 7.0
 KOLOR: BIAŁY
STAN TECHNICZNY: CELUJĄCY
STAN WIZUALNY: NAWET BARDZIEJ NIŻ CELUJĄCY 
CENA: JEDYNE 389 PLN

 NAJLEPSZY TABLET W KRAJU
Nie chcesz czytać mojego wywodu? Przejdź na sam dół aukcji.

Lubisz Pokemony? Z tym tabletem w łapie złapiesz je wszystkie! Serio, bo można odpalić ponoć fake GPS, tak kolega mówił.

Tablet wygląda jakby wyjechał świeżutko z magazynu SAMSUNG. A nawet lepiej wygląda, bo ma od nowości na ekranie wysokiej jakości hartowane szkło, oraz zapakowany jest w ładny, oryginalny pokrowiec prosto od SAMSUNG, który chroni tylną klapkę, krawędzie oraz ekran. No i może służyć jako podpora, dzięki czemu z tabletu można zrobić ramkę na zdjęcia. Taką wiecie, nowoczesną.

4NtZvKn.jpg

Tablet działa pod komendą Androida 4.4.2, procesorem o taktowaniu 1,2 GHz oraz 1,5 GB pamięci RAM, co zapewnia bezproblemowe działanie, a mi do tej pory ani razu się nie wykrzaczył.  

Tablet ma dwa aparaty. Przedni, specjalnie dla fanów selfie robi średniej, albo nawet trochę słabszej jakości fotki, ale wystarczajej dla Snapchata. Tylni lepszy, nawet sobie radzi. Ale czy tablety służą do robienia zdjęć? Ano nie. 

Tablet został wygrany w konkursie x-kom przez poprzedniego właściciela, który odsprzedał go mi. Co z tego? Ano to, że ma fajną gwarancję. Polega ona na tym, że w przypadku uszkodzenia tabletu, wykorzystujemy naklejkę dodaną do zestawu (naklejka gwarancyjna x-kom) i go odsyłamy do właśnie x-komu (warunki reklamacji i wszelkie informacje dostępne na stronie http://www.x-kom.pl/). Po wykorzystaniu naklejki startuje prawdziwa gwarancja. Czyli w skrócie - od naklejenia naklejki i wysłania tabletu zaczynają się dwa lata gwarancji. Fajny bajer, sam się zdziwiłem, ale support x-kom wszystko ładnie mi wyjaśnił. Oczywiście bez dowodu "wygranej" tabletu nic x-kom nie zrobi, dlatego na maila wysyłam po zakupie skan faktury, którą otrzymała właścicielka. 

KK2RlVX.jpg

Jak na zdjęciu widać, albo i nie w zestawie oczywiście jest ofoliowana, nieużywana, oryginalna ładowarka, oraz również ofoliowany, oryginalny kabelek USB. 

 SAMSUNG. JEST SUPER.

 Reasumując:
W skład zestawu wchodzi:
 - SAMSUNG GALAXY TAB4 7.0
- Ładowarka
- Kabel USB
- Instrukcje, karty gwarancyjne, faktury
- Oryginalne pudełko
- Szkło hartowane na ekranie
- Oryginalny pokrowiec SAMSUNG




Kontakt w razie pytań:
Tel. 723-132-245
albo po prostu piszcie w tym temacie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...