Skocz do zawartości

Battlefield 4 - Drastyczne spadki wydajności podczas rozgrywki


D4M14N0

Polecane posty

Witam, tak jak w temacie. Kupiłem Battlefielda 4 kilka dni temu na początku śmigało bardzo płynnie na średnich ustawieniach i było po prostu cudnie, potem po paru dniach gra zaczęła się [CIACH]  ciąć i nie mam pojęcia dlaczego, tak mocno się tnie że nie mogę grać wcale. Czasem nawet na serwer dołączyć nie mogę. Szukałem już wsparcia na forach pomocy technicznej Battlefield 4 i na Facebooku na różnych grupach i nikt mi nie potrafi pomóc, może tutaj znajdzie się ktoś kto się zna na rzeczy.

Sprzęt:

>Karta graficzna: AMD Radeon R9 380

>Procesor: Intel Pentium G3258 3.20 GHz

>RAM: 8 GB

Gra ustawiona na najniższych detalach i zacina się okropnie uniemożliwiając grę. (Parę dni temu chodziło płynnie na średnich)

 


>>> CZYNNOŚCI JAKIE JUŻ WYKONAŁEM <<<

1. Reinstall gry

2. Reinstall Origin

3. Wyłączenie Origin w grze

4. Zmiana ustawień graficznych gry (usuwanie pliku settings z folderu gry z dysku C)

5. Przeskanowanie komputera w celu wyszukania ewentualnych wirusów mogących spowalniać pracę komputera (owszem były)

Programy: Avast, ESET, AdwCleaner, HitmanPro oraz AntiMalware Bytes.

6. Aktualizacja sterowników karty graficznej

7. Wchodzenie na puste serwery/na poligon

8. Nie wiem jak to określić ale w cmd wpisywałem komendy typu flushdns itp. tak jak znalazłem poradnik na internecie

9. Wyłączenie antywirusów (bo być może one ingerują w grę)

No i tutaj już dosłownie rozkładam ręce bo Battlefield 4 chodzi jak na komputerze sprzed 2000 roku... Jest ktoś w stanie mi pomóc?

 

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...