Skocz do zawartości

Płyta główna MSI Z87-G43 (LGA1150)


oliee0

Polecane posty

Witam serdecznie,

posiadam płytę MSI Z87-G43. Płyta działa z procesorem i5-4670K około roku bez żadnych problemów, ale komputer sprzedawałem na części.

Kupujący odesłał mi płytę i stwierdził, że po prostu nie działa. Gdy do mnie wróciła miała lekko wygiętą jedną nóżkę na sockecie, która nachodziła na drugą, więc na logikę wiadomo, że nie odpali, tym bardziej gdy dwie nóżki się dotykają. Problem w tym, że nóżki już wyprostowałem, tylko że procesora i całej reszty sprzętu już dawno nie mam, a została mi płyta, która wg mnie jest sprawna, a się kurzy i marnuje. Nowa płyta kosztuje koło 300 zł. Jeśli ktoś jest z Warszawy/Łomianek to mogę przyjechać z płytą i przetestować ją na czyimś procesorze czy działa, jeśli tak to sprzedaję ją za za jedne 120 zł, jak nie działa to stawiam browarka za pomoc w analizie. :)

Mogę sprzedać za te 120 zł wysyłkowo, ale na własne ryzyko (można ew. zwrócić, ale nie płacę za wysyłki).

Do płyty posiadam oryginalne pudełko i 1 kabel SATA. Jeśli będzie działała to udzielam 3 dniowej gwarancji rozruchowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...