Skocz do zawartości

Fallout 4 - Jak naprawić mod "ALPHA SITE - PLAYER HOME AND SETTLEMENT" oraz przywrócić grę do normalnego funkcjonowania


DARKARMY77

Polecane posty

Witam! Mój problem dotyczy najnowszej (i modowanej i legalnej) wersji gry.

A mianowicie dłuższy czas temu pobrałem mod o nazwie ALPHA SITE - PLAYER HOME AND SETTLEMENT (http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/13438/?) który obecnie jest odinstalowany. Będąc w owym schronie moja postać zablokowała się i zamiast użyć kody "tcl" czy innego użyłem kodu "disable" do wyłączenia owej ściany. Niestety niefortunnie mysz skierowałem na wodę (tak , znajdowała się w tym miejscu) i COŚ dezaktywowałem (opiszę to potem). Nie zauważyłem też żadnej zmiany bo korzystałem z tryby pierwszoosobowego. Dopiero po dłuższej chwili (30 min lub później) zorientowałem się że jest coś nie tak. A mianowicie kolor włosów (zaraz przy głowie) mojej postaci z białego (srebrnego/siwego) zmienił się na czarne/ciemne (ale tylko częściowo). Samo w sobie nie szkodzi grze, lecz to delikatnie przeszkadza (i kłuje w oczy). Zauważyłem też lekkie problemy z cieniami (?).

Próbowałem reinstalacji gry, wczytania wcześniejszego sejwa, oraz sprawdzenia spójności gry. Niestety nic nie pomogło. Najwidoczniej owa opcja została wyłączona na dobre :(.

Nie wiem czy są inne negatywne skutki dezaktywacji, bo długi czas nie grałem w F4. A dlaczego użyłem kodu "disable" zamiast "tcl"? W tamtym czasie dużo grałem w F3, w którym korzystałem z owego kodu i myślałem że działa tak samo :/

I tutaj moja prośba do wszystkich czy zna ktoś jaką opcję mogłem wyłączyć oraz jaki ma kod by ją ponownie aktywować?

Na dowód dodaje screeny z gry [dwa pierwsze to jak jest u mnie, trzeci jak powinno to mniej więcej wyglądać].

Link do moda na fryzurę http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/14839/?

 

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

 

20160804105606_1.jpg20160804105613_1.jpg

 

14839-7-1465331699 (1).jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...